ben sana geç kaldım

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

sana geç kaldım ya ben sana geç kaldım ben ya kalmışım sen bana çok erken

Zaman yaşlanır, umutları eskitir,
    Yine umutlanırım...
    Sevdalar geçer yıkılır, yenilir,
    Yine ayaklanırım...

Çığlıklara hapsettiğim şarkılarım var benim.. Sessizliğin içinde ağır aksak yürüdüğüm yollarım var. Bir yerlerde takılıp düşsem de, tekrar kalkabiliyorum ayağa.. Ama dizlerimde yaraların izleri kalıyor, silinmiyorlar.
    Yarım kalmış hikayelerin tamamlanmamış cümlelerinde buluyorum kendimi.. Ne tamamlayabiliyorum, ne tamamlanabiliyorum.. Bir yanım hep eksik, hep kırık.. Dünyam bir bir yitirdi renklerini.. Ne deniz mavi eskisi gibi, ne de gökyüzü.. Korkularım bırakmıyor peşimi.. Adımlarıma yapışmışçasına nereye gitsem benimle geliyorlar adeta.

Sesleri duymaktan yoksun kulaklarım, sözcükleri söylemekten korkan dudaklarım var. Zaman hiç bir şeye aldırmadan devam ediyor yoluna..

Ya ben gecikiyorum zamana, ya da geç kaldıklarım erken çıkıyor karşıma...

Alıştım sanırken acılara..
    An olur bazen tutamam kendimi,
    Delirir isyanım...

Bu sensizliğim mi, yoksa yalnızlığım mı bilmiyorum.. Bir bilsen.. Seni her özlediğimde bir nokta bıraktım duvarlarıma.. Eğer bir gün gerçekten tutarsam ellerini, bakıp ta görürsem gözlerindeki o sevdalı hali, o noktaları birleştirip sevdanın kalemiyle, mutluluğun resmini çizeceğim dünyaya..

İşte o gün yine masmavi, berrak bir güne uyanacak deniz.. Bulanıklığını benden uzağa atacak.. Bütün gecelerim sabaha varacak.. Ve bir daha hiç gece olmayacak...

Sensiz geçen günlerimin hesabını yarınlardan soracağım.. Sevinçlere boğulacak içimdeki çocuk.. Yeniden seveceğim yağmurları.. Hiç söylenmemiş, hiç dillenmemiş kelimeler fısıldayacak rüzgar. Hiç kimseler bilmeyecek, duymayacak, anlamayacak..

Bunlar olacak değil mi?

Bu garip fani beden,
    Bu deli ruh benim..
    Atamam, satamam,
    Dert benim, dertler benim...

Bu acı kızgın hüzün,
    Kırık düşler benim..
    Susamam, susturamam,
    Söz benim, sözler benim...

Korkuyorum işte.. Korkularımı büyütüyor zaman gitgide.. Ne olur izin verme korkmama, kendimden kaçmama..

Geç kalmama izin verme kendime, geç kaldıklarımınsa önünde bırakma...

ben sana geç kaldım konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Geç mi kaldım yaşamaya

Geç mi kaldım yaşamaya Menzile varmak için çok geç Adım atmak için düşünürken Çok geç kaldım anlamaya Sevdayı taşımaya çalışırken Umut zırhlarını kuşanmaya Baharı beklerken Çok geç kaldım yaşamaya Geç kalınmışlığı yaşama duygusu, geriye bakıp da bir gün, yapmak istediğim şeyler arasında bir tanesini, bile yaşamamışlık korkusu… Bir gün olup geriye dönme arzusu kaplarsa içimi? Ya...
  2. Gülben Ergen - Sana Sana

Seni istiyorum çılgınlar gibi seni seni Arzularım nehir gibi, Yanıyor bak her yanım Baştan tırnağa kadar sırılsıklam Seni istiyorum Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar ihtiyacım var sana Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar ihtiyacım var sana Sana sana, sana sana, sana sana İhtiyacım var sana Nerede olursan ol Sesini duyur bana İnan bir nefes kadar...
  3. çaresiz kaldım

çaresiz kaldım şarkısı çaresiz kaldım şiir caresiz kaldim siir Sana cesaret vermesin çaresiz kalışım Şimdilik çok güzelsin ve sen kazandın Birgün pişman olup beni ararsın Unutma ben o artık eski ben değilim Ben değilim sana şarkılar yazan Ben değilim hasretinle yanan Ben değilim yokluğunda ağlayan Unutma ben o artık eski ben değilim Sana cesaret...
  4. Nefessiz kaldim

[IMG] [IMG]Resimi orjinal boyutlarda görüntülemek için buraya tıklayınız..( Orjinal Boyut: 750x645 ve 99KB )[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG][IMG]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 850x598. [IMG]Resimi orjinal boyutlarda görüntülemek için buraya tıklayınız..( Orjinal Boyut: 850x598 ve 87KB )[IMG] [IMG] alinti
  5. sana kek yaptım son versiyonu sana hack yaptım

Sana Hack Yaptım 3 programı kırak ettim önce network sniff ettim ince ince göz kararı da biraz dos attack yaptım kalktım sana hack yaptım insan neler yapar isteyince bu bir şey değil düşününce ben de ip'ni öğrenince kalktım sana hack yaptım gözlerim dönmüş boş port'u görünce yerli yersiz paylaşımlar verildikçe sen de tesadüf o gece firewall'ı kapattın sana hack yaptım...
  6. Ve Efendim..Bu ümmet sana hasret..Sana muhtaç.... çok güzel bi şiir!!!

bugün çaresiz bir hüzün var üstümde.. kelimeler kifayetsiz halimi anlatmaya.. siğnem yanıyor.. hasret kül ediyor yavaş yavaş.. özLem kavuruyor.. Bilal Habeşi olamadım.. işkence yapılmadı bana.. ve herşeye rağmen bağırmadım 'ALLAH BİR' diye.. Mus'ab oLamadım.. anam beni kapatmadı zindanlara.. Ve diyemedim 'DÖNMEM' diye.. Sadık oLamadım.. ne zaman dinim için bişey yapsam arkasından bir de GÜNAH...
  7. Dudaklarda “SUS”kaldım gözlerde “YAŞ”kaldım

Biliyordum... Suskunluğuna öyle alışmış ki zemheri yüreğim, Sen söylemesen de,getirmesen de dile ve anlam getiremesem de;buralara ait olmadığını kabullenebiliyorum... Kimlere uzanıyordu ellerin? Benimkilere dokunmama nedenine nasıl da uzaktı gözlerim... Cayır cayır sana yanan ve bir o kadar susuz, Bir o kadar ıssız, Sana,varlığına,bana kattıklarına ve belki daha da fazla...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş