gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Ben İyiyim Merak Etmeyin... Filimi

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Philippe Lioret’in yönettiği Fransız filmin Türkçe adı, “Ben iyiyim, merak etmeyin.” Kendi ülkesi dışında da “Don't Worry, I'm Fine” adıyla tanıtılmıştır. Elise Tellier (Melanie Laurent) bir diğer adıyla Lili, evine geri döndüğünde, ikiz kardeşi Loic (Simon Buret)’in babası ile tartışarak gittiğini öğrenir. Ailesine defalarca bu tartışmanın boyutunu sorsa da, cevaplar kendisine yeterli gelmeyecektir.

Loic, evden ayrılmadan önce kardeşi Elise için bir şarkı yazmıştır. Bir yandan şarkıyı dinleyip bir yandan onu arar, fakat hiçbir yerde bulmaz. Kardeşinin telefonuna bıraktığı sesli mesajlara da yanıt alamamıştır. Arkadaşı Lea (Aissa Maiga) ve sevgilisi Thomas (Julien Boisselier) da, kendisine yardım etmeye çalışacaktır.

Kardeşinin gidişini bir türlü kabullenemeyen Elise’in endişeleri, onu hastaneye yatıracak kadar derinleşmeye başlar. Çevresindeki hiçbir şey onu bulmasına engel değildir. Tek amacı, kardeşine tekrar kavuşmak ve onu geri getirmektir.

Durağan bir şekilde ilerleyen bu dramatik yapım, ortaya konan sevginin yoğunluğuyla kendini sevdiriyor. Fakat izleyici gerçek anlamda etkileyen şey, sıkça dinleyeceğimiz ve Lili için yazılmış olan film müziği olacaktır. Aaron’un söylediği U Turn şarkısı, Lili olarak akıllarda kalmaktadır. Şarkıyı dinledikten sonra, onu bulmak için sabırsızlanacağınızı söyleyebilirim.

Ben İyiyim Merak Etmeyin... Filimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ümit sayın-ben iyiyim

ümit sayın-ben iyiyim

çünkü o ta derinden öptü kalbimi ben iyiyim, gerçekten ben çok iyiyim, her şeye rağmen çünkü o, ta derinden öptü kalbimi iyileştim ben o, derinden gelen aldı götürdü beni benden. bıraktım kendimi rüzgârın, yıldızların eline düşünmedim olup bitenleri bıraktım sadece. çünkü o, ta derinden öptü kalbimi iyileştim ben o, derinden gelen o ...
  2. çalışan kadınsanız doğru besleniyormusunuz diye merak etmeyin

çalışan kadınsanız doğru besleniyormusunuz diye merak etmeyin

Günlük koşuşturmanın içinde özellikle de iş yaşamında en çok gözardı edilen konuların başında beslenme geliyor. İş yoğunluğundan dolayı öğün atlanması veya fast food beslenmeye yönelme çok sık karşılaşılan bir durum. Bu durumda düzensiz beslenmenin yaratabileceği bir çok sorun da süpriz değil. Yapılan bir çok çalışmada beslenmenin özellikle iş yaşamında ön planda olan fiziksel performansa ve...
  3. üzülme.. iyiyim ben!!!!

üzülme.. iyiyim ben!!!!

Susuyorsam, hiç konuşmuyorsam ve söylediklerine boş gözlerle bakıyorsam; üzülme... İyiyim ben! Saçlarıma takılıyorsa hayallerim, ruhum derin bir çöküntüyü yaşıyorsa bile geçer... Meraklanma sen! Geceleri uyuyamıyorsam, her yıldız kor gibi düşüyorsa eteklerime; endişelenme... Zaman gelir uyurum ben! İçime akan öfkeyle saldırıyorsam sağa sola, kırıp döküyorsam içindekileri geçer......
  4. İyi Şanslar Chuck  (Good Luck Chuck) Filimi!

İyi Şanslar Chuck (Good Luck Chuck) Filimi!

iyi şanslar filmi iyi şanslar chucky chuck chuck fragman şanslı chucky Isparta günleri benim için başladı ve her geçen gün daha çok film izlemeye başladım. Bugün 2007 yapımı bir komedi filmini izledim. Eğer daha önce izlemediyseniz mutlaka izlemelisiniz! Dane Cook ve Jessica Alba’nın başrollerde yer aldığı film arkadaş ortamında, yalnızken yada gülmek istediğinizde kesinlikle güzel bir...

Sayfayı Paylaş