gebe
  1. sevqi

sevqi Forum Okuru

ben nededim sizde deneyin!!!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında sevqi tarafından paylaşıldı.

Arkadslar ben dün aksam denedim mükemmel bi yüz temizleyici ve tonik görevini tamamlayan bi maske önericem sizlere.!!!biraz pudrayla bir iki damla limonu krem haline getirin ve yıkanmıs cildinize sürüp kuruyana kadar bekleyin.Daha sonra ellerinizi ıslatarak yavasca yıkamaya baslayın sonra yüzünüzü ovalayın ve yüzünüz kurumaya basladıkca ölü hücreler ortaya cıkacaktır ve cilt temizleyici bir sabunla yıkayın..sizde göreceksiniz nasılda fark ediyo:))hade kolay gelsin..
    :thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:

2. azem

azem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ben nededim sizde deneyin!!!
    Bende bi denicem canım sagol :hug:

3. kuzum

kuzum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: ben nededim sizde deneyin!!!

Pudrayı nerden bulucaz şimdi yaaa

ben nededim sizde deneyin!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ucuk mu var sizde,deneyin ozaman

ucuk mu var sizde,deneyin ozaman

limon kesilerek bir kac defa sürülür yada nar kabugu 20gr sap 3gr su ile kaynatip sürülür deneyinn, alinti,sifali dualar kitabindadir
  2. Çok İlgİnÇÇ Ama GerÇek Sİzde Deneyİn..

Çok İlgİnÇÇ Ama GerÇek Sİzde Deneyİn..

ilginçç Ayakkabi numaranisizi yazin Onu 5 ile carpin cikan sonuca 50 ekleyin gene cikan sonucu bu sefer 20 ile carpin cikana 1005 ekleyin cikan sayidan dogum tarihinizi cikarin cikan sonuc un ilk rakami ayakkibi numaraniz son iki rakami yasiniz cikacaktir.. BEN YAPTIM DOĞRU ÇIKTI Bİ DE SİZ YAPIN..BAKALIM NE OLACAK?
  3. İŞte sevginin güçü (sizde deneyin)!!!!!!

İŞte sevginin güçü (sizde deneyin)!!!!!!

Sevginin gücünü ölçmek mümkün tabi böyle net göremezsiniz ama düşünün ve mantığınızla uyuşacağını görün.:) Küçük bir kız çocuğu bir gün kederli ve üzüntülü bir insana sevgi ile bakar. Küçük kızın sevgi dolu bakışı kederli olan kişinin içinde güzel duygular uyandırır. Adam bu duyguların etkisiyle daha önceden kendisine hediye almış bir arkadaşını arayıp teşekkür eder. Arkadaşı böyle bir...
  4. İlginç Mutfak Önlüğü Tasarımları Siz de Deneyin

İlginç Mutfak Önlüğü Tasarımları Siz de Deneyin

mutfak önlüğü tasarımları mutfak önlüğü modelleri El işi yapmaktan, artık kumaşlar ya da parçalardan birşeyler üretmeyi kendine hobi edinenlerdenseniz şimdi paylaşacağımız mutfak önlüğü tasarımları çok hoşunuza gidecek melekler :) Tamamen hayal gücüne dayalı olarak yapılan bu çalışmalarda eskimiş kotlar, kumaş parçaları, kurdeleler ve inanılmaz şirinlikte figürlerle harika mutfak önlükleri...
  5. Deneyin sonucu size söyleyeyim

Deneyin sonucu size söyleyeyim

Çöldesiniz ve yanınızda aşağıdaki hayvanlar var: Aslan, İnek, At, Koyun ve Maymun Çölden kurtulabilmek için hayvanlardan birini bırakmanız gerekiyor.Hangisini bırakırsınız? (İstediğiniz mantığı kullanabilirsiniz ama hangi hayvanı ne zaman bıraktığınızı bir yere not edin) Geriye 4 hayvan kaldı. Çöl ateş gibi yakıyor! Kilometrelerce uzanıyor. Her yerde kum var. Bir başka hayvanı daha...

Sayfayı Paylaş