gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Oğlak Sevgilim Boğa

Konu, 'Oğlak Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

ben oğlak sevgilim boğa eğer bir Boğa'ya tutuldunuzsa gerçek aşkı buldunuz demektir. İkiniz her yönden uyuşur ve tatmin olursunuz. Lüks, zevk ve sonunda mutluluk. Boğa burcunun güneşi sizin 5.evinize yani gerçek aşk ve zevk evinize düşmektedir, ona aşık olmanıza şaşırmamalı!
    Boğa burcu güvenilir, sağlam, pratik ve azimlidir. Onda bir eşte aradığınız tüm özellikler var. Siz evliliğe gerçekçi yaklaşırsınız ve kesinlikle eşinize güvenmek istersiniz. Ev ve aile ikiniz içinde çok önemlidir. Boğa eşine bağlı ve sadıktır, çok nadiren eşini terk eder. Birlikte hayatınız sıkıcı olmayacaktır. Boğa evine ve konforuna çok düşkündür.
    Yatakta da aynı frekanstasınız. İkinizde düşünceli ve yavaşsınız. Boğa Venüs tarafından yönetildiği için yaşlanınca bile cazibesini kaybetmeyecektir.
    Oğlak burcu mücevher almayı sever, Boğa kadını ve erkeği de bunu memnuniyetle kabul edecektir. İkinizde güzel objelerden, eşyalardan zevk alırsınız. Siz tarihle, antika ile ilgilisiniz. Boğa burcu sizinle birlikte müzayedelere, antikacılara gelecek ve bu konuyu öğrenmekten zevk duyacaktır.
    Boğa insanı bahçeli bir ev ve yeşillikler içinde çiçekler arasında olmak ister. Birlikte bahçe ile uğraşmak zevkli olacaktır. Boğa evinizi taze çiçekler ile süsleyecektir. Dışarıda yemek yemek ikinizinde hoşuna gider. Boğa burcunda en iyi restoranların listesi vardır.
    Boğa ile hayatınız harika olacaktır. Kavga ve güvensizlikten, uzak sağlam bir temel kurabilirsiniz. Bu çok uyumlu, çok güçlü bir ilişki olacaktır

2. aclya

aclya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aşkımla tam uyuyoruz maaşallah:D

Ben Oğlak Sevgilim Boğa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Boğa Sevgilim Oğlak

Ben Boğa Sevgilim Oğlak

Boğa ile Oğlak mutlu olabilir mi acaba? Hem de çok! İkinizde toprak elementi olduğunuz için sadece sezgilerinizle bile birbirinizi anlayabilirsiniz. Oğlak size ilham verecek ve örnek olacaktır. Hırslı oğlak vadide dolaşmakla tatmin olmaz, dağların en tepesine tırmanmalıdır. Oğlak ancak zirvede huzur bulur, olmak istediği yer orasıdır. Oğlak burcu başarmak için azimlidir ve en tepeye...
  2. Ben Boğa Sevgilim Boğa

Ben Boğa Sevgilim Boğa

Boğa burçları çok sadıktır ve aşkları ömür boyu sürebilir. Sahiplenicidirler ve aynı şekilde güvenebilecekleri bir eşe çok değer verirler. Bu ilişkide aldatma olmayacak ve birbirinize çok saygı duyacaksınız. Boğalar başbaşa olmayı, sevgilerini göstermeyi severler. İkiniz de erotik ve duyarlısınızdır. Fiziksel olarak da uyumlusunuz. Venüs tarafından yönetilen Boğa insanı güzelliklere...
  3. Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Bu ilişki astrolojide pek uyumlu sayılmaz. Burçlarınız birbiri ile sert açı yapmaktadır. Gene de ortak ilgi alanlarınızdan dolayı, çaba gösterirseniz başarılı olabilirsiniz. Ayrıca doğum haritanızda birbiri ile uyumlu başka gezegenler olabilir. İkinizinde yoğun bir sosyal hayatı ve tonlarca enerjiniz var. Terazi burcu gezmeyi sizden daha çok sever. Nerede ise herkesi tanır ve size de harika...
  4. Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Bu iki hırslı, pratik dağ keçisi birlikte gerçek aşkı bulabilir mi? Cevap büyük ihtimalle evet olacaktır. Bu ilişkideki tek sorun ikisinin de sürekli meşgul olmalarıdır. Ne yapıp edip cinsel hayatınıza zaman ayırmalısınız. Belki başta buna ihtiyaç olmayacaktır ama daha sonra ihmal etmemelisiniz. Birbirinize ne kadar tutku duyarsanız duyun, kalbinizin derinliklerinde tanınma ve başarılı olma...
  5. Ben Oğlak Sevgilim Balık

Ben Oğlak Sevgilim Balık

Toprak elementi Oğlak ile su elementi Balığın harika bir ilişkisi olabilir. Balık burcunu yakalayın, hemen farkına varmasanız da zamanla fark edeceğiniz değerli özellikleri vardır. siz mantık insanısınız, gerçeklere dayanan, sağduyulu fikirleriniz vardır. Balık insanı ise en azından görünüşte hayal ve duygulardan ibarettir. Bir yerde siz haklısınız ama onun sezgilerini saçma buluyorsanız...

Sayfayı Paylaş