gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

"Ben manyak mıyım? Ben köylü müyüm ki, çıldırayım?

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

efe önbilgin kimdir [​IMG]

'KÖYLÜ MÜYÜM ÇILDIRAYIM?'
    Deniz Akkaya'dan 'sevgilisi ile kavga edip ağladığı ve saçını başını yolduğu' yolunda çıkan haberlere cevap!

Ayşe Özyılmazel'in yazısı:

Ağlamak pek güzeldir. Üzülür ağlarsın, mutluluktan, sinirinden ağlarsın, korkar ağlarsın, ayrılır ağlarsın. Ağlarsın da ağlarsın... Misal benim bünyede gözyaşı durmaz. Geldi mi, gözyaşlarını koyverip gidenlerdenim. Önce içim daralır, sonra dudağım titrer, gözlerim kısılır. Kafayı da öne eğdim mi, kim tutar beni! Ne gocunur, ne utanırım gözyaşlarımdan.... Dün sabah Günaydın'ı elime aldım ki, bu kez sıra Deniz Akkaya'da. Sevgilisiyle Çeşme'ye tatile gitmiş, yemekte gözyaşlarını tutamamış Deniz. Olur, olur. Tam o sırada magazin programı 'Özel Hat' da çekmiş mi? Çekmiş! Bir karede gözyaşını siliyor, diğerinde parmağı havada bir şeyler anlatıyor. Sonuncusunda da iki eliyle saçlarını tutuyor Deniz. Çıkan sonuç: Aşıklar kavga etti!

'BEN MANYAK MIYIM?'
    Bakalım ne oldu? Deniz Akkaya'yı arıyorum. Zırrr! Zıırr! Aloooo! Deniz habere kızgın: "İki insan konuşurken ne konuştuklarını duymadan 'kavga ettiler' demek ne kadar ayıp!" Ama görüntü bu! Ortak bir arkadaşları hastaymış ve ondan bahsediyorlarmış. Öyle diyor Deniz. Ya elini başına götürdüğü kareler için ne diyecek? "Ben manyak mıyım? Ben köylü müyüm ki, çıldırayım? Hem bizim köyde öyle üzülmüyor, saçımızı başımızı yolmuyoruz biz. Magazin basını iki günde bir kavga ettirip, 3 günde bir boşattırır ya; öyle bir haber bu." Saç baş yolmak demişken aman! Derim ki; büyük konuşmamak lazım. İnsanın başına öyle şeyler gelir, öyle çileden çıkar ki; bir bakmış kafada saç kalmamış. Bu da benden not olsun ey okur! Son olarak Efe Önbilgin'le ilişkisinin nasıl gittiğini soruyorum Deniz'e. "Keyfim yerinde. Sevgilimle aram iyi! Efe'yi çok seviyorum hatta hayatımda kimseyi sevmediğim kadar seviyorum. Beni bu kadar seven bir insan beni üzmez. Efe'yi tanımadan, bilip bilmeden yazıyorlar işte" diyor. Ben de kendisine mutluluklar diliyorum. Tabii ünlü olunca kavganı da, aşkını da gizli yaşayamıyorsun. Maalesef bu bedeli ödemeden olmuyor. Oysa gözyaşı da, kavga da o kadar insani ki... Yani Deniz'in bu kadar üzülmesine gerek yok bence.

habertürk

"Ben manyak mıyım? Ben köylü müyüm ki, çıldırayım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aldattığın Ben Değildim ki..........

Aldattığın Ben Değildim ki..........

Aldattığın Ben Değildim ki.......... Bunlar doğru değil diye bağırmak, hatta karşısındaki adamı parçalamak istedi, hem de tek tek her zerresine ayırarak..olmazdı ama yapamazdı ki... Salon etrafında döndü, döndü, döndü... Başka biri vardı demek, bunca yıllık emek başka tenin çekiciliğine kurban edilmişti demek... Ya benim sevgim, ya benim aldanmışlığım... Çok güvendiği adam ne kadar kolay...
  2. Hüseyin Turan - Sen Şehirli Ben Köylüyüm

Hüseyin Turan - Sen Şehirli Ben Köylüyüm

Sen şehirli ben köylüyüm Sen atlas ben halımıyım Sen öyleysen ben böyleyim Sen gülsün ben çalımıyım Sen barıştın ben dargınım Sen akıyon ben durgunum Sen birgünsün ben hergünüm Sen Cuma ben Salı mıyım Sen iş buldun ben avare Sen ovaya ben bayıra Sen okula ben davara Sen zeki ben delimiyim
  3. Ben Sanmıştım ki...

Ben Sanmıştım ki...

Ben sanmıştım ki, şey yani, neyse boşver. Anlamazsın zaten. Ben gibi sevmemişsin baksana. Gözlerin ölümden kalma bir soğuklukla bakıyor, yakmıyor içimi eskisi gibi. Her şey eski olmuş sende artık belli. Belli ki giderken değil daha bitti demeden unutmuşsun beni. Oysaki ben şey yani, şey sanmıştım, gittiğinde gurur değil aşkımız galip gelirde tekrar barışırız. Ben sanmıştım ki, bu ayrılık...
  4. Çocuğunuzda ki benleri önemseyin!!

Çocuğunuzda ki benleri önemseyin!!

Özellikle yazın güneşten dolayı çok çıkıyor bu lekeler.Hele ki yüzde çıkanlar daha bir kötü görünüm veriyor.Çocuklarınızda ilerki yaşlarda sorun olmasını istemiyorsanız tedbirli olmanız gerekiyor. En değerli varlıklarını sağlıklı bireyler olarak yetiştirmek isteyen anne ve babalar; çocuklarınızdaki ben oluşumlarına dikkat! Güneşin zararlı ışınlarının etkisiyle artış gösteren benlerdeki...

Sayfayı Paylaş