gebe
  1. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

Ben İtiraf Ediyorum Sizde Buyurun Melekler :)

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında karakuzu tarafından paylaşıldı.

Acilisi ben yapiyim. concon 13 - 14 yasimdayken büyükbabamin cep telefonundan kendi telefonuma kontör yolluyodum.Ve bunu sacma sapan seyler icin kullandim.Hep icimde kalmisti hahaha Öyle az bisey deildi bayagi da coktu kontörlerin miktari :D:D

melike gunduzalp ve seda88 bunu beğendi.
  2. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    ben küçükkene en yakın arkadaşımla telefonumdan bilmediğimiz numaraları arayıp işletiyoduk çok da zevkli oluyodu sonra birgün babam eve geldi kızım bugün senin numaran arkadaşım şabanda görünüyodu durupdururken niye şaban abini aradın sen bakim dediii oan bittiğim andır yahu bi insan bi numara sallarda babasının arkadaşı çıkarmı yaaa:A

seerose ve gülme bunu beğendi.
  3. TüKü

TüKü Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    bende hergün birçok kişiye defalarca yalan söylüyorum ve bunu yapmaktan hiç hoşlanmıyorum :işyeri:

seda88 bunu beğendi.
  4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

bravoo ugrassan tutturamazsin zaten babanin arkadasinin numarasini hahaha

seda88 bunu beğendi.
  5. BaDe16

BaDe16 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    bende edicem o zamannn...bizde küçükken telefondan aygazı arayıp tüp siparişi veriyorduk tüpçüye karşı komşumuzun adresini veriyorduk ve tüpçü geliyordu :eller: sonra komşu tabiki biz sipariş vermedik deyip tüpçüyü geri yolluyodu bizde camdan izleyip çok eğleniyorduk hahaha bunu yaparken kimseye yakalanmadık sadece kuzenlerim ve ben biliyorum hahaha

gülme, karakuzu ve seda88 bunu beğendi.
  6. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113

hahaha bu süpermis. okuyunca yapasim geldi valla :D:D

7. tekqerceqiim

tekqerceqiim Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    164
    Ödül Puanları:
    43
    bende ayni kuzu gibi 14 15 yaslarindayken dedemin telinde kontürler calip yada onun telefonundan sacma sapan seyler yapmistim ama suan gülüyorum nasil yapmisim die ne cesaretle yaw

8. elifgl

elifgl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    Siz aşmısınız ayol :D en güzeli benimki ben babamın cep telefonundan güzel sözleri arayıp tuttuğum deftere yazıodum :D:D:D:D:D:D:D:D sonra yüklü bi fatura :D

seerose bunu beğendi.
  9. aynure

aynure Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Ödül Puanları:
    18
    :haha:ilahi kızlar nerden buluyosunuz böyle şeyleri,o kadar çok güldüm ki,ben de söyleyim.bizim daha telefonumuz yoktu,ben dayımlara gittiyim zaman olkul arkadaşlarımı arar başka kişiyi isterdim onlar da yanliş numara derlerdi,çok zevkliydi ya....

seerose ve elifgl bunu beğendi.
  10. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    aaa söylemeyi unuttum ay sonunda faturayi bekliyodum dört gözle postacidan ben alip icindeki dökümani cikariyodum hemen yakiyodum hahaha

melike gunduzalp bunu beğendi.
  11. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Aklıma hemen gelen, ben ilkokul yaşlarımdayken Ramazan zamanı :D:D O zamanlar sık sık su kesilirdi, annem de bir iki kap her zaman su doldururudu banyoya mutfağa ki susuz kalmayalım , yine böyle bir yaz orucu, hava sıcak. Biz de oruç tutuyoruz tabi. Halamlar bize gelmiş Samsundan kalmaya. Halamın benimle yaşıt oğlu ikimiz birlikte banyoda annemin doldurduğu su kabının içine kafamızı sokup suyun içinde şaklabanlıklar yapıyorduk. Düşünsenize o suyla millet yüzünü yıkıyor hahahaTabi birimiz banyo kapısını tutuyordu ki kimse bizi yakalamasın :D:DAma sonunda yakalandık ve babam tarafından tek ayak durma cezası almıştık :D:D

karakuzu bunu beğendi.
  12. sensizolmazki

sensizolmazki Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hepiniz çok tatlı şirince itiraflarda bulunmuşsunuz,bende bi itirafta bulunayım ben ilkokuldan beri erkeklerden nefret ederim sebepsiz yere çok erkek arkadaşlarımı dövmüşümdür hani deli kuvveti derler ondan vardı galiba bende her neyse birgün yanlış hatırlamıyorsam 6.sınıfta tombişce bir arkadaşımız vardı ders esnasında bana bakıp duruyordu uyardım dinlemedi sıranın üstünden atladığım gibi çocuğun üstünde boğazına çökerken buldum kendimi sonra müdürün odasına gittik ailelerimiz çağırıldı benim babam hemen geldi anlattım durumu, babam tamam hocam ben gerekeni yaparım affedin bu seferlik dedi müdüre ve çıktık odadan biz ,arabaya bindik babamın ilk işi arnımdan öpmek oldu hadi kızım künefe yemeğe gidiyoruz aferim dedi yedikten sonra eve gittik annem kıyameti kopardı ,o gün Kuran'a el bastırdı birdaha kavga etmeceğime dair eee napalım sözümüzde duruyoruz bizde ahh ahh özlemiyorda değilim o günleri :))
    ama baya dövmüşüm ki çocuğu okulunu değiştirmişti ailesi psikopat kaynıyor burası demiş müdüre ne gülmüştüm ona,itiraf etmeliyim hiç pişman değilimm :)

yakışıklım ve karakuzu bunu beğendi.
  13. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    ayy badee yazık tüpçüye kııız

14. mariee

mariee Forum Okuru

Al buda benden ..

2008 bır Holdınge aıt Otel projesı ıcın afyondayım Baş mımar Asistanı olarak çalışıyorum ama sabah 6 aksam 11 bız böyle delı gıbı ..üzerımız leş gıbı her gun

otelın sahıbının kızı geldı ben bu bay bayan kuaför bölumunun ıptal edılmesıni ve buraya hamam yapılmasını ıstıyorum dedı kıçı kalkık
    bende emredersınız çatıyada havuz yapalımmı dedım sınırle
    benı şikayet etmıs müdürüme

öylemı pekı
    projeyı degıstırdık hamam mermerlerı vs son aşamasında musluklar takışdı ama musluk başlıkları henüz takılmadı bızım hatun geldı patroniçe hamam temızlık ve teknık ekıbıne dedımkı cıkın dışarı sessizce teknık müdürle aram ıyıdır temız çocuktu kulağına dedımkı ben sana elımle 3 ısaretı yapınca ana vanayı aç

güldü ya olmaz müdürüm dedı ..ya sen yap dedıgımı dıye dıye ıkna zor güç bela

buyrun böyle Hamamnın ıcını sıze gezdıreyım dedım kapıda duran patronıceye yanındada bı dallama var afedersın holdingden bırı sanırım

hatun salına salına hamamnın göbek taşının olduğu yere yakın durdu tavana baktı muslukları ıncelıyor antıkamı krommu vs soruyor yavaş yavaş kapıya doğru yoneldım 3 ısaretı yaptım çocuğa personel merdıvenınden ınerek telsız anonsu yaptı bızımkı (HAMAM VANALARI ACILSIN deneme deneme test ) 2 ve ya 3 dk sonra hatun hamam kapısına doğru ılerlıyordu (ıcımden dedım lan noldu hadısenıze )dedıgım an ıcımden
    o an tam tanzıklı bır sekılde lankkkk dıye su 6 yerden bırden fışkırmaya başladı :))))))))))))

SEVIYORUM KENDIMI EKMEĞİ SUYA BANAR YER GİBİİİİ :)))))))

Dıp not :) bu arada holdıngın sahıbı babacan bır adamdı kızın babası yanı benı cok severdı bu kız 10 numara bı mudur derdı benım ıcın kendısıne gereken ızahatı yaptım(efendım teknık bır sorun oluştu kızınız o esnada tesadüf hamamdaydıda cok afedersınız cart curt yersen :)))

15. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Küçüğükene tornacı çırağı olarak amcamla birlikte çalışıyorduk. Çok döverdi beni, eskiler iyi bilirler, çırağı iyice pişmesi için sudan bahanelerle döversin. Amcamın yaptığı artık eziyet derecesine gelmişti ve bende ondan intikam planları yapıyorum ama on on beş yaşında amcana ne yapabilirsin. Çalıştığımız fabrika aynı zamanda oksijen dolumu yapıyordu. Sanayide kullanılan bişey işte. Neyse oksijen dolumunun yapıldığı yerlerden geçen oksijenden dolayı bakır levhalar buzlu olurdu amcamda oraya yazın sıcağında buz gibi şaşal suyu koyar git lan bana tasta bi getir derdi. Hep getirirdim amcamda içerdi. Amcaaaam eziyetine karşılık içtiğin her tas suda tükrüğüm var :D:D

Oh be rahatladım.

MaWiM bunu beğendi.
Ben İtiraf Ediyorum Sizde Buyurun Melekler :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben  çok BEĞENDİM  buyurun sizde karar verin

ben çok BEĞENDİM buyurun sizde karar verin

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. iTiRaF eDiYoRuM

iTiRaF eDiYoRuM

elbette benimde itiraflarım var :loco: -ilkokul 3. sınıftayken okulum kartlı telefonundan q..t.m yandı söndürün diyip kapatıyoduk:deli: -sevqili anneciqim 1 kaç yıl önce kuzenimle arkanda otururken sana kızdıqım için seni belinden ıssıran bendim:zuha: -fuarda tanıdıqmız vardı macun satıodu tezgahtan qittiqi zamanda macunları yürüten bendim :fati: -babacıqım doqum qünü pastanı 2 qün önceden...
  3. Becerikli melekler buraya İtiraf ediyorum.

Becerikli melekler buraya İtiraf ediyorum.

Merhaba kızlar itiraf ediyorum.Ben hiç güzel kuru köfte yapamıyorum.Bu nedenle yardımınıza ihtiyacım var.Köftede bir türlü kıvamı tutturamıyorum. Kuru köfteye bayılırım oysa.:eller:İnternetten de denedim ama bir türlü istediğim gibi olmadı. Aslında bu konuyu diyet sayfasına açacaktım ama şimdi diyet yapanların canı istemesin değil mi? Haydi Becerikli Hanımlar güzel kuru köfte yapan varsa bi...
  4. itiraf ediyorum..

itiraf ediyorum..

Annemden habersiz , görürse çok kızacağını bile bile eve kuş getirdim. annem gördü tabiki kızdı ve malesef evden çıkarmamı istedi. çıkarıyomuş gibi yaptım yine eve aldım . ertesi gün açık camdan uçtu gitti. ve birgün yine annemden habersiz annesi ölmüş yeni doğmuş bir kedi bulup getirdim şırıngayla beslerken yakaladı beni. bahçeye koymamı istesi mecbur koydum sabah ölmüştü :(
  5. İtiraf Ediyorum Ben Diyetimi Tutamadım

İtiraf Ediyorum Ben Diyetimi Tutamadım

diyet çeşitleri, diyet hataları, diyet listesi, Itiraf ediyorum, bende hepinizle birlikte diyet´e baslayacaktim... ama malesefe... ya unuttum yada cok aciktim... stressden herhalde..... Ama bugünden itibaren söz size, bende basliyorum.... Z A Y I F L I Y C A M..... kesinlikle ......suan 58kg iki haftada 54 kg düsmek istiyorum... Simdilik su sakiz diyetini deneyecegim... Insallah Allahim...

Sayfayı Paylaş