gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ben renkli bir kişiliğim diyorsan doğru adrese geldin

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ben renkli bir kişiliğim diyorsan doğru adrese geldin

çok güzel. hele kelebekler :D teşekkürler

ben renkli bir kişiliğim diyorsan doğru adrese geldin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben sıradışıyım diyorsan o zaman gel avatarın burda

ben sıradışıyım diyorsan o zaman gel avatarın burda

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. .:: MERHABALAR BİR BEN EKSİKMİŞİM BNDE GELDİM .d :.

.:: MERHABALAR BİR BEN EKSİKMİŞİM BNDE GELDİM .d :.

Mrb arkadaslar bn rizeden merve sevdıgım bı forumdu en sonunda buraya üye oldum. Eğlenceli bi yer gibi inşallah hep beraber hoş vakit geciririz .d :grouphug:
  3. Doğru Adresler,Doğru Aşklar

Doğru Adresler,Doğru Aşklar

Sevgili Melek :') Artık seni gerçekten seven,anlayan ve her halinle sahiplenecek bir erkek arkadaş mı arıyorsun? onu nerede bulabileceğini gerçekten biliyormusun? işte ruhunun eşine rastlayabileceğin adresler... Beyaz atlı prens arayışlarına girdiysen ve inatla bu konuda doğru insana ulaşabileceğine inanıyorsan hiç durma devam et!asıl önemli olan onu nerede bulacağın.Tabii ki kimin...

Sayfayı Paylaş