gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Koç Sevgilim Terazi

Konu, 'Koç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Zarif Terazi ile ya biribirinizi tamamlayarak bütün olursunuz ya da rakip, ortası olmayacaktır. Aralarında altı ay fark olan burçlar birbirinin zıttı olurlar. Zıt burçlar ise birbirini çeker. Farklı kutupları bir araya getirmekte becerikli olan Terazi iyi bir arabulucudur. Aceleci Koç'un tersi olarak problemleri tarafsız bir gözle inceler, küçük parçalara bölerek analiz eder ve sonunda çözüm getirir. Kibar Venüs tarafında tönetilen Terazi son derece politiktir, ağzından asla kırıcı bir söz çıkmaz. Bu özellikleri ile iyi bir arabulucudur ve diğer tarafların red edemediği uzun vadeli anlaşmalara razı eder.
    Terazi iletişimci hava elementidir. Bu yüzden söyleyecek sözleri ve fikirleri hiç bitmez. Hava Terazi Koç'un ateşini alevlendirerek daha canlı yanmasını sağlar. Canlı, aydınlık bir beraberlik olacaktır.
    Siz bireyselsiniz, Terazi ise ortaklıklar ve evlilik burcudur. Sevgiliniz sorunlarınıza adil çözümler önerirken sizin de diktatör huyunuzdan vazgeçmeniz gerekiyor.

Terazi evli iken daha mutludur ve eşini terk etmez. İkinizde iddialısınız ama bunu farklı şekillerde yansıtırsınız. Terazi hoşluğu ve cazibesi ile isteklerini yaptırmaya çalışır ve uzlaşma önerir. Koç ise terör yaratarak karşısındakini sindirmeye çalışır. Bu farklı yönteminiz yüzünden başınız belaya girebilir, siz de Terazi'nin taktiğini uygulamalısınız. O da sizin kadar azimli ve kararlıdır ama sizden daha kurnazdır. Tahmininizin tersine Terazi de hükmetmeye bayılır. Sevgiliniz tüm becerisini kullanarak, tatlılıkla sizi öyle bir kandırır ki farkına bile varmadan, mutlulukla onun dediklerini yapmaya başlarsınız. Ondan çok şey öğrenebilirsiniz.

Sevgili Koç, yatakta çok acelecisiniz. Yavaşlamalı ve onun isteklerini göz önüne almalısınız. Özellikle en başta hareketlerinize dikkat edin, sabırsız davranışlarda bulunmayın. Venüs tarafından yönetilen Terazi'ye özen gösterin. Görüntüsüne önem verir ve sizi de öyle görmek ister. Onunla buluşmadan önce üstünüze başınıza çeki düzen vermeyi unutmayın. Yirmi sene bile evli olsanız evin içinde pasaklı dolaşmamalısınız. Kendinize bakar spor yapmayı da ihmal etmezseniz sizi çekici bulacak ve sizinle gurur duyacaktır.

Terazinin yöneticisi Venüs ile Koç'un yöneticisi Mars'ın beraberliği müthiş olacaktır. Bu ikilinin arasında büyük bir seksüel uyum ve çekim vardır. Mars'ın ateşi ile Venüs'ün erotikliği birarada en seksi ilişkiyi oluşturur.

Ben Koç Sevgilim Terazi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Koç Sevgilim Koç

Ben Koç Sevgilim Koç

koçla koç anlaşırmı koç burcu koçla anlaşırmı burcuyla burcu Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanlı olacaktır. Koçların güçlü fikirleri vardır. Herşeyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranızdaki güç savaşından kurtulabilirseniz, birlikte çok eğlenebilirsiniz. Birbirinizle yarışmayın ve rekabet duygunuzu dış dünyaya yöneltin. İki Koç'un beraberliğinden kıvılcımlar çıkabilir. Elele...
  2. Ben Terazi Sevgilim Koç

Ben Terazi Sevgilim Koç

ben terazi sevgilim koç Zıt kutuplar birbirini çeker. sizin burcunuz ortaklık ile, Koç ise kişisel girişimler ile ilgilidir. İkiniz bir arada canlı ve hareketli zamanlar geçirirsiniz. Birbirinizle iyi vakit geçirip eğlendiğiniz için birlikte olmuş olabilirsiniz. Eğlenceden aşık olmaya fırsatınız olmayabilir. Koç burcunun cesareti, risk alması ve her şeyi yapabileceğine olan inancı size cazip...
  3. Ben Terazi Sevgilim Akrep

Ben Terazi Sevgilim Akrep

akrep terazi Bu beraberlik ilginç bir bileşim olacaktır. Terazi burcu aydınlık, ince, seçkin ve zarif, Akrep burcu ise karanlık, gizemli ve seksidir. Akrep insanının ilgisini kaybetmemek istiyorsanız fazla açık olmayın. Akrep burcu sürekli peşinizden koşup sizi elde etmeye çalışmalıdır. Terazi ve Akrep burcunda olduğu gibi arka arkaya gelen burçlar birbirine zıttır ve birbirlerinin...
  4. Ben Terazi Sevgilim Oğlak

Ben Terazi Sevgilim Oğlak

Terazi, Oğlak burcunun hırsına hayrandır ve kendisinde de bu yükselme arzusunun olmasını istemektedir. İkinizde sosyal olaylardan hoşlanırsınız. Oğlak sevgilinizin, onunla şirket davetlerine yada müşterisi ile yemeğe gitmeniz için size yalvarması gerekmeyecektir. Terazi'nin görünüşüne önem vermesi Oğlak burcunun hoşuna gider. Kendiniz için yaptığınız harcamalara ya da kendinize ayırdığınız...
  5. Ben Kova Sevgilim Terazi

Ben Kova Sevgilim Terazi

ben kova sevgilim terazi Bu ilişkide arkadaşlık, dostluk ve mental alış-verişten sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur. Her ikisi de Hava elementinden olan bu burçlar, Zodyak içindeki ideal çiftlerdendir. Mental ve sosyal faaliyetlere verdikleri önem, insan ilişkilerindeki doğal başarıları ayrıca sevilen bir çift olmalarına da nedendir. Ancak Kova’nın bağımsızlığına çok...

Sayfayı Paylaş