gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Koç Sevgilim Boğa

Konu, 'Koç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Bir Boğa’ya aşık oldunuzsa bilinçaltınız hayatınıza çeki düzen vermek istiyor olabilir. Boğa burcu sizden çok farklıdır. Risk almayı sevmez, adımlarına dikkat eder ve güvenliğine çok düşkündür. Güvenilir Boğa burcunun sinirleri Koç’unki kadar sağlam değildir, bu yüzden aranızda sürtüşmeler çıkabilir. Boğa burcu çok yavaştır. Bu bazen harika (yatakta), bazen de iyi olmayan (ev satın alırken) sonuçlar doğurabilir. Kadın ve erkek Boğalar seksten önce en iyi başlangıcın iyi bir yemek olduğunu düşünürler.

Boğa sevgilinizin çok hoş ve sakinleştirici bir ses tonu vardır aynı zamanda çok iyi sırt masajı yapar. Işıklar karardığında oldukça duyarlı, şehvetli, ilgili bir sevgiliniz olduğunu fark edeceksiniz. Aceleci Koç’un bu durumda yavaşlaması ve vites küçültmesi gerekmektedir. Koç’un yıldırım hızını ancak çekici Boğa’nın okşayışları yavaşlatabilir. Siz ise bazen fazla ciddileşen Boğa’nın hayatına sürpriz ve eğlence katabilirsiniz. Herşeye rağmen şehvetli Boğa’nın yanında kendinizi cennette hissedebilirsiniz.

Boğa’nın son derece üretken, pratik ve iyi kazanan biri olduğunu göreceksiniz. Sizin maceracı ruhunuz ile onun evde oturmayı seven sakin yapısı çatışacaktır. Boğa alışkanlıklarına ve ev hayatına o kadar bağlıdır ki onu evinin dışına çıkarmanız nerede ise imkansızdır. Sizin hareketli yapınızla onun sakin yapısı aslında hiç uymamaktadır. Kısa bir süre içinde ondan sıkılabilirsiniz.

Bu ilişkinin yürümesi için ikiniz de çok çaba göstermelisiniz.

Ben Koç Sevgilim Boğa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Koç Sevgilim Koç

Ben Koç Sevgilim Koç

koçla koç anlaşırmı koç burcu koçla anlaşırmı burcuyla burcu Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanlı olacaktır. Koçların güçlü fikirleri vardır. Herşeyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranızdaki güç savaşından kurtulabilirseniz, birlikte çok eğlenebilirsiniz. Birbirinizle yarışmayın ve rekabet duygunuzu dış dünyaya yöneltin. İki Koç'un beraberliğinden kıvılcımlar çıkabilir. Elele...
  2. Ben Boğa Sevgilim Boğa

Ben Boğa Sevgilim Boğa

Boğa burçları çok sadıktır ve aşkları ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve aynı şekilde güvenebilecekleri bir eşe çok değer verirler. Bu ilişkide aldatma olmayacak ve birbirinize çok saygı duyacaksınız. Boğalar başbaşa olmayı, sevgilerini göstermeyi severler. İkiniz de erotik ve duyarlısınızdır. Fiziksel olarak da uyumlusunuz. Venüs tarafından yönetilen Boğa insanı güzelliklere...
  3. Ben Boğa Sevgilim Koç

Ben Boğa Sevgilim Koç

Koç ve Boğa birbirinden o kadar farklıdır ki belki de bu farklılık sizi birbirinize çekmiştir. Koç sevgiliniz ateşli, enerjik, hevesli, yeni fikirler ve atılımlarla dopdoludur. Siz ise doğru giden işleri kurcalamaktan sakınan, herşeyi sağlama almayı seven bir kişisiniz. Koç insanı doğru giden işleri bile düzeltmeye çalışan, delişmen, gürültülü, çoğu zaman kendi gücünü ve kararlılığını test...
  4. Ben İkizler Sevgilim Boğa

Ben İkizler Sevgilim Boğa

Bu ilişki zıt karakterlerin çekimi olacaktır. Birbirini izleyen burçlar genelde çok farklı olup birbirlerinin eksiklerini tamamlarlar. İkizler zeki, hazır cevap, entelektüel ve burçların en hızlısıdır. Siz İkizler her şeyden çabuk sıkılırsınız, hareket, iş, aktivite ile dolu yaşamaktan zevk alırsınız. Değişken nitelik taşıdığınız için yeni şartlara adapte olma kabiliyetiniz inanılmazdır....
  5. Ben Terazi Sevgilim Boğa

Ben Terazi Sevgilim Boğa

ben terazi sevgilim boğa ikinizde zarif Venüs tarafından yönetildiğiniz için bu harika bir ilişki olacaktır. Siz ve sevgiliniz Boğa seviyeli, diplomatiksiniz ve zarif şeylerden hoşlanırsınız. Güzel eşyalardan, çevreden ve giyimden zevk alırsınız. Birlikte sanatsal aktivitelere katılmak, yeni restoranlar keşfetmek ve alışveriş zevkli olacaktır. Bu konularda ortak zevklere sahipsiniz. Boğa...

Sayfayı Paylaş