gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ben Onu Çok Sevdim (Berrin Menderes) İdil Fırat Kimdir?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ben onu çok sevdim dizisi oyuncuları, ben onu çok sevdim idil fırat, idil fırat kimdir
    Sevgili melekler, yeni sezonda yayına girecek olan Ben Onu Çok Sevdim dizisinde Adnan Menderes'in eşi Berrin Hanımı başarılı oyuncu İdil Fırat canlandıracak. İşte İdil Fırat hakkındaki bilgilerimiz...

idil-firat.jpg

Ben Onu Çok Sevdim (Berrin Menderes) İdil Fırat Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Onu Çok Sevdim Dizisinden Ayrılan Ayrılana !

Ben Onu Çok Sevdim Dizisinden Ayrılan Ayrılana !

Bu konu; ben onu çok sevdim dizisi ayrılan oyuncular haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Ben Onu Çok Sevdim dizisinde adeta bir yaprak dökümü yaşanıyor. Dizinin tüm başrol oyuncuları diziden birer birer ayrılıyor. Bu ayrılış haberlerinin sonuncusu da İclal Aydın'dan geldi. İşte haberin detayları... Pana Film'in büyük umutlarla yayına sürmeye hazırladığı Ben Onu...
  2. Ben onu çok sevdim dizisinde kimler oynayacak?

Ben onu çok sevdim dizisinde kimler oynayacak?

Mehmet Aslantuğ yeni bir diziyle geliyor biliyorsunuz.Ben Onu Çok Sevdim dizisinin adı.Acaba bu dizide kimler oynuyor ?
  3. "Ben Onu Çok Sevdim" Dizisi Nihayet Başlıyor!

"Ben Onu Çok Sevdim" Dizisi Nihayet Başlıyor!

ben onu çok sevdim dizisi, ben onu çok sevdim yayın tarihi, ben onu çok sevdim hangi kanalda Sevgili melekler, geçen sezon başlayacak olan ancak bazı sorunlar sebebiyle bir türlü başlayamayan Ben Onu Çok Sevdim dizisi nihayet yayına giriyor. Merhum politikacılarımızdan Adnan Menderes'in hayatından kesitler sunulacak olan dizinin çekimlerine başlandı. İşte diziyle ilgili son bilgiler......
  4. Ben Onu Çok Sevdim (Adnan Menderes) Mehmet Aslantuğ Kimdir?

Ben Onu Çok Sevdim (Adnan Menderes) Mehmet Aslantuğ Kimdir?

ben onu çok sevdim mehmet aslantuğ, ben onu çok sevdim oyuncuları, mehmet aslantuğ kimdir Sevgili melekler, bazı problemler sebebiyle geçen sezon yayına giremeyen Ben Onu Çok Sevdim dizisinin çekimlerine başlandı. Diizde Adnan Menderes rolünü usta oyuncu Mehmet Aslantuğ canlandıracak. Bakalım Mehmet Aslantuğ kimmiş, şöyle bir hatırlayalım... Oyuncu Mehmet Aslantuğ 25 Eylül 1961...
  5. Ben Onu Çok Sevdim Final Yapıyor!

Ben Onu Çok Sevdim Final Yapıyor!

ben onu çok sevdim dizisi, ben onu çok sevdim final, ben onu çok sevdim dizi finali Sevgili melekler, bir dizi daha ekranlara veda ediyor. Beklenen reytingi yakalayamayan Ben Onu Çok Sevdim dizisinde Başbakan Adnan Menderes'in hayatını ve idamını anlatıyordu. 15 haftadır yayında olan dizi bu cuma günü final bölümüyle sona erecek. İşte dizinin final bölümü konusu... Yakın tarihin en...

Sayfayı Paylaş