gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Koç Sevgilim Oğlak

Konu, 'Koç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Hayata farklı bakış açıları olan farklı kişilersiniz. Bir Koç olarak bu kadar planlı bir ilişkiye dayanamaz isyan edersiniz. Siz bir ateş elementi olarak sınırları zorlamak, başkalarının çekindiği konuları kurcalamak istersiniz. Toprak elementi Oğlak ise pratiklik ve güvenlik demektir. Büyük ihtimalle onun iyi bir işi vardır. Genellikle büyük firmalarda başarılı ve iyi bir mevkiiye sahiptirler. Yaptıkları işle tanınmak onlar için önemli olduğundan işlerinde ağır sorumluluklar alır ve isimlerini duyururlar. Siz sürekli olarak yeni, heyecanlı fikirler üretirken Oğlak tedbirlidir ve adımlarını düşünerek atar. İyimser yapınızla her kötü günden sonra aydınlık günler beklerken Oğlak sizi en kötüsüne hazırlamaya çalışır. Birbirinizi dengeleseniz de bu sizin maneviyatınıza zarar verebilir. Gene de ikinizin olumlu özellikleri bir araya geldiği zaman (sizin atılganlığınız ve Oğlağın yapıcılığı) sağlam temeller oluşturabilirsiniz.

Ateş Koç ile toprak Oğlak buırcunun birlikteliği yatakta iyi olabilir. Onu ne kadar uzun zamandır tanırsanız tanıyın, baştan çıkarmak için acele etmeyin ve gerekli zamanı ayırın. İşkolik Oğlak insanının sekse hazır olabilmesi için gevşemeye ve kafasını boşaltmaya ihtiyacı vardır. Oğlak günün yirmidört saati işini ve sorumluluklarını düşünür. Öncelikle onu bu düşüncelerinden uzaklaştırıp sakinleştirmeniz gerekmektedir. Koç olarak tutkulu ve acelecisinizdir ama ona zaman tanımalısınız. Oğlak daha kapalıdır, onu sabırla açabilirseniz nazik ve duyarlı yönleri ortaya çıkacaktır.

Bu ilişkinin sürmesi için gösterdiğiniz çabalar sonucunda heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz. Onunla olan birlikteliğiniz sayesinde hayalini kurduğunuz servetin sahibi olabilirsiniz. Girişimci ve atılgansınız ama aynı zamanda hesapsızca risk alırsınız bu yüzden kendi başınıza başarılı olamayabilirsiniz.

İlişkiyi Oğlak yönetirse durağan ama huzurlu, siz yönetirseniz dağınık ama canlı olacaktır. Sadece Oğlak burcunun insiyatifindeki bir ilişki ise çok sıkıcı olabilir. Kontrol tamamen sizde olursa bu kez Oğlak yorulacak ve yıpranacaktır. Orta yolu bulup uzlaşabilirseniz ikiniz için de iyi olacaktır.

Ben Koç Sevgilim Oğlak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Koç Sevgilim Koç

Ben Koç Sevgilim Koç

koçla koç anlaşırmı koç burcu koçla anlaşırmı burcuyla burcu Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanlı olacaktır. Koçların güçlü fikirleri vardır. Herşeyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranızdaki güç savaşından kurtulabilirseniz, birlikte çok eğlenebilirsiniz. Birbirinizle yarışmayın ve rekabet duygunuzu dış dünyaya yöneltin. İki Koç'un beraberliğinden kıvılcımlar çıkabilir. Elele...
  2. Ben Oğlak Sevgilim Koç

Ben Oğlak Sevgilim Koç

bir Koç burcuna aşık oldunuzsa sizi bayağı zor günler bekliyor demektir. İkiniz oldukça farklısınız ama gene de her şey mümkündür. Şimdi sorun yaratacak konuları inceleyelim. Siz gelenekçisiniz, büyük organizasyon ve şirketlerde başarılı olursunuz. Oğlak, emir komuta zincirini iyi anlar ve uyum sağlar. Büyük bir şirketteki iyi bir işin getirdiği avantajlarla mutlusunuzdur. Koç burcu ise...
  3. Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Bu ilişki astrolojide pek uyumlu sayılmaz. Burçlarınız birbiri ile sert açı yapmaktadır. Gene de ortak ilgi alanlarınızdan dolayı, çaba gösterirseniz başarılı olabilirsiniz. Ayrıca doğum haritanızda birbiri ile uyumlu başka gezegenler olabilir. İkinizinde yoğun bir sosyal hayatı ve tonlarca enerjiniz var. Terazi burcu gezmeyi sizden daha çok sever. Nerede ise herkesi tanır ve size de harika...
  4. Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Bu iki hırslı, pratik dağ keçisi birlikte gerçek aşkı bulabilir mi? Cevap büyük ihtimalle evet olacaktır. Bu ilişkideki tek sorun ikisinin de sürekli meşgul olmalarıdır. Ne yapıp edip cinsel hayatınıza zaman ayırmalısınız. Belki başta buna ihtiyaç olmayacaktır ama daha sonra ihmal etmemelisiniz. Birbirinize ne kadar tutku duyarsanız duyun, kalbinizin derinliklerinde tanınma ve başarılı olma...
  5. Ben Oğlak Sevgilim Balık

Ben Oğlak Sevgilim Balık

Toprak elementi Oğlak ile su elementi Balığın harika bir ilişkisi olabilir. Balık burcunu yakalayın, hemen farkına varmasanız da zamanla fark edeceğiniz değerli özellikleri vardır. siz mantık insanısınız, gerçeklere dayanan, sağduyulu fikirleriniz vardır. Balık insanı ise en azından görünüşte hayal ve duygulardan ibarettir. Bir yerde siz haklısınız ama onun sezgilerini saçma buluyorsanız...

Sayfayı Paylaş