gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Kova Sevgilim Balık

Konu, 'Kova Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

İlişkinin ilk aşamalarında karşılıklı çekim oldukça yüksektir. Fakat zaman içinde ilişki gelişip, birbirilerini daha iyi tanıdıkça, karşılıklı olarak tatmin olamayacaklarını ve ilişkinin cansızlaşacağını kısa sürede görürler. Özgür ruhlu Kova’nın, Balık eşinin duygusal isteklerini ve ihtiayçlarını karşılaması çok zordur. Balık ise, insanları rasyonel bir yönden değerlendirmeyi, duygusal yaklaşımlardan önde tutan Kova’yı anlamakta güçlük çekecektir. Zodyak"ta yan yana konumlarda bulunan Kova ve Balık karşılıklı geldiklerinde, gerilimli bir ilişki doğar. Aslında her iki tarafın da birbirinden öğreneceği çok şey olmasına rağmen, ortak bir temelin oluşturulması son derece güçtür. Dolayısıyla ilişkinin uzun ömürlü olması da düşük bir olasılıktır. Cinselliği duygusallık olarak algılayan Balık, Kova eşiyle, bu ihtiyacını karşılamakta da oldukça zorlanır. Kova daha serin, duygularını göstermek istemeyen, cinsel ihtiyaçlarını kontrol edebilen ve kendini kaptırmayan bir karakterdedir. Dolayısıyla bu alandaki anlaşmazlıklar da pek kolay üstesinden gelinebilecek türden değildir

Ben Kova Sevgilim Balık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Balık Sevgilim Balık

Ben Balık Sevgilim Balık

Bu ilişki uzay ve zaman kavramını reddeden ruhların buluşmasıdır. Kısacası öteki Balık ile olan beraberliğiniz spiritüel bir olay olacaktır. İkinizde yaratıcısınız, hayal gücünüz geniş ve dünyaya yaklaşımınız manevi yönden çok zengin. Gelişmiş sezgi ve içgüdülerinizle başkalarının duygularını anlar ve özen gösterirsiniz. Sadece bu özelliğiniz bile sizi hayat boyu bir arada tutabilir....
  2. Ben Balık Sevgilim Kova

Ben Balık Sevgilim Kova

Kova burcunun ilgisiz, gizemli, ulaşılmaz bir havası vardır. Başta bu özellikler ilginizi çekse de, ilişkiniz ilerledikçe aynı özellikler kalbinizi kıracaktır. Kova burcu sabit nitelik taşır ve bazen çok inatçıdır. Siz ise değişken nitelik taşıdığınız için daha esneksinizdir. Bu durumda siz daha verici ve ödün veren taraf olacaksınız. Kova'nın parlak zekası, teknoloji ile ilgili konularda...
  3. Ben Kova Sevgilim İkizler

Ben Kova Sevgilim İkizler

Kova ve İkizler arasında uyumlu bir ilişki olacaktır. Her iki burç da hava grubundandır. Genel anlamda her ikisi de değişken ve uçarıdır. Duygusal ve düşünsel yönden yeniliklere kolayca ayak uydururlar. Her ikisi de özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Bu nedenle birbirlerinin bireysel özgürlüklerine saygı duyacaklardır. Kova burcu zeki, duygusal, sevecen ve neşelidir. İkizler...
  4. Ben Kova Sevgilim Terazi

Ben Kova Sevgilim Terazi

ben kova sevgilim terazi Bu ilişkide arkadaşlık, dostluk ve mental alış-verişten sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur. Her ikisi de Hava elementinden olan bu burçlar, Zodyak içindeki ideal çiftlerdendir. Mental ve sosyal faaliyetlere verdikleri önem, insan ilişkilerindeki doğal başarıları ayrıca sevilen bir çift olmalarına da nedendir. Ancak Kova’nın bağımsızlığına çok...
  5. Ben Kova Sevgilim Kova

Ben Kova Sevgilim Kova

Kova ve Kova ikilisi oldukça iyi anlaşırlar ve yaşamlarında pek çok ortak amaç geliştirerek, bunlar için birlikte mücadele edebilirler. Her ikisinin de yeniliklere açık oluşu ve geleneksellikten hoşlanmamaları, sıradışı bir beraberliğin yaşanmasına neden olacaktır. Klasik çerçevenin çok dışında kalan bu çift, sosyal yaşamda da ideal bir ikili olarak tanınacaktır. Kova ikilisi birbirini mental...

Sayfayı Paylaş