gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Kova Sevgilim Boğa

Konu, 'Kova Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ben kova sevgilim boğa ben kova sevgilim boga Kova ve Boğa arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. Boğa gerçekçi, sevecen, sadık ve dürüsttür. Kova ise değişkendir. Onun hayatına ayak uydurmak çok zordur. Çünkü her konuda sürekli değişkenlik gösterir. Sadakat konusunda da sorunları vardır. Tek bir kişiye bağlanmakta zorluk çeker. Her iki karakterin de hayata bakışı ve hayatı yorumlama şekli farklıdır. Kova burcu neşeli ve hareketlidir. Bir orada bir burada gönül eğlendiren biri gibi görünse de, gerçekten sevdiği taktirde eğlenceli bir aşık olacaktır. Boğa ise daha duygusal ve romantiktir. Kova her ne kadar dışa dönük kişiliğiyle Boğa'yı etkilese de uzun vadede onu çok da fazla mutlu edemez. Bu tipler seksüel yönden de çok uyumlu değildir. Boğa ve Kova arasında aşk ve sevgi yoğun bir şekilde yaşanıyorsa o zaman ilişkileri evliliğe dönüşebilir. Fakat mutlaka biraz birbirlerinin istedikleri gibi olmak için çaba göstermeleri gerekir.

Ben Kova Sevgilim Boğa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Boğa Sevgilim Kova

Ben Boğa Sevgilim Kova

İkinizin arasında bir çekim olduğu kesin olmakla birlikte ilişkinizin devam edip etmeyeceği kesin değil. Kova sevgilinizin insanın aklını başından alan gizemli bir çekiciliği var. Kova, mesafeli, soğuk, analitik, entelektüeldir ve aklı hep başka yerlerdedir. Onun kafa yapısına ve işindeki üstünlüğüne hayran olursunuz. Dahilerin burcu olarak bilinen Kova'lar ileri teknoloji ile ilgili...
  2. Ben Boğa Sevgilim Boğa

Ben Boğa Sevgilim Boğa

Boğa burçları çok sadıktır ve aşkları ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve aynı şekilde güvenebilecekleri bir eşe çok değer verirler. Bu ilişkide aldatma olmayacak ve birbirinize çok saygı duyacaksınız. Boğalar başbaşa olmayı, sevgilerini göstermeyi severler. İkiniz de erotik ve duyarlısınızdır. Fiziksel olarak da uyumlusunuz. Venüs tarafından yönetilen Boğa insanı güzelliklere...
  3. Ben Kova Sevgilim İkizler

Ben Kova Sevgilim İkizler

Kova ve İkizler arasında uyumlu bir ilişki olacaktır. Her iki burç da hava grubundandır. Genel anlamda her ikisi de değişken ve uçarıdır. Duygusal ve düşünsel yönden yeniliklere kolayca ayak uydururlar. Her ikisi de özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Bu nedenle birbirlerinin bireysel özgürlüklerine saygı duyacaklardır. Kova burcu zeki, duygusal, sevecen ve neşelidir. İkizler...
  4. Ben Kova Sevgilim Terazi

Ben Kova Sevgilim Terazi

ben kova sevgilim terazi Bu ilişkide arkadaşlık, dostluk ve mental alış-verişten sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur. Her ikisi de Hava elementinden olan bu burçlar, Zodyak içindeki ideal çiftlerdendir. Mental ve sosyal faaliyetlere verdikleri önem, insan ilişkilerindeki doğal başarıları ayrıca sevilen bir çift olmalarına da nedendir. Ancak Kova’nın bağımsızlığına çok...
  5. Ben Kova Sevgilim Kova

Ben Kova Sevgilim Kova

Kova ve Kova ikilisi oldukça iyi anlaşırlar ve yaşamlarında pek çok ortak amaç geliştirerek, bunlar için birlikte mücadele edebilirler. Her ikisinin de yeniliklere açık oluşu ve geleneksellikten hoşlanmamaları, sıradışı bir beraberliğin yaşanmasına neden olacaktır. Klasik çerçevenin çok dışında kalan bu çift, sosyal yaşamda da ideal bir ikili olarak tanınacaktır. Kova ikilisi birbirini mental...

Sayfayı Paylaş