gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben ne zaman büyürüm

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ya ben ne zaman büyüyecegim:(

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
Ben ne zaman büyürüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben ne zaman büyüdüm

Ben ne zaman büyüdüm

Ne kadar zaman oldu asla değişmez dediğim düşüncelerim değişmeye başlayalı? O kadar dik,o kadar köşeli düşünmeyeli kaç yıl oluyor? Karşındakini kırmamak için alttan alan,her zaman yumuşaklıkla duygu ve düşünceleri dinleyen,anlamaya çalışanlara "bunlar politik yaaa , hepsi sahtekar" demeyi, kendimi dünyanın en dürüst insanı olarak görmeyi bırakalı ne kadar oldu?...
  2. Çim Adam ne zaman büyür

Çim Adam ne zaman büyür

Çim Adam Kaç Günde Büyür Çim Adam ne zaman büyür Küçükken biz de çim Adam kaç günde büyür diye merak eder, hatta çim adamımızın başında nöbet tutar, bir kaç saate bir büyümüş mü diye gider bakardık :) Ne heyecanlı günlerdi diyor ve Çim Adam kaç günde büyür diyenler için, bu yazımızda cevap veriyoruz Melek'ler:) Düzenli bir bakımla çim adam çimleri 10-15 gün sonra çıkmaya başlar..
  3. Ben ne zaman emekli olurum ?

Ben ne zaman emekli olurum ?

SSK Ne zaman emekli olurum olabilirim sorgula ile birlikte sorgulama tablosu hakkında bilgiler Sitemize ulaşan Sedat Kışoğlu " Ben ne zaman emekli olurum size verileri gönderiyorum ne zaman emekli olabilirim " şeklinde sorusunu göndermiş ve şunları aşağıya eklemiş. Merhabalar değerli tcilesorgulama.com ekibi, ben Sedat KIŞOĞLU, benim size bir sorum olacak bunu mailinize gönderiyorum...
  4. Hamilelikte karın ne zaman büyür?

Hamilelikte karın ne zaman büyür?

gebelikte karın ölçümü,hamilelikte karın ölçümü,gebelikte karın ne zaman büyür,hamilelikte karın yüksekliği,hamilelikte karın büyümesi hakkında bilgiler Annelik yolundaki engelleri aşıp hamile kalmayı başardınız ama mücadeleniz devam ediyor… Bu kez içinizdeki yavrunuzu düşünerek hareket etmek zorundasınız. Günümüzde bebeğin durumunun ultrasonografik olarak belirlendiğini, ancak annenin...
  5. Hamileyim karnım ne zaman büyüyecek?

Hamileyim karnım ne zaman büyüyecek?

Anne adaylarının karın (veya göbek) büyüklüğü ile bu kadar çok ilgilenmesinin başlıca sebebi büyüklüğün bebeğin büyüklüğü ve gelişmesi ile ilgili olduğunu sanmalarıdır. Halbuki gerçekte karın büyüklüğü ile bebeğin gelişmesi çopu zaman birbirini tutmaz. Karnı büyük gibi görünen bir annenin bebeği daha az kiloda olabilirken, karnı daha küçük olan bir annenin bebeği daha kilolu olabilir....

Sayfayı Paylaş