gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Öncelikle ,bu eşinizle sizin aranızda bir durum.Eşinize kızsak sizi ona karşı doldurmuş oluruz.Size kızsak sizi üzmüş oluruz.Söyleyebileceğimiz tek şey,her şeyin iyilikle ,sabırla hallolabileceği ve herkesi olduğu gibi kabul etmek gerektiği..:)
    Umarız herşey gönlünüze göre gerçekleşir...:)

ben namaz kılıyorum ama açık bir bayanım tesetüre girmek istiyorum ama eşim izin verm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir benzerlik var ama ben cikaramadim dogrusu :)

Bir benzerlik var ama ben cikaramadim dogrusu :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. İzinim Bitti ama Emzirmek İstiyorum

İzinim Bitti ama Emzirmek İstiyorum

emzirmek istiyorum am emdirme Bebeğinize süt vermeye devam ediyorsunuz ama artık işe dönme vaktiniz geldi. Bir yandan bebeğinizden ayrı kalmak sizi endişelendiriyor. Diğer yandan onu yetersiz beslemekten korkuyorsunuz. İş kanuna göre, süt vermek için belli bir süre kullanabileceğiniz yasal izniniz bulunuyor. Ama özellikle büyük kentlerde evimizle işimizin arasındaki uzun yolları ve trafiği...
  3. eşim çok iyi ama...

eşim çok iyi ama...

eşim çok iyi ama... "Eşim çok iyi bir insan. Ah! Şu huyu da olmasa bir melek. Amaa ! O huyu beni deli ediyor." diye sızlanır kimi eşler. Eşlerinin bütün güzel hasletlerini o tek huyun arkasına hapsederler. Beyaz sayfaya değil, üzerindeki siyah noktaya dikkat kesilirler. Dikeni görür, arasındaki gülü görmezler. Bülbülün sesine kulak tıkar, karganın "gak gak"larına...
  4. Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

kızlar nolur bana yardım edin ne yapcağımı bilmiyorum artık:( erkek arkadaşımla 1 yıla yakın bi zamandır birlikteyim.onu çok seviyorum.onunda beni sevdiğini biliyorum.fakat şu yakınlaşma konusundan muzdaribim.tamam bnde onunla bazı şeyleri yaşamak istiyorum ama işin günah kısmını düşünüp geri çekiliyorum izin vermiyorum.o da bana hak veriyo ama neticede yalnız kaldıkça istekte bulunuyo son...
  5. Tüplerim açık ama hamile kalamıyorum :(

Tüplerim açık ama hamile kalamıyorum :(

) senelik evliyiz. Dotora da gittik hiçbir sorun yok dendi.Tüplerim de açık ama gebe kalamıyorum ve artık umudumu yitirmeye başladım. Eşim artık benden soğumaya başladı.Ne yapacağım bilemiyorum :(

Sayfayı Paylaş