gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ben Koç Sevgilim Yengeç

Konu, 'Koç Burcu' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Yengeç burcu sizden çok farklıdır yinede bu ilişkinin geleceği sizin tutumunuza bağlı olacaktır.Yengeç köklerine ve ailesine çok bağlıdır siz ise dış dünyaya aitsiniz. Siz risk almayı sever, yeni girişimlerle kendinizi denemek istersiniz. Yengeç ise sağlamcıdır, sizin atılımlarınız onu ürkütür. Sizin diğer insanlar gibi maaşlı bir işte çalışmamanıza şaşırmaktadır. Koç burcu bir şirkette çalışıyorsa bile kendi işinin başına geçme planları yapıyordur. Fırsatını bulduğu anda özgürlüğüne yelken açacaktır.

Yengeç burcu Koç'un neden evde oturamadığını merak ederken, Koç ise Yengeç'in başarı hakkında hiç bir şey bilmediğini düşünür. Koç, Yengece başarı için onun hayal bile edemeyeceği kadar çalışma, çaba, zaman ve dikkat gerektiğini haykıracaktır. Yengeç'te de biraz hırs vardır ama hiç bir zaman sizin işinize olan düşkünlüğünüzü anlayamayacaktır.

Farklılıklarınızı aşabilirseniz, Yengeç ile hayal bile edemeyeceğiniz sıcak bir yuvanız, mutlu bir ev hayatınız olacaktır. En büyük mutluluğu evinde bulan Yengeç çok iyi bir eş ve anne-babadır. Onunla sık sık aile ziyaretleri yapabilirsiniz, aile bağlarınızı güçlendirmek için buna katlanmalısınız.

Farklı yapılarınız **** hayatınızda da ortaya çıkacaktır. Yengeç romantik anlar beklerken siz sadece tutku dolu olacaksınız. Duygusal olmayan yapınızla onu hayal kırıklığına uğratabilirsiniz. Romantik olmaya çalışın. Sevgili Koç moraliniz bozulduğunda gözünüz dışarıda olur ve kaçamak yapmak için fırsat kollarsınız. Bu tip dürtülerinize hakim olmalısınız yoksa onu kaybedebilirsiniz.

Yengeç duygusal iniş çıkışlarla dolu hassas bir burçtur. Duyguları sık sık değişir. Günlerce hatta bazen aylarca neşeli iken birdenbire tam tersi olabilir. İçine kapandığı zaman onu dışa döndürecek sabrınız yoktur. Size göre fazla somurtkan ve mızmızdır. Bu durumdan şikayetçi olduğunuz zaman kalpsizlik ve ilgisizlikle suçlanabilirsiniz.

Yengeç burcunun terk edilme korkusu vardır. Koç burcu ise özgürlüğünü kaybetmek ve kısıtlanmaktan korkar. Bu ilişkinin sürebilmesi için ikinizin de çok ama çok anlayışlı olmanız gerekiyor. Milyonda bir de olsa sakin bir Koç ya da duygusal olmayan bir Yengeç'e rastlayabiliriz. Yine de gerçekçi olmak gerek, bu ilişkinin devamı için çok gayret göstermeniz lazım. Az ihtimal devam edebilirse, sonuç güzel olabilir. Koç burcu daha duygusal, Yengeç ise daha canlı ve macera dolu bir hayata kavuşabilir. Sonuç ise tamamen ikinizin elindedir.

Ben Koç Sevgilim Yengeç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Koç Sevgilim Koç

Ben Koç Sevgilim Koç

koçla koç anlaşırmı koç burcu koçla anlaşırmı burcuyla burcu Bu beraberlik çok enerjik ve heyecanlı olacaktır. Koçların güçlü fikirleri vardır. Herşeyden önce ben diyerek hareket ederler. Aranızdaki güç savaşından kurtulabilirseniz, birlikte çok eğlenebilirsiniz. Birbirinizle yarışmayın ve rekabet duygunuzu dış dünyaya yöneltin. İki Koç'un beraberliğinden kıvılcımlar çıkabilir. Elele...
  2. Ben Yengeç Sevgilim Koç

Ben Yengeç Sevgilim Koç

Yürümesi oldukça zor bir ilişki. Yengeç Zodyak'taki ilk su burcu dolayısı ile su burçlarının en hassasıdır. Şefkat, ilgi, sıcaklık, özen ve güven duygusu arar. En ufak bir eleştiride bile incinebilir. Yengeç için önce evi, ailesi gelir, Koç için ise önce yeni iş teşebbüsleri gelir. Koç ateş burçlarının birincisidir, hayat dolu, gürültücü, küstah, saldırgan ve düşüncesiz olabilir. Onunla...
  3. Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Ben Yengeç Sevgilim Yengeç

Yengeç ile başka bir Yengecin beraberliği gerçek bir Romeo-Juliet aşkı gibi olabilir. İki romantiğin birleşmesi olacak üstelik onlarınki gibi kötü sonla bitmeyecektir. Yengeç'lerin yoğun duygulara, sık sık içten sevgi gösterilerine, şefkate, ilgiye ve yakınlığa ihtiyaçları vardır. Sadece ilişkinin en başında değil hayatları boyunca aynı ilgiyi beklerler. Sevgi alamazlarsa susuz kalmış...
  4. Ben Yengeç Sevgilim Kova

Ben Yengeç Sevgilim Kova

Siz ve Kova ayrı dünyaların insanısınız. Aranızdaki en ufak sorunu bile çözmek için çok çaba göstermeniz gerekecek. Kova insanı hayatı araştırmacı bir bilim adamı gibi yaşar. Verileri toplayıp mantıklı sonuçlar çıkarmaya çalışır. Yengeç ise kalbinin sesinin onun hep doğru yöne götürdüğünü tecrübeleri ile bilir. Yengeç hayatta her şeyin göründüğü gibi olmadığına inanır ve sezgisine güvenir....
  5. Ben Oğlak Sevgilim Yengeç

Ben Oğlak Sevgilim Yengeç

Yengeç sevgiliniz sizden altı ay ara ile doğmuştur. Zıtlıklarınızla ya tam bir bütün olacaksınız, ya da hiç anlaşamayacaksınız. Kısacası bu ilişki ya kusursuz olacak ya da hiç yürümeyecektir. Sonuç ise sizin elinizdedir. Sizin burcunuz yıldız haritasında 10. evi yani ün ve kariyer evini yönetir. Oğlak burcu hırslıdır ve toplumda saygın bir yer edinmek ister. Siz büyük şirketlerde, kurumlarda...

Sayfayı Paylaş