gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Yeni Sezonda Başlayacak mı?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ben onu çok sevdim dizisi ben onu çok sevdim yeni dizi

Sevgili melekler, başlaması yılan hikayesine dönen ve geçtiğimiz sezon tüm tanıtımlara rağmen bir türlü başlamayan Ben Onu Çok Sevdim dizisi yeni sezonda ekranlara gelecek. İşte dizi ve diziye yeni katılan oyuncular hakkında bilgiler...

ben-onu-cok-sevdim.jpg

dil Fırat, yeni sezonda Atv’nin iddialı dizisi Ben Onu Çok Sevdim‘de rol alacak.
    “Kurtlar Vadisi” dizisinin yapımcısı Pana Film, yine çok konuşulacak bir diziye imza atıyor. Dizi, Atv ile TRT arasında uzun süre sorun olmuş, bir çok oyuncu katılmış ve ayrılmıştı. Dizi sadece tanıtımdan itibaret kalmıştı. Sonunda Atv dizinin saihibi oldu ve transferlere başladı. Başrollerinde Mehmet Aslantuğ, İdil Fırat ve Birce Akalay’ı izleyeceğimiz dizi, eski başbakanlardan Adnan Menderes’in aşk hayatını anlatıyor.

Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Yeni Sezonda Başlayacak mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Çocuk Sevdim Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Bir Çocuk Sevdim Dizisi Yeni Sezon Bölümleri Ne Zaman Başlayacak ?

Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Ne Zaman Başlıyor Sevgili melekler, kış sezonu boyunca ilgiyle izlenen dizilerden biri olan Bir Çocuk Sevdim sezon finali ile izleyiciye veda etti. Bu yazımızda Bir Çocuk Sevdim yeni sezon ne zaman diye merak edenlere yayın tarihi ile ilgili bilgiler veriyoruz ... :) Heyecanlı bir bölümle ekranlara veda eden Bir Çocuk...
  2. Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Ne Zaman Başlıyor ?

Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Ne Zaman Başlıyor ?

Bu konu; ben onu çok sevdim dizisi ne zaman başlıyor hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yapımcılar siyasetin ünlü isimlerinden birinin daha hayatını film yapmaya hazırlanıyorlar. Turgut Özal 'ın şaibeli ölümünün film yapılacağının haberinin ardından bu kez eski başbakanlardan, hayatı idamla noktalanan Adnan Menderes 'in hayatı film yapılıyor. Eşi Berrin Menderes ve sevgilisi...
  3. Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Ben Onu Çok Sevdim Dizisi Oyuncu Kadrosu Belli Oldu

Bu konu; ben onu çok sevdim dizisi oyuncu kadrosu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, 2013 yılında ekranlara gelmesi planlanan dizilerden biri de Ben Onu Çok Sevdim dizisi. Merhum başbakanlarımızdan, idamla hayatına son verilen Adnan Menderes 'in arasında kaldığı iki aşkı anlatacak olan dizide Mahir Günşiray 'ın başrolde olacağı kesinleşmişti. Dizide rol alacak diğer oyuncular...
  4. "Ben Onu Çok Sevdim" Dizisi Nihayet Başlıyor!

"Ben Onu Çok Sevdim" Dizisi Nihayet Başlıyor!

ben onu çok sevdim dizisi, ben onu çok sevdim yayın tarihi, ben onu çok sevdim hangi kanalda Sevgili melekler, geçen sezon başlayacak olan ancak bazı sorunlar sebebiyle bir türlü başlayamayan Ben Onu Çok Sevdim dizisi nihayet yayına giriyor. Merhum politikacılarımızdan Adnan Menderes'in hayatından kesitler sunulacak olan dizinin çekimlerine başlandı. İşte diziyle ilgili son bilgiler......
  5. İntikam Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

İntikam Dizisi Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

intikam dizisi, intikam dizisi yeni sezon, intikam yeni bölüm Sevgili melekler, yeni sezonun merakla beklenen dizilerinden İntikam, tatile giren diğer tüm diziler gibi bu ay içinde başlayacak. Annesinin yaşadığını öğrenen Yağmur'un (Beren Saat), onu bulmak için Hakan'dan (Engin Hepileri) yardım istediği ve ayrılık sonrası Emre (Mert Fırat) ile ilk karşılaştığı sahnelerinin çekildiği diziye;...

Sayfayı Paylaş