gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ben Onu Çok Sevdim Dizisinden Ayrılan Ayrılana !

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; ben onu çok sevdim dizisi ayrılan oyuncular haberi hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, Ben Onu Çok Sevdim dizisinde adeta bir yaprak dökümü yaşanıyor. Dizinin tüm başrol oyuncuları diziden birer birer ayrılıyor. Bu ayrılış haberlerinin sonuncusu da İclal Aydın'dan geldi. İşte haberin detayları...

Pana Film'in büyük umutlarla yayına sürmeye hazırladığı Ben Onu Çok Sevdim isimli dizi projesinden ayrılan ayrılana..

Daha önce Adnan Menderes'in sevgilisini oynayacak olan Belçim Bilgin'in ardından Adnan Menderes'i oynayacak olan Mahir Günşiray diziden ayrılmışlardı.. Günşiray'ın ardından bu kez de dizide Adnan Menderes'in eşini oynayacak olan İclal Aydın'ın projeden ayrıldığı haberi geldi..

İşte İclal Aydın'ın 'Ben Onu Çok Sevdim' dizi projesinden ayrılış gerekçesi;

''İki buçuk ay önce büyük bir heyecanla dahil olduğum, Pana Film’in yeni projesi ‘‘Ben Onu Çok Sevdim’’ isimli dizide Berin Menderes rolünü üstlenmiştim. Adnan Menderes’i oynayacak olan Mahir Günşiray’ın projeden ayrılmasıyla başlayan süreç ne yazık ki büyük heyecanımın, hevesimin ve hazırlığımın boşa gittiği bir noktaya geldi.

Her detayı ile hazır olduğum ve birkaç gün içinde çekimlerine başlaması planlanan diziden fevkalede büyük bir üzüntü ile ayrılmak zorunda kaldığımı bildirmek durumundayım.

Pana Film’e kolaylıklar diliyorum...

Sevgiler

İclal Aydın''

Ben Onu Çok Sevdim Dizisinden Ayrılan Ayrılana ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Onu Çok Sevdim Dizisinin Hazırlıkları Tam Gaz Sürüyor

Ben Onu Çok Sevdim Dizisinin Hazırlıkları Tam Gaz Sürüyor

Bu konu; Ben Onu Çok Sevdim dizisi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Adnan Menderes ve hayatında ki iki kadının hikayesi dizi olarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Kurtlar Vadisinin ekibi tarafından hazırlanacak olan dizinin adı Ben Onu Çok Sevdim. Adnan Menderes, Berrin Menderes ve Ayhan Aydan arasında ki üçgeni ile o zamanın siyasi tarihine ışık tutacak. Diziyle ilgili...
  2. Ben Onu Çok Sevdim Dizisinde Başrol Mahir Günşiray 'ın !

Ben Onu Çok Sevdim Dizisinde Başrol Mahir Günşiray 'ın !

Bu konu; ben onu çok sevdim dizisi başrol oyuncusu mahir günşiray hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, atv ekranlarında yakında yepyeni bir dizi başlıyor. Ben Onu Çok Sevdim adlı dizi , merhum başbakanlarımızdan Adnan Menderes 'in eşi ve sevgilisi arasında geçenleri anlatacak. Dizinin başrol oyuncusu ise belli oldu. Bu isim Mahir Günşiray.. Pana Film’in 1961’de idam...
  3. Birce Akalay "Ben Onu Çok Sevdim" Dizisinde

Birce Akalay "Ben Onu Çok Sevdim" Dizisinde

Bu konu; ben onu çok sevdim dizis oyuncusu Birce Akalay hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Sevgili melekler, merhum başbakan Adnan Menderse 'in arasında kaldığı aşk üçgenini anlatacak olan yerli dizi "Ben Onu Çok Sevdim" dizisinde Ayhan Aydan rolü için önce Belçim Bilgin Erdoğan 'a gidilmişti ancak iş takviminin uymaması sebebiyle rol döndü dolaştı Birce Akalay...
  4. Ben onu çok sevdim dizisinde kimler oynayacak?

Ben onu çok sevdim dizisinde kimler oynayacak?

Mehmet Aslantuğ yeni bir diziyle geliyor biliyorsunuz.Ben Onu Çok Sevdim dizisinin adı.Acaba bu dizide kimler oynuyor ?
  5. Ben Onu Çok Sevdim Dizisinin İlk Fotoğrafları Yayınlandı

Ben Onu Çok Sevdim Dizisinin İlk Fotoğrafları Yayınlandı

Bu konu; Ben Onu Çok Sevdim Dizisinin İlk Fotoğrafları Yayınlandı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekanlara gelmeye hazırlanan yeni dizi Ben Onu Çok Sevdim dizisinin setinden ilk resimler basına dağıtıldı. Dönem filmleri ile de adından sıkça söz ettiren Pana Film muhteşem bir projeye daha imza atıyor. 1,5 yaşında annesini, 2,5 yaşında babasını, 5 yaşında ablasını, 18...

Sayfayı Paylaş