gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben saclarımı uzamasını istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şimdi sizden istedigim bana uygun ve bütçemi açmayacak bi öneri vermenizi rica ediorm böle yaparsanız sizden cok memenun olcagım işte size sorum ; Ben saclarımı uzamasını istiorum ve saclarımın rengibi acmak bu arada benim sac rengim koyu kumral ama bunları yaparken sac rengim koyulaşmasın çünkü bazı sac uzatma bitkisel yöntemler sacı koyulaştıra biliomuş ve tırnaklarımın uzamasını kirpiklerimin uzamasını ve daha temiz bir cilde yani rahatlamış bir cilt istiorm bunu yaparkende cildimin tenin beyaz olmasını istiyorum ve selülitleri yakacak veya yaglarımı yakaca bi bitkisel dogal yöntem varsa bunları yapacagım lütfen bana söleyiniz bu dileklerimi söylerseniz cok memnun olurum bu sizin önerdiginiz önerileri uyguyacam ins güzel sonuclar alırım ve arkadaslarımı da örenecigim lütfen bana yardımcı olun sayın yetkili kisi . .

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

LütFen Bu KonuLa İlgili Yorum Yaparsanız Sevinirim Bana Yardımcı olun lütfen . .!

3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Değerli Misafirimiz,

Saçlarınızın çabuk uzaması için size iki alternatif sunmak istiyoruz.
    1. HC saç bakım yağı ( bu aynı zamanda kipriklerinizide utazacaktır ) Saçlarınızı istediğinizden daha çabuk uzatarak bakım da yapacaktır BURADAN BULABİLİRSİNİZ
    2. Turp suyu ve yumurta sarısı karışımı ( bu denenmiştir ) BU KONUYA BURADAN
    ULAŞABİLİRSİNİZ.

Tırnaklarınız için ise; size tek önerimiz limondan faydalanmanızdır. Onu şöyle kullanacaksınız. İkiye böldüğünüz limonun suyu ile ellerinizi minimum 10 dakika kadar ovalayıp, limonun kabuklarınada tırnaklarınızı batırıp çıkartabilirsiniz. Ojenizin yada tırnak cilanızın içine 2-3 damla limon damlatmanız tırnaklarınıza bakım yapacaktır. ( Bu da denenmiştir )

Ben saclarımı uzamasını istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlarınızın daha hılı uzamasını istermisiniz buyrun

saçlarınızın daha hılı uzamasını istermisiniz buyrun

saçlarınızın daha hılı uzamasını istermisiniz buyrun Hazırlayan: Dr. Serdar HEPGÜL Saç köklerimiz saç tellerine hayat veren organlarımızdır. Saç köklerimiz normal koşullarda saç tellerine yeni kısımlar ekliyerek saçları uzatırlar. Günümüzde saç yapımını hızlandıracak bir çözüm henüz bilinmemektedir. Bazı ilaçların kullanımı, beslenme bozuklukları stress gibi faktörlere bağlı olarak saç...
  2. saçınızın çabuk uzamasını sağlıyacak öneriler

saçınızın çabuk uzamasını sağlıyacak öneriler

saçlarınız bir an önce uzasın istiyorsanız bu önerilieri dikkate alınız... SAÇLARIN UZAMASI İÇİN VE SAĞLIKLI GÖRÜLMESİ İÇİN MALZEMELER ZEYTİN YAĞI ELMA SİRKESİ YUMURTA SARISI BADEM YAĞI SARIMSAK YAĞI ÇEKİLMİŞ ISIRGAN TOHUMU(VARSA) YAPILIŞI SAÇIN UZUNLUĞUNA GÖRE HAZIRLANIR.ZEYTİN YAĞI VE ELMA SIRKESİNDEN İKİ ÖLÇÜ...
  3. Saçların Hızlı Uzamasına Çözüm

Saçların Hızlı Uzamasına Çözüm

Çoğu kadının ortak takıntısı saçlardır sanırım. Renkini ayarlasak, kesimine takılırız. Oda olmadı uzatacaksak çabuk uzaması için uğraşır dururuz. Bugün saçlarımızı daha çabuk uzatmak için bir kaç öneride bulunacağım. Aktarlarda satılan çamterabentin ürününü bir şise badem yağına katıp kullanabilirsiniz. İstediklerinize hem hızlı hem kesin çözüm sunacaktır. Badem yağına katarak kullanmanız...
  4. Saçların çabuk uzamasını isteyenler için

Saçların çabuk uzamasını isteyenler için

saçların gür cıkması için Saçlarımız çeşitli nedenlerden dolayı yıprandıkça yıpranır.Güneş, bakımsızlık, çevre kirliliği,stres ve yanlış şampuan kullanımı saçları yıpratıyor ve olumsuz etkiliyorSaçların yıpranması dışında sağlıksız olması da insanın ruhi yapısını bozuyor ve sosyal açıdan ilişkilerini de zedeliyor. Saç bakımınız için değişik ürünler kullandınız ama sonuç sıfır.Bu ürünlerin...
  5. Üzüm Saçların Hızlı Uzamasını Sağlıyor!

Üzüm Saçların Hızlı Uzamasını Sağlıyor!

saçları hızlı uzatan formül, saçlarım nasıl uzar, üzümün faydaları Sevgili melekler, saçlarınızın hızla uzaması için pek çok tarif var. Bunlar arasında çeşitli kürler de mevcut ama bazı gıdalar doğal olarak saçların uzamasına yardımcı oluyor. Pek çoğumuzun evine giren yaz mevsiminin vazgeçilmez meyvelerinden üzüm saçların hızlı uzamasını sağlıyor. Yaz sofralarının vazgeçilmez...

Sayfayı Paylaş