gebe
  1. burçinnur

burçinnur Forum Okuru

Ben öğretmen olmak istiyorum ne yapmalıyım ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında burçinnur tarafından paylaşıldı.

Merhaba melek ablalar :) Ben 14 yaşındayım ve öğretmen olmak istşiyorum. Hangi okullara gitmem lazım?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Öğretmen Olmak için Öncelikle değişen öğretim sistemlerini takip etmek gerekir.
    Daha önceleri öğretmen Liselerinden mezun olan kişiler direk olarak öğretmenliğe başlarmış. Ama şimdi fakülte bitirmek gerekmektedir.
    İlköğrenim görüldükten sonra orta öğrenimde Alan tercihleri öğretmenlik dallarının tercihleri için çok önemlidir.

Liselerde başarı ile tamamlanan öğretim süreci sonunda ÖSS sınavından alınan notlarla üniversitedeki dallara ayrılmış öğretmenlik fakülteri tercih edilmektedir. Tercihleri doğrultusunda yerleştirilen adaylar ünivesite bittikten sonra KPSS yeterlik sınavına göre Atamaları yapılmaktadır yada özel sektörde (dershane vs. ) çalışmaktadır.

Ben öğretmen olmak istiyorum ne yapmalıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben de olmak istiyorum

Ben de olmak istiyorum

Merhaba Denizliliyim 17 yaşındayım daha önce 2 kez modluk yaptım Mod olursam siteye büyük katkılarım olur:ang:
  2. Oyuncu olmak istiyorum hangi üniversiteye gitmem gerekiyor ne yapmalıyım arkadaşlar

Oyuncu olmak istiyorum hangi üniversiteye gitmem gerekiyor ne yapmalıyım arkadaşlar

Kızlar selam bende oyuncu olmak isteyenlerdenim. Hangi özellikler gerekiyor oyuncu olmak için, bunun için oluşturulmuş ajanslar var mı ( bu arada istanbuldayım arkadaşlarım ) yada liseden sonra hangi üniversiteye gitmek gerekiyor. Bana bu hususta yardımcı olmanızı rica ediyorum. Gerçekten de oyuncu olmak zor mu ?
  3. Kızlar ben Öğretmen olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

Kızlar ben Öğretmen olmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz lütfen

Aranızda öğretmen var mı bilmiyorum. Benim babamın dediği gibi öğretmen olmak bir ayrıcılıktır deyip duruyor. GÜzelde meslek. Şunu sormak istiyorum sizlere. Öğretmenlikteki yaş sınırı nedir ne gibi özellikler gerekiyor, ve en önemlisi kaç puan almak gerekiyor. Ben öğretmen olmayı çok istiyorum ? Ne yapmam gerekiyor şu anda lise 2. sınıfa gidiyorum. Ve merak ediyorum aranızda öğrentemen olan...
  4. Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

kızlar nolur bana yardım edin ne yapcağımı bilmiyorum artık:( erkek arkadaşımla 1 yıla yakın bi zamandır birlikteyim.onu çok seviyorum.onunda beni sevdiğini biliyorum.fakat şu yakınlaşma konusundan muzdaribim.tamam bnde onunla bazı şeyleri yaşamak istiyorum ama işin günah kısmını düşünüp geri çekiliyorum izin vermiyorum.o da bana hak veriyo ama neticede yalnız kaldıkça istekte bulunuyo son...
  5. Vampir olmak isteyenler ne yapmalı

Vampir olmak isteyenler ne yapmalı

Arkadaşlar bu sitede bu konu üzerine bir sürü şey konusulmuş açıkcası size doğrusunu söylemek . istedim ben bir vampirim gerçek vampirlerden öyle büyüyle felan olunmuyor vampirlik olmak isteyenler wattpad de ayasha nudge olarak arama yapıp bana ulaşabilir nasıl oluncağını anlatırım

Sayfayı Paylaş