gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

ben ölmeyi böyle düşünmüyordum oysa ..hayaller mahvolmuş

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

ben böyle düşünmüyordum ölmeyi baba
    Kendi kendimizle yarıştayız gülüm askım kurt olmuş sevda kapan
    ihanetler değilmiydi hep bizi yıkan
    bir avuç çapulcumuydu bizi bu hale sokan
    özümü bildin sözümü yuttun
    ben bu sevdayı çoktan unuttum.
    Sensizlik ölüm demekti bana gerçek sevda buymuş
    ben ölmeyi böyle düşünmüyordum oysa hayaller mahvolmuş

düşündün mü hiç aklın neye ermedi sevda yolunda
    oysa umutlarla yürünen sevda yoluymuş.

(alıntı)

ben ölmeyi böyle düşünmüyordum oysa ..hayaller mahvolmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin - Ben Böyleyim

Candan Erçetin - Ben Böyleyim

uzgunum aci sozlerim icin uzgunum seni kirdigim icin haklisin bana darilsan bile beni terketsen bile ne yapayim ben boyleyim uzgunum olanlar icin uzgunum mutlu yillarim icin askimiz lekesiz olmaliydi supesiz olmaliydi affedemem ben boylemem ister vur ister oksa ister tut ister yolla ister sev ister zorla ben boyleyim
  2. Haluk Levent - Ben Ölmeden

Haluk Levent - Ben Ölmeden

Sabahın yedisi okulumdayım Yine yarışıyoruz birbirimizle Mutsuzuz biliyoruz Peki buna alışmak neden Alışmak neden Geç olmadan güç olmadan Çözüm istiyorum çözüm İş işten geçmeden bu dünyadan göçmeden Ben ölmeden Ben ölmeden Herşey kendine kilitlenmiş Aç kurtlar gibi acılarımız Hey hocam sende gelme bu gün derslere Anlamıyom Geç olmadan güç olmadan Çözüm istiyorum çözüm İş işten geçmeden bu...
  3. Demir Demirkan - Ben Ölmeden Önce

Demir Demirkan - Ben Ölmeden Önce

Ben ölmeden önce Bir sürü dostum vardı Ben ölmeden önce Bir sürü düşüm vardı Ben ölmeden önce Bir sürü aşkım oldu Ben ölmeden önce Bir sürü hatam oldu Her şeye rağmen Pişman değilim Ama yine de Bazen düşündüğümde Bir gün gelir de Yaşarım ben de yine Tüm aşklarım Yalan mıydı ey Tanrım Çok yalnızım Eriyorum yavaş yavaş, yavaş yavaş
  4. hayallerim ve BEN***

hayallerim ve BEN***

hayallerim ve ben Öncelikle herkese selamlar, Sizede faydası olur diye düşünerek bir konudan bahsetmek istiyorum... Arkadaşlar çekim yasasını duydunuzmu? mutlaka duymuşsunuzdur. Duymadınızsa size bir kitap ismi The Secret (Rhonda Byme) bu kitap, kitaplar köşesinde yoksa ekleyim bi göz atın. mutlaka okumanızı tavsiye ederim. İşte o kitaptan yola çıkarak hayalimde istediğim şeyleri buraya...

Sayfayı Paylaş