gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Ben nerede yanlış yaptım?

Konu, 'Kadınlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Ben nerede yanlış yaptım?
    Aşk üzerine bir sürü kitap okur, aşk üzerine durmaksızın konuşuruz. Aşk biter mi, aşkın ömrü kaç yıldır, aşk her şeyi affeder mi? Bu sorulara cevap ararken, burnumuzun dibindeki yanlışları görmezden geliriz.

İşte, ilişkileri çıkmaza sokan ve doğru olmayan inanışlar:
    * YANLIŞ: Eski partnerinize karşı güçlü hisleriniz varsa, yeni birine aşık olamazsınız.
    İnsanlar yaşamları boyunca birden fazla kişiye aşık olabilir. Eski partnerinize karşı hala güçlü hisler besliyorsanız, bu sizin kabahatiniz değil. Bu belki de yeni sevgilinizde bulamadığınız bir takım özelliklerle ilgilidir. Bu sizin yeni birine aşıkolamayacağınızı göstermez.

* YANLIŞ: Doğru insanla karşılaşınca bunu kesinlikle anlarsınız.
    Bir partiye katılırsınız ve salonun öbür ucunda ayakta duran ve gözlerinizin içine bakan kişiyle birbiriniz için yaratıldığınızı düşünürsünüz. Peki ya buna inanıp sonradan yanıldığını görenler? Tanıştığınız birinin sizin ruh ikiziniz olduğunu düşünüp de hemen harekete geçmeyin, yanılma ihtimaliniz çok yüksektir çünkü.
    * YANLIŞ: Evlenmeden önce birlikte yaşamak, aranızdaki bağı sağlamlaştırır.
    Çiftlerin yüzde 50'si evlilik öncesi birlikte yaşıyor. Fakat bu, boşanma oranını düşürmüyor. Hatta araştırmalar, evlenmeden önce aynı evi paylaşanların boşanma oranlarının daha yüksek olduğunu gösteriyor.
    * YANLIŞ: İdeal erkeğiniz birçok açıdan size benzer.
    Evlilik uzmanları, etnik, dini ve başka benzerliklerin, uzun süreli ilişkilerin anahtarı olduğunu söyleseler de, bu gerçek değil. Bir ilişkinin süresi, ortak amaçlar ve birbirini tamamlayan karakterlerin buluşmasından geçiyor.
    * YANLIŞ: Eş seçerken 'gözü doymuş' birini bulmak daha doğrudur.
    Kadınlar, hayatlarına giren erkeklerin kendilerinden önceki yaşamlarını dolu dolu yaşamalarının avantaj olduğunu düşünürler. Bundan emin olmayın, unutulmaması gereken bir nokta var ki, huylu huyundan vazgeçmez...
    * YANLIŞ: Kıskançlık, onun size değer verdiğinin en temel göstergesidir.
    Kıskançlık, sevmek ve sahiplenmekten değil, kaybetme korkusu ve güven eksikliğinden kaynaklanır.
    * YANLIŞ: İlişkinin başında kötü olan **** yaşamı zamanla harika olur.
    Bir ilişkinin başlangıcının en tutkulu dönemi olduğu düşünülürse ve bu dönemde **** kötü gidiyorsa, ilişkinin devamında aynı kalması muhtemeldir.

Kaynak : Sabah

Ben nerede yanlış yaptım? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben muslumanım diyen nerede

Ben muslumanım diyen nerede

BEN MUSLUMANIM DİYEN NEREDE Bir sabah uyandım seherde Ezanı okudum ben minarede Sünneti kıldım oturdum camide Ben müslümanım diyen nerede Yine okudum ezanı zevalde Genç ihtiyar oturur kahvede Onbeş cemaat geldi öğlede Ben müslümanım diyen nerede İkindi okundu yok bir değişiklik Anne babada var bir gevşeklik Camiye gelenlerin çoğu teneşirlik Ben müslümanım diyen nerede Akşam oldu güneş...
  2. Rafet El Roman - Yanlış Yaptım

Rafet El Roman - Yanlış Yaptım

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yanlış yaptınız

yanlış yaptınız

sevilen gruplardan olan Duman Grubu olumsuz eleştirileri üstüne çekti..... hak ettide..... dini inançlarımıza saygılı olmak zorunda herkes..... DUMAN'A AYET ELEŞTİRİSİ! 'REZİL' İSİMLİ ŞARKILARINDA GEÇEN 'LEM YELİD VE LÖP YUTAR' SÖZLERİ TEPKİ TOPLADI! Ünlü Rock grubu Duman’ın çıkardıkları son albüm oldukça tartışılacak. Çünkü Duman’ın albümünde İslam’ın suistimal edilmesi anlatılırken...
  4. ben nerde yanlış yaptım?!!

ben nerde yanlış yaptım?!!

merhaba kızlar cok ama cok moralim bozuk.bana biraz fikir verirseniz cok sevinirim kafam durdu :( sevgilim normal bir kız arkadasıyla tartısmıs cok kötü sanırım kızın buna ilgisi var.neyse bu kız bana onun bizim ayrı oldugumuz dönemde(uzunca bir süre) bircok kızla olan ilişkisinden bahsetti mide bulandırıcı şeyler..günü birlik.birde memleketine gittiginde ilk sevgilisi olan bir kız var onunla...
  5. ne yapayım ben şimdi ?

ne yapayım ben şimdi ?

öncelikle selamlar kızlar buraya üye olalı ilk defa konu açıyorum çünkü şuan sinir harbi yaşıyorum maddi durumum olmadıgı ve dışarda çalışamadığım için (oglum küçük ve huysuz bi çocuk ) yaklasık 6 7 ay önce katalog işine başladım ama inanın tek bi akrabam bir ürün dahi almadı benden almıyorlar ama baskalarından alıyorlar bende hiç ısrar bile etmedim ...kv ve ve eltimse hem almıyor hemde köstek...

Sayfayı Paylaş