gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Oğlak Sevgilim Akrep

Konu, 'Oğlak Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bu heyecan verici bir ilişki olacaktır. Siz bir ilişkiye sağduyu ve temel getirirsiniz. Akrep burcu sizin dengeli ve pratik yapınıza çekim duymuştur. Siz ise onun yoğun duygu ve tutkularına vurulmuşsunuzdur. Akrep burcunun su elementi ile sizin toprak elementiniz birleşince ikiniz içinde verimli bir ortam oluşur. Akrep insanı kurnazdır. Onun kurnazlığı sizin finansal becerilerinizle birleştiği zaman harika bir karışım olacaktır. Sizin amacınız servet yaratmaktır ve bu uğurda çok çalışırsınız. Bu arada bütün bu çalışmalarınıza karşılık sevgiliniz kazandığınızdan fazlasını harcıyorsa o ilişkiyi fazla sürdüremezsiniz. Akrep burcu ile böyle bir sorununuz olmaz. Akrep sizin gibi çalışkan, kararlı ve hedefine bağlıdır.
    Siz ondan daha esneksinizdir. Sabit nitelik taşıyan Akrep burcuna bir şey kabul ettirmek imkansızdır. Onun bu özelliğini bazı durumlarda beğenirsiniz, bazen de dayanılmaz gelir. Siz akıl ve mantık ile hareket edersiniz, Akrep ise sezgilerini kullanır. Buna alışmalısınız. Üstelik özellikle para konularında ne kadar doğru kararlar verdiğine tanık olacaksınız.
    İkinizde kapalı ve tedbirlisiniz. Akrep burcu aranızda geçenleri kimseye anlatmayacaktır. Zaman zaman içine kapanarak günler geçirecektir, buna alışın ve üzerinize alınmayın. Akrep insanı düşünmek için zamana ihtiyaç duyar, bazen sorunun ne olduğunu kendi de bilmiyor ve çözmeye çalışıyordur. Onu yumuşak bir şekilde açmaya, konuşturmaya çalışın. Bu ilişkinize yardımcı olacaktır.
    Yatakta Akrep burcunun tutkusu sizi çarpabilir. Nefesinizi kesecek ve daha istekli bir hale getirecektir. Onun sizi bırakacağından endişelenmeyin, Akrep sevdiğine hayat boyu bağlı kalır. Evleneceği kimse dahil hiçbir konuda maymun iştahlı değildir. Akrep saplantılar burcudur, sizde onun arzularının şanslı alıcısı konumundasınız.
    Ne kadar zorlukla karşılaşırsanız karşılaşın bu ilişki gene de iyi olacaktır.

Ben Oğlak Sevgilim Akrep konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Akrep Sevgilim Akrep

Ben Akrep Sevgilim Akrep

Astrolojik olarak Akrep burçlarının birlikteliği muhteşemdir. Yataktan hiç çıkamayabilirsiniz. Beraberliğiniz atom bombası kadar güçlüdür. Bu ilişki güçlü ve iyidir. İkinizde fiziksel ve duygusal olarak çok etkiliyicisiniz. Duygularınız kuvvetli ve derindir. Birlikte etrafınız aşkınızla çevrilecek ve dış dünyadan soyutlanacaksınız. İlişkinizdeki sorun ikinizin birden sahiplenici ve kıskanç...
  2. Ben Akrep Sevgilim Oğlak

Ben Akrep Sevgilim Oğlak

Bu beraberliğe dört yıldız verebiliriz. Oğlak sevgilinizin büyük kariyer hedefleri vardır ve siz onu iyi anlarsınız. Siz Akrep çok takıntılı olduğunuz için takıntısız insanları anlayamazsınız. Sevgiliniz Oğlak burcunu memnuniyetle destekler ve ona finansal yatırımlar ya da iş ile ilgili akıllı tavsiyelerde bulunursunuz. Güvenlik sizler için önemlidir bu konuda görüşleriniz aynı. Siz...
  3. Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Bu ilişki astrolojide pek uyumlu sayılmaz. Burçlarınız birbiri ile sert açı yapmaktadır. Gene de ortak ilgi alanlarınızdan dolayı, çaba gösterirseniz başarılı olabilirsiniz. Ayrıca doğum haritanızda birbiri ile uyumlu başka gezegenler olabilir. İkinizinde yoğun bir sosyal hayatı ve tonlarca enerjiniz var. Terazi burcu gezmeyi sizden daha çok sever. Nerede ise herkesi tanır ve size de harika...
  4. Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Bu iki hırslı, pratik dağ keçisi birlikte gerçek aşkı bulabilir mi? Cevap büyük ihtimalle evet olacaktır. Bu ilişkideki tek sorun ikisinin de sürekli meşgul olmalarıdır. Ne yapıp edip cinsel hayatınıza zaman ayırmalısınız. Belki başta buna ihtiyaç olmayacaktır ama daha sonra ihmal etmemelisiniz. Birbirinize ne kadar tutku duyarsanız duyun, kalbinizin derinliklerinde tanınma ve başarılı olma...
  5. Ben Oğlak Sevgilim Balık

Ben Oğlak Sevgilim Balık

Toprak elementi Oğlak ile su elementi Balığın harika bir ilişkisi olabilir. Balık burcunu yakalayın, hemen farkına varmasanız da zamanla fark edeceğiniz değerli özellikleri vardır. siz mantık insanısınız, gerçeklere dayanan, sağduyulu fikirleriniz vardır. Balık insanı ise en azından görünüşte hayal ve duygulardan ibarettir. Bir yerde siz haklısınız ama onun sezgilerini saçma buluyorsanız...

Sayfayı Paylaş