gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben ne yapacağım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba, İlk kez bir foruma fikir danışmak için yazıyorum yani anlıyacağınız benim durumum kendi kendime cevaplayamacağım ve göremeyeceğim kadar çok karışık.Okul hayatımda tipik bir inektim.Okul birincilikleri vs. sonra iş hayatındada aynı monotonluk eve iş götürmeler mesaiye kalmak zorunda olmasam bile fazla çalışmalar vs yani tipik bir oğlak kadınıyım... Aşk meşk inancımı yitirmiştim bundan 6 sene önce kötü bir deneyimle,herkese herşeye küsmüş,gerçekçi olmadığını hisetmiş bu döneme kadar olan erkek arkadaşlarımla ciddi düşünmemiş onlar ciddi düşününcede kaçmış biriydim. ilk görüşte aşk varmı bilmiyorum ama merhaba bile diyemeden o iki çift gözde odaklanan bir eleman misali olmuştum.proje bazlı evden yapabileceğim işi idi.her toplantımızda mr. genel müdür gözlerime derin derin bakarak konuşuyordu.platonik olduğunu hissettim cunku hiç bir adım atmıyordu.... uzun aylar görüşmedik konuşmadık taki 2 hafta önceye denk.o günden beri görüşüyoruz artık bir partnerim var ve galiba aşığım.bu zamana kadar despot olan ben birden balık olunca ne oluyor bana diye korkuyorum,inanırmısınız kendimi güçsüz hissediyorum korunma mekanizmamı çalmışlarcasına bu hissettiklerime karşın oturup zırlıyorum... benim ile ilgili ne düşündüğünü nasıl baktığını bu kadar yeni bir ilişkide nasıl anlayabilirim sizce? nasıl anlayabilirim,taktiklerinizi bekliyorum:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Belli ki belli bir yaşa gelmiş,olgun bir insansınız.En güzeli duygularınızı açın ve hislerini sorun,konuşun.Böyle acabalarla devam ederseniz bu treni de kaçırabilirsiniz..Bol şans.. :)

3. papattya

papattya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Bnce ilk adımı kesinlikle sen atma bekle eğer bişeyler hissediyorsa o zaten sana açılır

Ben ne yapacağım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuğum ateşlendi ne yapacağım?

Çocuğum ateşlendi ne yapacağım?

ateşlenen çocuğa ne yapılmalı ateşlenen bebeklere ne yapılmalı bebeğe yapmalı bebeğim ateşlendi yapmalıyım ateşlenince yapılması gerekenler Annelerin en büyük derdidir çocuklarının hastalığı.Minik yavrusu hasta diye gözünü kırpmadan gece gündüz başında bekleyen kaç anne tanırım.Annelik öyle bir şeydir ki çocuğu hastayken onun yerine kendisinin hasta olması için Allah'a dua eder.Yavrusu değil...
  2. Tansiyonunuz Çıkarsa Ne Yapacaksınız?

Tansiyonunuz Çıkarsa Ne Yapacaksınız?

tansiyon yükselince ilkyardım tansiyon yükselince ne yapmalı tansiyon yükselince nasıl düşürülür Tansiyon günümüzde en sık rastlanılan sağlık problemlerinden biri melekler :) Sık rastlanmasına rağmen şiddetine ve görülme sıklığına bağlı olarak ta tehlikeli bir durum. Bunun için de sizin ya da çevrenizdekilerin böyle bir rahatsızlığı varsa ilk yardım konusunda bilginiz olması gerekir. Bakın...
  3. Epostamı açılınca internet kopuyor ne yapacağım ben ?

Epostamı açılınca internet kopuyor ne yapacağım ben ?

Msnimi asçınca sorun yok, görüşmelerimi yapıyorum ama ne zaman ki eposta kutumu tıklıyorum cırt internet kesiliyor. Kafayı yiycem. Okumama gerken mailler var ve net kesildiğinden ulaşamıyorum :S
  4. 19 aylık oğlum kreşte durmuyor ne yapacağım ben ?

19 aylık oğlum kreşte durmuyor ne yapacağım ben ?

Oğlumu kreşe yazdırdık ve bugün ilk kez götürdüm.Saklandım.Oğlum hiç hilafsız 2 saat ağladı. Artık dayanamadım kendimi gösterdim sonra da aldım eve geldim.Kreş yetkilileri bu durumun normal olduğunu 1 hafta içinde geçeceğini söylüyorlar ama oğlumun sürekli ağlması beni düşündürüyor doğrusu.Siz olsanız ne yapardınız?
  5. Ne yapacağım sizce ben

Ne yapacağım sizce ben

Arkadaşlar ya şimdide kayınpederim babamla konuşmuş babam anlattı Şuan ellerim titriyor çok üzüldüm . kv le altlı üstlü oturuyoruz kvde çalışıyor bende bu yüzden görüşemiyoruz 2 hafta evlerine gdemiyorum bazen denk gelmiyor kendi anneme bile 3 hafta bir gdemediyim olmuştur ama tabi kv uğruyor kapıdan merabalışıyoruz buyur gel diyorum geçmiyor rahatsız etmeyeyim dye yada merdivende denk...

Sayfayı Paylaş