gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Ben Küçükken ....... Sanıyordum ???

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Evet arkadaşlar küçükken ne düşündüyseniz şimdi gerçek olmadığını bildiğiniz ama o zaman inandığınız çocukça şeyler.. Onları yazıyosunuz.. Ben başlıyorum Kuççuken 4 yaşlarında falan iken allahın elinin içinde yaşadagımızı sanıyordum ve o bizi ordan yonettiğini düşünüyodum
    fırtına,şiddetli ruzgar çıktııgnda bize doğuru üflediğini düşünüyodum :D yağmur yağdıgında bize gücenmiş ağaladıgını düşünüyodum
    Kar yağdığında Allah banyo yapıo köpükleri bize geliyo sanıyodum tövbe tövbe:D

arabaları eliyle yönetiyo sanıyodum

hmmm başkaa bulutları pamuk sanıodum üzerlerine olsam zıplardım die hayaller kuruyoudm allahm yhaa :D çocukluk işte:D

Son düzenleme: 30 Temmuz 2008
  2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Ben Küçükken ....... Sanıyordum ???
    sende komikksinnnn delüüüüüü:D:D

ben küçükkenn valla hatırlamıomm yaa aklıma gelince yazarım:D:D

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

yolda arabayla gidiyorduk bir marketin hemen orda olduğunu belirtmek için tabela vardı ve ok yukarı doğruydu. arabayla her ordan geçtiğimde marketi yukarda arardım bulutların orda. Allah Allah herkes gidiyor bana neden görünmüyor derdim. Hatta sırf bi keresinde babam o yoldan gitmedi diye ağlamıştım dedektiflik peşindeydim çünkü bulacaktım tepede o marketi :D Allahım yaa:D

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

:d:d:d:d:d:d:d

5. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ben kucukken annem carsiya giderken ve yalniz kalirken bana uslu dur ben seni goruyorum derdi ve ben beni dolabin icinden goruyor saniyordum(biliyorum cok sacma ama o zaman inaniyordum iste)

6. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

ben küçükken ünlülerin tuvalete gitmediklerini sanardım hatta biri tersini söylediği zaman nedense bunu o ünlü kişiye yakıştıramazdım:D:D

7. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    haha bu güzeldi :D

8. Bonita

Bonita Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ben küçükken gökyüzünde uçak gördügüm zaman el sallardım dışarıda amcam vardı el sallarken uçak amcama selam söyle derdim uçagın amcamın yanına gittigini düşünürdüm. ne akılla bu düşündüysem işte çoçukluk:D:D:D

9. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

bende küçükken cicivleri oyuncak zannedip kafalarını koparıyodum bide gazetedeki adamları canlı biliyodum

10. sementha

sementha Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

ben küçükkenlerim çok ama şu anda aklıma gelenler ve hala anımsadıkça güldüklerim...
    vapurla karşıya geçerken vapurun çıkardığı köpüklere bakıp nekadar omo dökmüşler derdim:):)
    yatağın altına girer ve allah beni şimdi göremez derdim:):)
    televizyonda reklamları izlerken sucuk reklamı çıktığında koklardım ve neden kokusu gelmio derdim:):)
    radyo ve televizyonların içine insanların nasılda sığdığını çook merakederdim..
    aklıma gelenler bunlar....çocukluğuma gittim bir an konun için teşekkürler cnm...+rep

11. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ben küçükken radyoların içinde küçük adamlar var sanırdım :D radyomuz düşüp kırıldığında içinden adamlar çıkacak diye beklemiştim ama çıkmadılar :D:D

12. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

haha :D çok değişk yorumlar okuyorum supersnzzz :D

bnmde aklıma bişy geldi :D
    kuçukken annemın dizinden ayrılmazdım hep beni bırakıcakmış die düşünüyodum wc ye gırdıgınde zarıl zarıl ağlıodum bende girym die :D ayhahahah:Dbeni bırakçak die çok korkuyodum ya :Dahh ahh :D

13. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

ben küçükken hiç büyümücem sanıyodum ama nerdeee...

14. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

ben küçükken bebek yapılışını kadınla adama yan yana yatar bebek düşünürler ve öyle sabah hamile olur sanardım bide bende yatağın altına girince allah beni görmez sanadımmm

15. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bi tane daha alima geldi ben kucukken yazin kararinca bir komsumuz beni kizdirmak istedigi zaman seni cingenelerden aldilar atli arabayla burdan gecerken annen seni satin aldi derdi.cok inanirdim cokta aglardim.annem oyke degil desede inandiramazlardi

Ben Küçükken ....... Sanıyordum ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...ben ozaman küçük bir çocuktum...

...ben ozaman küçük bir çocuktum...

küçük bir çocuktum inek resmi ve sesi ben bir çocuktum Ben o zamanlar çocuktum. Hangi zamanlar demeyin, bundan önceki zamanlar işte. Böyle, yüreğime sancılar girerdi. Kuşlarım uçup giderlerdi kafeslerinden ortaklık sakinleşene dek.Bir ben kalırdım, bir de kahrolası sancılar. O zamanlar anlamazdım, iki lafı bile bir araya getirmezdim. Hep susardım? Yerli yersiz tutan susuzluğum ve susmalarım...
  2. Yavuz Bingöl - Ben Bir Küçük Cezveyim

Yavuz Bingöl - Ben Bir Küçük Cezveyim

ben bir küçük cezveyim elden ele gezmeyim ben bir küçük cezveyim nota notaları gülenaz akor akor ben bir küçük cezveyim köşe bucak gezmeyim ben bir küçük cezveyim elden ele gezmeyim verim benim yarimi boynu bükük gezmeyim gülen az gülen az ağlayan çok gülen az ben aşık sevme beni dertlere salma beni götür sarrafa göster kötüysem alma beni gülen az gülen az ağlayan çok gülen az çocuklar...
  3. Ben küçükken...CMYLMZ

Ben küçükken...CMYLMZ

Küçükken Salaktım ]-Ben çocukken salaktım. Edip Akbayram´ın ismini Edi zannederdim. Yani o, benim için ´Edi Pakbayram´di. -Ablama, ´Nasıl olup da koca bir günü canin sıkılmadan evde oturarak geçiriyorsun?´ demiştim. ´Büyüyünce insanin canı sokakta oynamak istemez ki´ cevabını vermişti. Uzunca bir sure büyüyüp büyümediğimi anlamak için kendime, ´Canin sokakta oynamayı istiyor mu?´ diye...
  4. küçükken neyi ne sanıyorduk.....

küçükken neyi ne sanıyorduk.....

bu gün bir radyo kanalında spiker böyle bir soru sormuşt çok garip cevaplar geldi bende bunu buraya yazmaya karar verdim. örnek: küçükken yağmuru uzaylı çişi sanardım. ben de küçükken bütün insanların birbirinin omuzuna çıkıp gökyüzüne ulaşabileceklerine inanırdım.(imkansız evde denemeyin)

Sayfayı Paylaş