gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Ben Oğlak Sevgilim Yay

Konu, 'Oğlak Burcu' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Birbirinden sonra gelen burçların uyumu oldukça zordur. Genelde sonra gelen burç bir öncekinin eksiklerini tamamlar. Birçok yönden Yay burcu ile tamamen zıtsınız. Aranızdaki en büyük fark Jüpiter tarafından yönetilen Yay'ın aşırı iyimser olması ve Satürn tarafından yönetilen Oğlak burcunun ise fazla gerçekçi olmasıdır. Yay insanı sizi karamsarlıkla suçlayacak ve hiç durmadan, olabilecek en kötü ihtimal için hazırlandığını söyleyecektir. Siz ise onun Polyanna gibi olmasına anlam veremeyeceksiniz. Spor yapmayı seven Yay burcu formdadır ve sizin fazla kilolarınıza takılabilir. Ya onun önerileri ile bir şeyler yapın ya da hiç umursamayın. Yay insanının patavatsızlığı meşhurdur ve sizin gibi kibar, politik birinin bunu kabullenmesi zor olacaktır.
    Yatakda Yay'ın atletik vücudu sizi tahrik eder. İlişkiniz ilerledikçe başka hiç bir konuda uyuşamadığınızı düşünebilirsiniz. Yay burcu teorisyendir, siz ise gerçekleştirensiniz. Evin tüm masraflarını siz karşılamak zorunda kalabilirsiniz.
    Yay insanının espri gücü, neşesi ve felsefi yaklaşımı hoşunuza gider. Bu ilişkinin başarı şansı yüzde ellidir. Bazı zamanlar çok zor olsa da imkansız değildir. Bu ilişkinin başarı ve başarısızlığı tamamen size bağlı olacaktır.

Ben Oğlak Sevgilim Yay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Yay Sevgilim Oğlak

Ben Yay Sevgilim Oğlak

Yay burcu ve Oğlak burcu arka arkaya gelen burçlardır ve bu yüzden birbirlerine zıtlardır. Zıt olmanıza rağmen bu beraberlik güzel olabilir. Oğlak burcu size işle ilgili akıllı fikirler verecek, gelecekle ilgili (özellikle finansal açıdan) planlar yapmanıza yardımcı olacak ve size sağlam bir zemin hazırlayacaktır. Siz de ona enerjiniz, iyimserliğiniz ve zekanızla mutluluk vereceksiniz. Bu...
  2. Ben Oğlak Sevgilim Aslan

Ben Oğlak Sevgilim Aslan

Bu ilişkinin astrolojik olarak uyumsuz olmasına rağmen başarılı olması için de bir çok neden vardır. Siz toprak elementisiniz, Aslan ise ateş. Toprak çoğu zaman ateşi söndürür. Yine de bu çifti yakından incelerseniz kişiliklerinin benzer olduğunu görürsünüz. Bu ilişkinin sürmesi için çok neden var. İkinizde sosyal hayatı seversiniz. Aslan burcu daha abartılı ve dışa dönüktür. Oğlak burcu ise...
  3. Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Ben OğlaK Sevgilim Terazi

Bu ilişki astrolojide pek uyumlu sayılmaz. Burçlarınız birbiri ile sert açı yapmaktadır. Gene de ortak ilgi alanlarınızdan dolayı, çaba gösterirseniz başarılı olabilirsiniz. Ayrıca doğum haritanızda birbiri ile uyumlu başka gezegenler olabilir. İkinizinde yoğun bir sosyal hayatı ve tonlarca enerjiniz var. Terazi burcu gezmeyi sizden daha çok sever. Nerede ise herkesi tanır ve size de harika...
  4. Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Ben Oğlak Sevgilim Oğlak

Bu iki hırslı, pratik dağ keçisi birlikte gerçek aşkı bulabilir mi? Cevap büyük ihtimalle evet olacaktır. Bu ilişkideki tek sorun ikisinin de sürekli meşgul olmalarıdır. Ne yapıp edip cinsel hayatınıza zaman ayırmalısınız. Belki başta buna ihtiyaç olmayacaktır ama daha sonra ihmal etmemelisiniz. Birbirinize ne kadar tutku duyarsanız duyun, kalbinizin derinliklerinde tanınma ve başarılı olma...
  5. Ben Oğlak Sevgilim Balık

Ben Oğlak Sevgilim Balık

Toprak elementi Oğlak ile su elementi Balığın harika bir ilişkisi olabilir. Balık burcunu yakalayın, hemen farkına varmasanız da zamanla fark edeceğiniz değerli özellikleri vardır. siz mantık insanısınız, gerçeklere dayanan, sağduyulu fikirleriniz vardır. Balık insanı ise en azından görünüşte hayal ve duygulardan ibarettir. Bir yerde siz haklısınız ama onun sezgilerini saçma buluyorsanız...

Sayfayı Paylaş