gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben ona,Kenan'ın yanında da sarılırım.

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bodrum'da Bir Gece Kulübünde Kenan İmirzalıoğlu'nun Kız Arkadaşı Oyuncu Zeynep Beşerler ile Samımı Bir Şekilde Görüntülenen Oktay Kaynarca,'sıcak Yakınlaşma' Haberlerine Tepki Gösterdi. [​IMG]

BODRUM'DA BİR GECE KULÜBÜNDE KENAN İMİRZALIOĞLU'NUN KIZ ARKADAŞI OYUNCU ZEYNEP BEŞERLER İLE SAMIMI BİR ŞEKİLDE GÖRÜNTÜLENEN OKTAY KAYNARCA,'SICAK YAKINLAŞMA' HABERLERİNE TEPKİ GÖSTERDİ.
    Beşerler'in kız kardeşi gibi olduğunu belirten Kaynarca, şu açıklamayı: 'Yazılanlar çok ayıp, çünkü Zeynep benim kız kardeşim gibi. Ben ona,Kenan'ın yanında da sarılırım... Ben o gruptakilerin hepsiyle sarmaş dolaşım, çünkü hepsi benim çok yakın arkadaşım. Ayrıca o gece masada Kenan'ın kuzeni Burak da vardı. Yazılanlar benim duruşuma ne kadar ters... Çok ayıp. Hiç böyle bir şeyyok...'

Ben ona,Kenan'ın yanında da sarılırım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onlar da çocuktu

Onlar da çocuktu

Hangi ünlünün siması hiç değişmemiş?
  2. Onu Ben attım anne . . :)

Onu Ben attım anne . . :)

anne üzgünüm ama o çok beğendiğin kaybolan bitürlü bulamadıgın elbiseni aslında ben attım çünkü üstüne birşey dökmüştüm çıkmıcak lekesi vardı sen onu bulamadıgnı sanıyordun :D ama sonra o beğendiğin pahalı çantayı aldım sen ne kdr kalsın desende hediye dedim umarım telafi olmusdur:) canm annem =)
  3. olmasan da yanımda notaları

olmasan da yanımda notaları

olmasan da yanımda notaları lazım acil hemde lütfen benimle olmasan da yanımda notalarını paylaşın kızlar.

Sayfayı Paylaş