gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Koç Sevgilim Koç

Konu, 'Koç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

koçla koç anlaşırmı koç burcu koçla anlaşırmı burcuyla burcu Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanlı olacaktır. Koçların güçlü fikirleri vardır. Herşeyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranızdaki güç savaşından kurtulabilirseniz, birlikte çok eğlenebilirsiniz. Birbirinizle yarışmayın ve rekabet duygunuzu dış dünyaya yöneltin.
    İki Koç'un beraberliğinden kıvılcımlar çıkabilir. Elele verdiğiniz takdirde çok şey başarabilirsiniz. İkinizde her zaman büyük düşünürsünüz, ulaşamayacağınız hiç bir hedef yok gibi.

Risk almayı seven, girişimci Koç ile ortak olabilirsiniz. Yalnız birbirinize akıl vermeye kalkışmayın. Koç burcu kendisine akıl verilmesinden ya da emir almaktan nefret eder. Bu engeli aşabilirseniz birlikte büyük başarılar elde edebilirsiniz.

İkinizde ateş elementisiniz. Pratik sayılmazsınız ve ayaklarınız yere sağlam basmaz. Doğum haritanızda toprak elementi burçlar varsa ilişkiniz için iyi olacaktır. İkinizde gözü kapalı risk almayı sevdiğiniz için zor durumda kalabilirsiniz.

Ateşli Koç burcunun **** hayatı mükemmel gitmiyorsa aldatıldığından şüphelenmeye başlar. Aceleci ve sabırsız Koç biraz yavaşlayıp seksin tadını çıkarmayı öğrenmelidir.Koç'lar arada bir tos vururlar ama arkasından zevkli ve tutkulu barışmalar gelir.

Sevgili Koç en sonunda derin içgüdülerinizi paylaşabileceğiniz birini buldunuz. Koç'la Koç çok iyi anlaşır.

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ben Koç Sevgilim Koç
    Koç'la Koç çok iyi anlaşır(ilgisi yok:D iki inatcı bi köprüde bn geccem sen geccen:D:D cogu yerde sorun cıkabiliyo

Ben Koç Sevgilim Koç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Koç Sevgilim Yengeç

Ben Koç Sevgilim Yengeç

Yengeç burcu sizden çok farklıdır yinede bu ilişkinin geleceği sizin tutumunuza bağlı olacaktır.Yengeç köklerine ve ailesine çok bağlıdır siz ise dış dünyaya aitsiniz. Siz risk almayı sever, yeni girişimlerle kendinizi denemek istersiniz. Yengeç ise sağlamcıdır, sizin atılımlarınız onu ürkütür. Sizin diğer insanlar gibi maaşlı bir işte çalışmamanıza şaşırmaktadır. Koç burcu bir şirkette...
  2. Ben Koç Sevgilim Oğlak

Ben Koç Sevgilim Oğlak

Hayata farklı bakış açıları olan farklı kişilersiniz. Bir Koç olarak bu kadar planlı bir ilişkiye dayanamaz isyan edersiniz. Siz bir ateş elementi olarak sınırları zorlamak, başkalarının çekindiği konuları kurcalamak istersiniz. Toprak elementi Oğlak ise pratiklik ve güvenlik demektir. Büyük ihtimalle onun iyi bir işi vardır. Genellikle büyük firmalarda başarılı ve iyi bir mevkiiye...
  3. Ben Koç Sevgilim Kova

Ben Koç Sevgilim Kova

Sevgili Koç, Kova burcu sanki sizin için yaratılmıştır. Kova ile macera dolu bir hayatınız olacaktır. Kova'nın gizemli ilgisiz tavırları, keskin analitik zekası ve yenilikçi tutumu size çok cazip gelir. Kova sizin asi karakterinize çok uygundur. Birlikte dünya çapında işler başarabilirsiniz. Kova'nın rolü toplumların düşünce sistemlerindeki hataları ortaya çıkarmak ve dünyayı daha iyi...
  4. Ben Başak Sevgilim Koç

Ben Başak Sevgilim Koç

Koç insanı heyecan verici bir sevgilidir. Siz toprak elementisiniz, sevgiliniz Koç ise ateş . Bu ikisi klasik anlamda uyumlu sayilmasa da birbirlerinin eksiklerini tamamladiklari için anlasan bir çift sayilir. Bu iliskiden ikinizde kazançli çikacaksiniz. Ikinizde hirsli, gayretlisiniz ve is sizin için çok önemli. Yildiz haritanizda Koç 8evinize yani baskalarin para evine düser. Basak ise...
  5. Ben Oğlak Sevgilim Koç

Ben Oğlak Sevgilim Koç

bir Koç burcuna aşık oldunuzsa sizi bayağı zor günler bekliyor demektir. İkiniz oldukça farklısınız ama gene de her şey mümkündür. Şimdi sorun yaratacak konuları inceleyelim. Siz gelenekçisiniz, büyük organizasyon ve şirketlerde başarılı olursunuz. Oğlak, emir komuta zincirini iyi anlar ve uyum sağlar. Büyük bir şirketteki iyi bir işin getirdiği avantajlarla mutlusunuzdur. Koç burcu ise...

Sayfayı Paylaş