gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Ben Kendimi Sende Unuttum

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

unuttum ben kendimi sende unuttum ben herşeyi
    SensizLiğe alısamadım Sevdiğim,aLış deme bana Gücüm yok.. Sensiz uyanamam yeni güne , Sensiz sonLandıramam..Anlamı kaLırmı ki.?

MutLu oLabilirmiyim.?GüLebiLirmiyim.?
    AğLayabiLirmiyim bi daha.?Hayır,yapamam..HaLen aynaya bakarken seni görüyorsam , yapamam..
    Yapmacık hayatLarın tam ortasındayım..Uçuruma sürükLesem kendimi sana bişey oLur , kıyamam .. MutLu hayatLara doğru yürüsem, Seni , yokederim içimde,Dayanamam..Ne yapsam , nası yapsam da senLe beraber yaşasam..
    SenLe beraber anLam buLsam , anLamsızLığımı Savursam rüzgara..Düşünüyorum , ama yoL buLamıyorum, Çıkmazdayım..
    Korkuyorum sana yakLasmaya..Elimi uzatsam canımı acıtacakmışsın gibi..Bu kadar büyük mü bana oLan nefretin,Bu kadar çabuk mu unuttun beni .?
    AnLamıyorum,anLayamıyorum..HaLbuki sen okadar güzeL anLatıyorsun ki vurdumduymazLığınLa...
    İçimdeki saf aşkını , senin gün be gün bitirme çabaLarına rağmen , o kadar güzeL yaşıyorum ki...
    Biliyorum sen ordasın ve ben seni bitirmedikçe gitmeyeceksin..
    Ve bunu biLmek biLe bana hayatın Tüm güzeLLikLerini veriyor Sen bir sözünLe herŞeyi yıksanda..

Ben Beni unuttum be Sevdiğim..BenLiğimi senden sonra kaybettim...SAHi, Ben Kendimi Sende Unuttum , Fark ettinmi.?

2. ebrulim

ebrulim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ben Kendimi Sende Unuttum
    tesekkurler
    çok guzeldi

Ben Kendimi Sende Unuttum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Sesinde Kendimi Bıraktım ..

Ben Sesinde Kendimi Bıraktım ..

Dur dediğini hatırlıyorum ben giderken.. Sesim kısıktı cevap veremedim.. .. Çığlıklarım içime gömüldü Yokluğun derindi ulaşamadım.. Sana yakın olduğum kadar uzaktım.. Ruhumun uçurtması takıldı dilime Söylenmesi gerekenleri söyleyemedim.. Gözlerimi kaçırdım gözlerinden ; gözlerin takılı kaldı göğüs kafesime ve deldi geçti beni.. Çırpınışlarım karaya vuran bir balık gibiydi.....
  2. Ben kendimi sende unuttum

Ben kendimi sende unuttum

SensizLiğe alısamadım Sevdiğim,aLış deme bana Gücüm yok.. Sensiz uyanamam yeni güne , Sensiz sonLandıramam..Anlamı kaLırmı ki.? MutLu oLabilirmiyim.?GüLebiLirmiyim.? AğLayabiLirmiyim bi daha.?Hayır,yapamam..HaLen aynaya bakarken seni görüyorsam , yapamam.. Yapmacık hayatLarın tam ortasındayım..Uçuruma sürükLesem kendimi sana bişey oLur , kıyamam .. MutLu hayatLara doğru yürüsem, Seni ,...
  3. yâr..! kendimi sende unuttum   yâr..!

yâr..! kendimi sende unuttum yâr..!

unuttum kendimi yar yar yâr..! kendimi sende unuttum yâr..! Kendimi sende unuttum tek hatırladıgım dün gece hani varmı bir lafın diye sorarsan yüreğimi seriyorum ayak uçlarına öyle çoğalıyorsunki içimde, yalnızlığa hüküm giymiş mahkum hücresindeki güneş düşlerinde yasakça Sessizce ve Biraz da gizlice... örterek düş-lerimizi uykusuzluğumuza hüzünlere mayalı sevda kıvamında...

Sayfayı Paylaş