gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben ne zaman bebeğimin hareketlerini hissetcem?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben ne zaman bebeğimin hareketlerini hissetcem 17 haftanın içindeyim.

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Sevgili ziyaretçimiz, bebeğin hareketlerini şu haftalarda hissetmeniz mümkün 16-17-18-19. haftalarda bebek hareketleri hissedilir.. Sağlıklı hamişlikler diliyoruz.

Ben ne zaman bebeğimin hareketlerini hissetcem? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğinizin ilk hareketini ne zaman hissedersiniz

bebeğinizin ilk hareketini ne zaman hissedersiniz

anne bebeğin hareketlerini ne zaman hisseder bebeğimi ne zaman hissederim bebeğimin hareketlerini hissederim bebeğin anne kalp atışlarını hisseder Hamileliğin belki de en zevkli kısmı karnınızdaki bebeğin hareket etttiğini hissetmek ve onun canlı bir varlık olarak gelişimini sürdürdüğünü bu sayede bilmektir. Bebeğin ilk hareketlerini hissetmek tüm anneleri heyecanlandıran keyifli bir olaydır....
  2. Bebeğinizin Hareketlerini İlk Ne Zaman Hissettiniz?

Bebeğinizin Hareketlerini İlk Ne Zaman Hissettiniz?

Hadi bakalım bebek bekleyen meleklerimiz ya da daha önce anne olmuş meleklerimiz, bebeğinizin hareketini ilk kez ne zaman hissettiniz? Belki yumuk yumuk elleri, belki ayakları ? İçinizde büyürken kıpırdanma başladığı ilk zamanlar ne zaman? Taze anne adaylarına da bir fikir olur bu bilgiler :)
  3. Hamileyim bebeğimin hareketlerini ne zaman hissederim

Hamileyim bebeğimin hareketlerini ne zaman hissederim

bebeğin hareketleri ne zaman hisedilir,anne karnında bebeğin hareketleri kaçıncı haftada başlar,anne karnında bebeğin hareketleri hakkında bilgiler 4 +3 günlük gebeyim karnımda seyirmeler,küçük tatlı kasılmalar oluyor.Sizce bu bebeğimin hareketlerimidir? Anne karnında (gebelilkte, hamilelikte) bebek henüz çok erken haftalarda 9. hafta civarında hareket etmeye başlar. Ultrason muayenesi...
  4. Bebeğimin hareketini hissetmiyorum hareketler ne zaman başar?

Bebeğimin hareketini hissetmiyorum hareketler ne zaman başar?

bebeğin hareketleri ne zaman başlar,bebeğin hareketleri ne zaman hissedilir,bebeğin hareketlerini hissetmemek,bebeğin anne karnında hareketleri hakkında bilgiler Anne karnındaki bebekler hareket ettikçe gelişirler.Bebek hareketleri anneler için çok büyük bir mutluluktur. Çünkü hareket ne kadar fazla olursa o kadar anne bir sorun olmayacağını düşünür. Gebelik süresince anne devamlı...
  5. İlk Bebek hareketleri ne zaman başlayacak

İlk Bebek hareketleri ne zaman başlayacak

bebek hareketleri ne zaman başlar,anne karnında bebeğin hareketleri ne zaman başlar,anne karnında bebeğin hareketleri ne zaman hissedilir,anne karnında bebeğin hareketleri hakkında bilgiler Anne karnındaki bebekler hareket ettikçe gelişirler.Bebek hareketleri anneler için çok büyük bir mutluluktur. Çünkü hareket ne kadar fazla olursa o kadar anne bir sorun olmayacağını düşünür. Gebelik...

Sayfayı Paylaş