gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben KOva Sevgilim Başak

Konu, 'Kova Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Kova ve Başak çifti, entellektüel olarak kuvevetli bir ikili olmasına rağmen, bir anlaşmanın sağlanması oldukça güçtür. Yaşamsal amaçların çok değişik olması, her ikisinin de kolayca ilişkiye girememesi, mesafeli ve soğuk yaklaşımları ilk aşamalarda bile, problemlerin yaşanamasına neden olacaktır. Ancak farklı, geniş kapsamlı amaçlar doğrultusunda biraraya geldikten sonra, kişisel olarak da yakınlaşabilen bu ikilinin zorlukları aşabilmesi için karşılıklı özveride bulunması gerekir. Gelenekselliğe yatkın olan Başak ile sadece misyonunun geleneksel olandan uzaklaşmak olduğunu düşünen Kova’nın ancak insanlığa hizmet çerçevesinde biraraya gelmesi mümkündür. Bir ortak amaç olsa bile, gerçekten ciddi özveri gerektiren bu ilişkinin çok uzun ömürlü olması beklenemez. Cinsel yaşamda ise, her iki taraf da ön plana çıkmak bir yana, insan türünün böyle bir fonksiyonu olduğunu bile unutabilir. Dolayısıyla serin rüzgarların estiği bu ilişkide, ateş yaratabilecek bir kıvılcım bile bulabilmek pek güçtür.

Ben KOva Sevgilim Başak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Başak Sevgilim Başak

Ben Başak Sevgilim Başak

Iki Basak burcu bir arada mutlu olabilir mi? Eger bazi sorunlu bölgeleri asabilirseniz evet. En azindan birbirinizi iyi anlarsiniz. Simdi iliskinizin iyi ve kötü yönlerini inceleyelim. Ikinizde hayat hakkinda gerçekçi ve pratiksiniz. Ayni zamanda her seyi mükemmellestirmeye çalisan idealistlersiniz. Sizler için saglikli olmak çok önemlidir. Birlikte spor yapmaktan, saglikli yemeklerden...
  2. Ben Başak Sevgilim Kova

Ben Başak Sevgilim Kova

ben başak sevgilim kova Eger bir Kova burcuna tutuldunuzsa, belki de bilinçaltiniz kendinden çok farkli bir kisilik tarafindan etkilenmek istemistir. Kova burcu tuhaf, farkli, merakli, geleneklere karsi, soguk, tarafsiz ve bazen de unutkandir. Siz ise geleneklere önem veren, dikkatli, düsünceli, detayci, merakli, üretken, soguk ve tarafsizsiniz. Gördügünüz gibi bir iki benzer yön disinda...
  3. Ben Kova Sevgilim İkizler

Ben Kova Sevgilim İkizler

Kova ve İkizler arasında uyumlu bir ilişki olacaktır. Her iki burç da hava grubundandır. Genel anlamda her ikisi de değişken ve uçarıdır. Duygusal ve düşünsel yönden yeniliklere kolayca ayak uydururlar. Her ikisi de özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Bu nedenle birbirlerinin bireysel özgürlüklerine saygı duyacaklardır. Kova burcu zeki, duygusal, sevecen ve neşelidir. İkizler...
  4. Ben Kova Sevgilim Terazi

Ben Kova Sevgilim Terazi

ben kova sevgilim terazi Bu ilişkide arkadaşlık, dostluk ve mental alış-verişten sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur. Her ikisi de Hava elementinden olan bu burçlar, Zodyak içindeki ideal çiftlerdendir. Mental ve sosyal faaliyetlere verdikleri önem, insan ilişkilerindeki doğal başarıları ayrıca sevilen bir çift olmalarına da nedendir. Ancak Kova’nın bağımsızlığına çok...
  5. Ben Kova Sevgilim Kova

Ben Kova Sevgilim Kova

Kova ve Kova ikilisi oldukça iyi anlaşırlar ve yaşamlarında pek çok ortak amaç geliştirerek, bunlar için birlikte mücadele edebilirler. Her ikisinin de yeniliklere açık oluşu ve geleneksellikten hoşlanmamaları, sıradışı bir beraberliğin yaşanmasına neden olacaktır. Klasik çerçevenin çok dışında kalan bu çift, sosyal yaşamda da ideal bir ikili olarak tanınacaktır. Kova ikilisi birbirini mental...

Sayfayı Paylaş