gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben Melamet Hırkasını Şarkı Sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ben Melamet Hırkasını Şarkı Sözü Kuzey Güney 25. bölümde Çalan Şarkının Sözü

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda kuzey güney dizisdinin 25. bölümünde yer alan Ben Melamet Hırkasını adlı şarkının sözlerini sizlerle ve ilgili tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz.

Ben melamet hırkasını
    Kendim giydim eğnime
    Ar ü namus şişesini
    Taşa çaldım kime ne
    Haydar Haydar taşa çaldım kime ne

Sofular haram demişler
    Aşkımın şarabına
    Ben doldurur ben içerim
    Günah benim kime ne
    Haydar Haydar günah benim kime ne

Gah çıkarım gökyüzüne
    Seyrederim alemi

Gah inerim yeryüzüne
    Seyreder alem beni
    Haydar Haydar seyreder alem beni

Gah giderim medreseye
    Ders okurum Hak için
    Gah giderim meygedeye
    Dem çekerim aşk için
    Haydar Haydar dem çekerim aşk için

Nesimi'yi sorsalar kim
    Yarin ile hoş musun
    Hoş olam ya olmayayım
    O yar benim kime ne
    Haydar Haydar o yar benim kime ne

Ben Melamet Hırkasını Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zerrin Özer - Ben Melamet Hırkasını Kendim Giydim

Zerrin Özer - Ben Melamet Hırkasını Kendim Giydim

ben melamet hırkasını nota Ben melamet hırkasını kendim giydim eynime Ar u namus şişesini taşa çaldım kime ne Haydar Haydar taşa çaldım kime ne Sofular haram demişler aşkımın şarabına Ben doldurur ben içerim günah benim kime ne Haydar Haydar günah benim kime ne Gah çıkarım gökyüzüne seyrederim alemi Gah inerim yeryüzüne seyreder alem beni Haydar Haydar seyreder alem beni Nesimi''ye...
  2. Ayten Alpman Ben Böyleyim Şarkı Sözü

Ayten Alpman Ben Böyleyim Şarkı Sözü

Ayten Alpman Ben Böyleyim Şarkı Sözü istiyorum ya rahmetli ne de güzel söylerdi bu şarkıyı :(
  3. Ben Böyleyim Şarkı Sözü Ayten Alpman

Ben Böyleyim Şarkı Sözü Ayten Alpman

Ayten Alpman Ben Böyleyim Şarkı Sözleri Ben Böyleyim Şarkı Sözü Ayten Alpman Az önce ölüm haberini sizlerle ve hayranlarıyla paylaştığımız Ayten Alpman'ın sevilen hit şarkılarından biri olan Ben Böyleyim adlı parçasının sözlerini bu sayfamızda hayranları için paylaşıyoruz Melek'ler. Üzgünüm acı sözlerim için Üzgünüm seni kırdığım için Haklısın bana darılsan bile Beni terketsen bile Ne...
  4. Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözü yazın kızlar

Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözü yazın kızlar

Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözü lazım bana bu şarkının sözlerini bilen varsa lütfen bana da yazsın Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözlerini :)
  5. Ravi İncigöz Sek Şarkı Sözü istiyorum ben

Ravi İncigöz Sek Şarkı Sözü istiyorum ben

selam millet umarım iyisinizdir diyor ve bir de hayırlı ramazanlar diliyorum size. sonrada sizden Ravi İncigöz Sek Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyor ve şimdiden Ravi İncigöz Sek Şarkı Sözleri için çok tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş