gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Kova Sevgilim İkizler

Konu, 'Kova Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Kova ve İkizler arasında uyumlu bir ilişki olacaktır. Her iki burç da hava grubundandır. Genel anlamda her ikisi de değişken ve uçarıdır. Duygusal ve düşünsel yönden yeniliklere kolayca ayak uydururlar. Her ikisi de özgürlüğüne düşkündür ve kısıtlanmaktan hoşlanmaz. Bu nedenle birbirlerinin bireysel özgürlüklerine saygı duyacaklardır. Kova burcu zeki, duygusal, sevecen ve neşelidir. İkizler ise sevecen, dışa dönük, konuşkan ve zekidir. Her ikisi de değişik insanlarla tanışmaktan ve değişik ortamlarda bulunmaktan keyif alırlar. Kova burcu, girdiği her ortama kolayca ayak uydurabilir ve dost canlısıdır. Aynı şekilde İkizler insanı da konuşkan ve sevecen tutumuyla hemen göze çarpacaktır. Bu iki tip birbirlerini çekici bulur ve iyi bir arkadaşlık kurar. Seksüel yönden her iki taraf da aktiftir. İstek ve arzularını kolaylıkla birbirlerine ifade edebilirler. Eğer önemli bir kişisel zıtlıkları yoksa uyumlu bir ilişki yaşarlar.

2. LAemily

LAemily Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence ucari kocari kovayi dengesiz ikizler pek elinde tutmasini beceremiyor

Ben Kova Sevgilim İkizler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben İkizler Sevgilim İkizler

Ben İkizler Sevgilim İkizler

İki İkizler aynı evde iken başdöndürücü bir hızla sürekli ileriye doğru giden bir hayatınız olacaktır. İkinizde çok dolusunuz ve zamanınız yok. Gece yarısı bir klüpte ya da sabah sekizde onun ofisinde buluşabilirsiniz. İkinizde üretkensiniz ama romantik değilsiniz. Sizler değişken nitelik taşıdığınız için esneksinizdir ve ilişkiyi sürdürebilirsiniz. İkinizinde okumaya ve yazmaya ihtiyacı...
  2. Ben İkizler Sevgilim Kova

Ben İkizler Sevgilim Kova

Her yönü ile kusursuz bir ilişki olacaktır. Kova insanı sizin hem zekanıza hem de sosyal yönünüze çok uygun bir eştir. Kova, önyargısız, insan haklarına önem veren, çevreyi korumaya kendini adamış, bu tür sosyal gurupların doğal lideridir. Asi ruhlu, cesur, toplumun kurallarına değil, kalbinden gelen sese bağlıdır. Kova'nın soğuk ve ilgisiz görüntüsü onu daha cazip kılar. İkizler de oldukça...
  3. Ben Yengeç Sevgilim Kova

Ben Yengeç Sevgilim Kova

Siz ve Kova ayrı dünyaların insanısınız. Aranızdaki en ufak sorunu bile çözmek için çok çaba göstermeniz gerekecek. Kova insanı hayatı araştırmacı bir bilim adamı gibi yaşar. Verileri toplayıp mantıklı sonuçlar çıkarmaya çalışır. Yengeç ise kalbinin sesinin onun hep doğru yöne götürdüğünü tecrübeleri ile bilir. Yengeç hayatta her şeyin göründüğü gibi olmadığına inanır ve sezgisine güvenir....
  4. Ben Kova Sevgilim Terazi

Ben Kova Sevgilim Terazi

ben kova sevgilim terazi Bu ilişkide arkadaşlık, dostluk ve mental alış-verişten sonra, yoğun bir romantizmin de yaşanması söz konusudur. Her ikisi de Hava elementinden olan bu burçlar, Zodyak içindeki ideal çiftlerdendir. Mental ve sosyal faaliyetlere verdikleri önem, insan ilişkilerindeki doğal başarıları ayrıca sevilen bir çift olmalarına da nedendir. Ancak Kova’nın bağımsızlığına çok...
  5. Ben Kova Sevgilim Kova

Ben Kova Sevgilim Kova

Kova ve Kova ikilisi oldukça iyi anlaşırlar ve yaşamlarında pek çok ortak amaç geliştirerek, bunlar için birlikte mücadele edebilirler. Her ikisinin de yeniliklere açık oluşu ve geleneksellikten hoşlanmamaları, sıradışı bir beraberliğin yaşanmasına neden olacaktır. Klasik çerçevenin çok dışında kalan bu çift, sosyal yaşamda da ideal bir ikili olarak tanınacaktır. Kova ikilisi birbirini mental...

Sayfayı Paylaş