gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ben Onu Çok Sevdim (Adnan Menderes) Mehmet Aslantuğ Kimdir?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ben onu çok sevdim mehmet aslantuğ, ben onu çok sevdim oyuncuları, mehmet aslantuğ kimdir

Sevgili melekler, bazı problemler sebebiyle geçen sezon yayına giremeyen Ben Onu Çok Sevdim dizisinin çekimlerine başlandı. Diizde Adnan Menderes rolünü usta oyuncu Mehmet Aslantuğ canlandıracak. Bakalım Mehmet Aslantuğ kimmiş, şöyle bir hatırlayalım...

mehmet-aslantug.jpg

Ben Onu Çok Sevdim (Adnan Menderes) Mehmet Aslantuğ Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adnan Menderes

Adnan Menderes

Adnan Menderes (tam adı: Ali ADNAN Ertekin MENDERES, 1899–1961), 1950-1960 yılları arasında Türkiye Cumhuriyeti başbakanlığı görevinde bulunmuştur. 1899'da, Aydınlı zengin bir çiftçinin oğlu olarak doğdu. Büyük babası Hacı Ali Paşa Kırım Tatarlarından olup Eskişehir çevresinden Tire taraflarına göç etmiştir.İbrahim Ethem Bey'le,Tevfika Hanım'ın oğludur.Kızkardeşi Melike küçük yaşta...
  2. Birce Akalay "Ben Onu Çok Sevdim" Dizisinde

Birce Akalay "Ben Onu Çok Sevdim" Dizisinde

Bu konu; ben onu çok sevdim dizis oyuncusu Birce Akalay hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Sevgili melekler, merhum başbakan Adnan Menderse 'in arasında kaldığı aşk üçgenini anlatacak olan yerli dizi "Ben Onu Çok Sevdim" dizisinde Ayhan Aydan rolü için önce Belçim Bilgin Erdoğan 'a gidilmişti ancak iş takviminin uymaması sebebiyle rol döndü dolaştı Birce Akalay...
  3. Ben Onu Çok Sevdim Dizisinden Ayrılan Ayrılana !

Ben Onu Çok Sevdim Dizisinden Ayrılan Ayrılana !

Bu konu; ben onu çok sevdim dizisi ayrılan oyuncular haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben Onu Çok Sevdim dizisinde adeta bir yaprak dökümü yaşanıyor. Dizinin tüm başrol oyuncuları diziden birer birer ayrılıyor. Bu ayrılış haberlerinin sonuncusu da İclal Aydın'dan geldi. İşte haberin detayları... Pana Film'in büyük umutlarla yayına sürmeye hazırladığı Ben Onu...
  4. Ben Onu Çok Sevdim (Berrin Menderes) İdil Fırat Kimdir?

Ben Onu Çok Sevdim (Berrin Menderes) İdil Fırat Kimdir?

ben onu çok sevdim dizisi oyuncuları, ben onu çok sevdim idil fırat, idil fırat kimdir Sevgili melekler, yeni sezonda yayına girecek olan Ben Onu Çok Sevdim dizisinde Adnan Menderes'in eşi Berrin Hanımı başarılı oyuncu İdil Fırat canlandıracak. İşte İdil Fırat hakkındaki bilgilerimiz... 5 Kasım 1972 tarihinde Ankara’da doğan İdil Fırat, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar...
  5. Ben Onu Çok Sevdim Final Yapıyor!

Ben Onu Çok Sevdim Final Yapıyor!

ben onu çok sevdim dizisi, ben onu çok sevdim final, ben onu çok sevdim dizi finali Sevgili melekler, bir dizi daha ekranlara veda ediyor. Beklenen reytingi yakalayamayan Ben Onu Çok Sevdim dizisinde Başbakan Adnan Menderes'in hayatını ve idamını anlatıyordu. 15 haftadır yayında olan dizi bu cuma günü final bölümüyle sona erecek. İşte dizinin final bölümü konusu... Yakın tarihin en...

Sayfayı Paylaş