gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

'ben okan'la birlikteyim!'

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

hande soral okan yalabık ve hande soral okan yalabik yalabık

Yahu hande sen sağ gösterirken sol vurmuşsun ben seni rol arkadaşınla daha çok yakıştırmıştım neyse hayırlısı:D

KÜÇÜK KADINLAR DİZİSİNİN BALARILI OYUNCUSU HANDE SORAL'IN SON DÖNEMDE BAŞI DEDİKODULARLA DERTTE..

Adı “Küçük Kadınlar” dizisindeki rol arkadaşı Burak Sağyaşar ile anılan Hande Soral, gerçek aşkını açıklamak zorunda kaldı:

“Bir galada Burak’ın yanağındaki ruj izinden dolayı bizi yakıştırdılar. Oysa ben 8 aydır Okan Yalabık’layım."

Uzun süredir beraberliklerini saklayan çift, söylentiler üzerine ilişkilerini duyurdular..

'ben okan'la birlikteyim!' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben

Ben

Rüyada yüzde, vücutta görülen benler para olarak yorumlanır.
  2. Birlikte....

Birlikte....

Ekledigim siir 3 - 4 yüzyildan kalma bir siir. 19 yüzyilda ingiliz arkeologlar tarafinda bir mezar tasinin üzerinde kazilmis halde bulunmustur.... Birlikte geçen günleri özlüyorum Hele sabah çıkıp gidişimizi Seninle dağlara çıkar dolaşırdık Birlikte söylerdik şarkılarımız Ben o dağların ruhundan öğrenmiştim Ta yürekten candan söylemeyi Hem dağlarda hem kırlarda hem sahralarda Ey...
  3. Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

Erkek arkadaşım birlikte olmak istiyor ama ben yapamıyorum ne yapmalıyım ?

kızlar nolur bana yardım edin ne yapcağımı bilmiyorum artık:( erkek arkadaşımla 1 yıla yakın bi zamandır birlikteyim.onu çok seviyorum.onunda beni sevdiğini biliyorum.fakat şu yakınlaşma konusundan muzdaribim.tamam bnde onunla bazı şeyleri yaşamak istiyorum ama işin günah kısmını düşünüp geri çekiliyorum izin vermiyorum.o da bana hak veriyo ama neticede yalnız kaldıkça istekte bulunuyo son...
  4. Benimle birlikte zayıflamaya ne dersiniz ?

Benimle birlikte zayıflamaya ne dersiniz ?

Arkadaşlar 1 aylık bir zaman diliminde çok sıkı bir diyet programıyla normal bir kiloya inmek ve daha sonrasında kalan kilolarımı diyetisyenler yardımıyla yavaş yavaş vererek sağlıklı beslenmeye vücudumu alıştırmak istiyorum. Bu yolda benimle birlikte yürümek isteyen var mıdır acaba içinizde.. bu 4 haftalık süreçte .. ilk 7 gün __ isveç diyeti ikinci 7 gün __ karpuz diyeti üçüncü 7 gün...

Sayfayı Paylaş