gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Ben Sana Ask Dedm...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

ben sana aşk dedim!
    aşk'ı hakettiğin için

sonunda beni terkettiğin için!

Bu yangın içimi için için yerken,ben sana aşk dedimSen bana git!!!Ben sana vur dedim kalbimi,Sen bana dur!!!

Şimdi hadi gitDurma olur mu?Ben sana dur diyemedim bak

Kayıp giderken bir yıldız gibi tutamayacağımı nerden bilirdim?Bu kadar soğuk bir vedayı sadece donarak izleyebildim

SessizdimNe diyebilirdim?Gitme desem dinler miydin?Dur desem yanımda,biraz daha kal desem başucumda?Benimle biraz daha Yanar mıydın?

Sahi sen beni sensiz nasıl bıraktın?

Öyle anlamsız bakıyorum şimdi etrafıma,hiç birşeyde gözüm yok artık!Gönlüm de yok

Bulutlara söyler misin sevgilim seni bana getirsinlerDudaklarımda buluşalım bu geceHiç sarılmadıgın gibi sarılAk dudaklarıma gizlice

Söz,söylemem geldiğini kimselereHer gece yağ olurmu gözlerime!!!

Ama istersen biraz daha dur düşün beni hiç bırakıp gitme!!!

Git!!!

Hayır gitme!!!

Böyle boş,böyle kahrolası,böyle kendimle kavgalı bırakıp gitme!!!Gitme işte gitme

Ben Sana Ask Dedm... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Gözyaşımı Yazmışım Sana..

Ben Gözyaşımı Yazmışım Sana..

Gözyaşım Ben gözyaşımı yazmışım sana… Belki hiç bir kâğıt üzerinde, yanaklarımda durdukları kadar, anlamlı olmayacak olan gözyaşlarımı… Onlara senin için, beyaz bir kâğıt üzerinde can verdim… Ve senin için, hiç bir zaman taşıyamayacakları bir acının hükmüne boyun eğdirdim… Çünkü; bir damla gözyaşından başka bir şey, sana olan sevgimi anlatamaz beyaz bir kağıt üzerinde… Ve...
  2. Ben son askin degilim

Ben son askin degilim

genckolik.net
  3. Ben sana mecburum...

Ben sana mecburum...

ben sana mecburum bilemezsin adini mih gibi aklimda tutuyorum buyudukce buyuyor gozlerin ben sana mecburum bilemezsin icimi seninle isitiyorum agaclar sonbahara hazirlaniyor bu sehir o eski Istanbul mudur karanlikta bulutlar parcalaniyor sokak lambalari birden yaniyor kaldirimlarda yagmur kokusu ben sana mecburum sen yoksun sevmek kimi zaman rezilce korkuludur insan bir aksamustu...
  4. ``Ben Çok Aşığım Sana´´

``Ben Çok Aşığım Sana´´

çok aşığım sana sana aşığım yazıları çok yazı ``Ben Çok Aşığım Sana´´ Adım adım yürüyorsun yüreğime.. Yürüdükçe büyüyor büyüdükçe devleşiyorsun.. Gözlerimdede büyüyorsun yüreğim gibi.. Her adımda daha bi sarıyorsun benliğimi.. Her adımınla daha bi 'SEN' oluyorum Daha bi 'SEN' doluyorum 'SEN'i görmek için bakıor 'SEN'i Duymak için yaşıyorum.. Tüm anlamsızlıkları seninle...

Sayfayı Paylaş