gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Ben Sadece Seni Sevdim...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Ben sadece seni sevdim... Seni Öyle saf bir sevgiyle sevdim ki; bir gülün kadifemsi yumuşaklığıyla, karın ilk düşüşüyle, güneşin ilk ışıklarıyla... Ben gözlerine vuruldum... Hani binbir
    anlam taşıyan gözlerine. Bazen anlamsız bakan, bazen bana
    tüm çiçekleri bağışlayan o gözlerini sevdim... Seni öyle delice
    sevdim ki... Gece melektin rüyalarımda, sabah bir fincan çayı
    kahvaltımın, okulda felsefe kitabımdın, geceleri yıldızımdın...
    Seni sığdıramadım yerlere, göklere. Kelimeler yetmezdi seni, sevgini tanımlamaya. Bir ırmaktın;
    bazen yatağını yırtmak istercesine delice akan,bazen serin bir refahlık veren bir durgunlukla dans
    eden ırmak...Sen olmadığın zaman güneş yetmezdi dünyamı aydınlatmaya... Aşımdın, suyumdun,
    kanımdın, nefesimdin, anamdın, babamdın, sen sadece benim aşkımdın; başka kimselerin
    değil... Gökyüzünün maviliğinden, gülün kırmızısından,gecenin siyahından, rüzgerın esintisinden
    kıskanırdım seni...Senin için sadece ben şarkı söyleyebilirdim,sadece ben şiir yazı yazabilirdim,
    sadece geceye ismini ben fısıldayabilirdim... Senin saflığını, temiz ve çıkarsız sevgini, dünyaya
    bedel gözlerini, yanağındaki gülünü, o yumuşak tebessümünü, sadece gözlerini kullanarak herşeyi
    anlatmanı sevdim...El ele dolaşmak istedim tüm sabah boyuınca şiirler söylemek istedim gözlerine
    bakarak, "SENİ SEVİYORUM" diye bağırmak istedim. Çamlıca tepesinde sonsuza dek, sonra
    yağmurda yürümek...Seni gökyüzünün mavisinde sevdim.Martı kanatlarındaki özgürlüğünü,
    bulutlar kadar saf gülüşünde buldum dünyayı, yağmur damlasında içtim aşkını doyasıya, fırtınalarla,
    şimşeklerle anlattım sevgimi sana... Ben seni öyle bir sevgiyle sevdim ki; ben ölsem bile bu sevgi
    dolaşacak dillerden dile, utanacak Leyle ve Mecnun,şaşıracak Ferhat ve Şirin... Herkes imrenerek
    bakacak bize... Sen yokken bile seni benliğimde yaşattım, senin içinde sensizliği,sensizliğin içinde
    seni yaşattım... İşte ben seni böyle bir aşkla sevdim... Ben sadece seni sevdim...
    AMA SEN ANLAMADIN!!!!

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Ben Sadece Seni Sevdim...
    çok güzel emeğine sağlık canım..:)

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

Seni Öyle saf bir sevgiyle sevdim
    ki; teşekkürler tatlıım

4. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Sen yokken bile seni benliğimde yaşattım, senin içinde sensizliği,sensizliğin içinde
    seni yaşattım... İşte ben seni böyle bir aşkla sevdim... Ben sadece seni sevdim...

AMA SEN ANLAMADIN!!!!

çok güzelmiş tşkler...

5. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ben tsk ederim yorumlarınız için

6. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Ben Sadece Seni Sevdim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pit10 - Sadece seni sevdim (ft.Elnino)

Pit10 - Sadece seni sevdim (ft.Elnino)

zaman durdu kaldı karşındayken senin, cümleler boğazda takılı kaldı, akıl yaktı gözlerin, farkı var mı o yada ben,noo varmış, yürümem gereken çok uzun bir yol kalmış, son birkere olsun dinle,koy önüne mantık, hayatla savaşıren derin yaralar aldık, ayrı kaldık görüşemiycez ama şunu bil, ölene dek senle kalacak aklım, bir sihir yapılsa dönsek eskiye,sanırım imkansız, bunu istedi herkes,tüm...
  2. Ben seni sende sevdim

Ben seni sende sevdim

Ben en çok sende sevdim çocuk olmayı.. Gül yanaklı çocuklarla kovalamaca oynamayı yada elimdeki simidi bir sokak çocuğuyla paylaşmayı... Bazen oyuncaklara sarılıp ağlamayı sevdim sende...Karanlıktan korkar gibi sensizlikten korkmayı.. aklıma gelen ne varsa hepsini sana anlatmayı,Oyuncaklarıma ikimizin adını verip onları birbirine kavuşturmayı sevdim..Küçücük çocukların kocaman...
  3. Ben sadece sevdim

Ben sadece sevdim

Sen sevmek nedir bilir misin ? İşte ben imkansızı sevdim, imkansız olsa da ben onu sevdim belki çok zor, çok zor belki imkansız ama ben Sevdim... Sevip sevip ayrı kalmak zor olsa da ben yine de her şeye rağmen onu sevdim... O beni sevmese de olur ben onu sevdim ben ona taptım... Bırakın o beni sevmesin, benim sevgim ikimize de yeter. sevmesin kim bilir şimdi nerededir, kiminledir nereden...

Sayfayı Paylaş