gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben kola içsem bebeğe gaz yapar mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hanımlar ben bebeğimi emziriyorum acaba kola içsem bebeğime gaz yapar mı

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz, kola dahil olmak üzere bütün gazlı içecekler ve gazlı yiyecekler sütünüz vasıtasıyla bebeğinize geçer ve bebeğinizin huzursuzluk sebebi olabilir..

ben kola içsem bebeğe gaz yapar mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebekler İçin Koltuklar...

Bebekler İçin Koltuklar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. bebeklerin gazını gidermek için

bebeklerin gazını gidermek için

bebeklerin gazını çıkarma bebeklerin gazının çıkarılması bebeklerin gazı nasıl çıkar Yeni annelere ve bebeğini kucağına almak için gün sayan anne adayları için, bebeklerin gazı nasıl çıkar, bu yazımızda öğreniyoruz Melek'ler. Bebeğimin gazı çok fazla, diyenler, sizleri bu konuda bilinçlendirecek ve bebeğinizin gazını giderecek önerilerimiz aşağıda sizleri bekler. Bebekler emme işlemini...
  3. Bebeklere Hangi Yiyecekler Gaz Yapar ?

Bebeklere Hangi Yiyecekler Gaz Yapar ?

bebeklere gaz yapan gıdalar bebeklere gaz yapan yiyecekler Yenidoğan bebekler başta olmak üzere bebeklerde gaz sıkıntısı ve kolit çok sık rastlanan rahatsızlıklardır melekler :) Özellikle emziren annenin tükettiği gıdalar bebeğe gaz sıkıntısı yaşatabilir. O halde anneler yedikleri, içtikleri herşeye dikkat etmeli, bazı gıdaları almaktan kaçınmalıdırlar. Peki hangi gıdalar yenilecek...
  4. Mikroenjeksion Bebeklerde Sakatlık Yapar Mı?

Mikroenjeksion Bebeklerde Sakatlık Yapar Mı?

mikroenjeksiyon nedir,mikroenjeksiyonla hamile kalanlar,mikroenjeksiyon sağlıksız gebeliğe yol açarmı,mikro enjeksiyon ve gebelik hakkında bilgiler Klasik tüp bebek yönteminde toplanan yumurtalarla elde edilip hazırlanan spermler uygun ortamda birlikte bekletilerek döllenme beklenirdi. Mikroenjeksiyonda ise toplanan ve kabukları soyulan herbir yumurta embriyoloğun mikroskop altında...
  5. İbrahim Saraçoğlu'nun Bebek Gazı İçin Önerileri

İbrahim Saraçoğlu'nun Bebek Gazı İçin Önerileri

bebeğin gazı için ne yapmalı, bebeğin gazına çözüm, bebek gazı nasıl geçer Yenidoğan bebekler de oluşan gaz birçok yeni anne olan kadınlar için oldukça sıkıntı yaratıyor. Çiftlerin birçoğunu özellikle anneleri bile uykusuz bırakan bebeğinin ağlaması karşısında çoğu zaman çaresiz kalan anneler, bebeğin gazı için bir takım yöntemler ve ilaçlar kullanmaktadır. Bazı bebeklere bu yöntemler fayda...

Sayfayı Paylaş