ben normal miyim ?

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
ben normal miyim ?
nedenini inanın bende bilmiyorumm ama şu yüreğim o kadar mutlu kiii sankii bedenimm ona dar geliyor ve dışarı cıkmak istiyorr....
seviyorum cokk seviyorumm sevildiğimi bilmek ve bunu kanımın her damlasında hissetmek...benii o kadar mutlu yapıyor kiii....
her şeyde oo varr....onu tanıdıgımdan beri tek derdim onu daha fazla sevmek hatta cok daha fazla sevmekk istemem....
neredeyse onu alıpp şurama atan kalbime alacagımmm ...ellerimm ayaklarım titiriyor şuannn....
buu öylesinee bir duygu kii anlatacak kelime bulamıyorumm.....onuu seviyorumm ve bunu gördüğüm tanıdıgım herkese demek geliyorr bakın ben gökhanıma aşıgımm onuu seviyorum demek....
onu herşeyde biraz daha cok daha fazla seviyorumm...
bu aralarrr şu kalbimm o kadar hızlı atıyor kii sankiii cıkıp ucacak ve korkuyorummm evett korkuyorummm ... korkmamam mı lazım bilmiyorum ...
artık endişe ediyorum yüreğim alışık değil bölee mutlu olmaya ondan mıı bölee elim ayagım titriyorr kalbim böle delice atıyorr.....
vücudumun her yanıı onun sevgisiyle dolup taşıyor yaa aglamakk geliyorr içimdenn ben mutluyum diyee seviyorum diye aglamakk..
artık normal biri oldugumu bile düşünmüyorumm....
bennn seviyorummm hepiniz duyun ben onuuu çookkkkk seviyorummm....
BENNN COKK SEVİYORUMMMM HERŞEYİMLEE ONUU SEVİYORUM.....

ay ben bile askimi böyle tarif etmemistim ki ben deli gibi asik insan :D:D
allah cok mutlu etsin sizi nazarlar degmesin tü tü tü

Geri