gebe
  1. sarenur

sarenur Forum Okuru

ben neden sohbete giremiyorummmmmmmmm

Konu, 'Çöplük' kısmında sarenur tarafından paylaşıldı.

söylermisinizzzzzzzzzz:cry_smile::cry_smile:

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ben neden sohbete giremiyorummmmmmmmm

konu yanlış yere açılmıştır. adminlerle irtibata geçeceğim

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: ben neden sohbete giremiyorummmmmmmmm

sevgili arkadaşım anasayfamıza gelin ve sayfayı yenileyin chat bölümünü görmemeniz için hiç bir neden yok
    yine olmadı derseniz lütfen benimle pm şeklinde irtibata geçin

kolay gelsin

ben neden sohbete giremiyorummmmmmmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden ben

neden ben

Neden Ben Efsane Wimbledon un ilk zenci Şampiyonu Arthur Ashe kan naklinden kaptığı AIDS den ölüm döşeğindeydi. Hayranlarından biri sordu. "Tanrı böylesine kötü bir hastalık için neden seni seçti?" Arthur Ashe cevap verdi: "Tüm dünyada 50 milyon çocuk tenis oynamaya başlar, 5 milyonu tenis oynamayı öğrenir, 500 bini profesyonel tenisçi olur, 50 bini yarışmalara girer, 5...
  2. Sanal sohbete bakış açınız nedir?

Sanal sohbete bakış açınız nedir?

Arkadaşlar ben sanal sohbet yapan insanların özellikle evliliklerinde bu konuda sorun yaşayıp yaşamadıklarını merak ediyorum. Özellikle okey vs oyun oynamak için girilen yerlerde mesajlaşmalar sonra msn halini alıyor ve insanlar hiç tanımadıkları kişilerle görüşür hale geliyorlar. Sadece sanalda olsa sizce bu aldatmamıdır Bu gibi durumlara bakış açınız nedir?
  3. Ne sen ne ben.!

Ne sen ne ben.!

Seni Seviyorum Aşkım NE SEN NE BEN SIMDI GERI DÖNÜSÜ OLMAYAN BIR YOLDAYIM ICIM HEP SENDEN YANA OLSADA ICIM HEP KAN AGLASADA BIR TARAFIM ASLA DER GIBI BÖLER BENI IKIYE AN GELIR HAYKIRMAK ISTERIM SENI DELI GİBİ SEVDİĞIMİ HALA UNUTAMADIGIMI AN GELIR YAPTIKLARIN GEÇER GÖZÜMÜN ÖNÜNDEN FILM SERIDI GIBI SU AN NE YAPTIGINI BILMEM, DUYMAM, GÖRMEM SORARIM KENDIME BEN ONA BIR SEYLER YAZARKEN ACABA...

Sayfayı Paylaş