gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Ben Sana İçimdeki Seni Sunuyorum..Yıpranmamış Bir Sevgi ile...

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

Ben sana yetimliğimi sunuyorum...En Sevgili... Yetim Bırakmayacağını Beni...Bile Bile... Alevler Kuşatmış Bak!! Hasret Kokan Gurbetimi..
    Sana Ömrümü Sunuyorum..Efendim..Seve Seve...

Ben Sana Selamımı Sunuyorum...Can Nebi...
    Sana Çarpan Yüreğimden..Senin Yüreğine..
    Kırık Gönlümde Büyüyen Sevdanla Ayaktayım Şimdi...
    Sana Aşkı Sunuyorum..Can Efendim..Tüm Hücrelerimle...
    Ben Sana Selamımı Sunuyorum CaN Sevgili...
    Çağlar Sonrasından..BinDörtyüzyıl Evveline..
    Kırık Gönlümde Büyüyen Sevdanla Kıyamdayım Şimdi..
    Ben Sana Aşkımı Sunuyorum..EFENDİM..Tüm Yüreğimle...

Ben Sana İçimdeki Seni

(alıntı)

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ben Sana İçimdeki Seni Sunuyorum..Yıpranmamış Bir Sevgi ile...
    emeğine sağlık

Ben Sana İçimdeki Seni Sunuyorum..Yıpranmamış Bir Sevgi ile... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben seni yok saydım

Ben seni yok saydım

Ben seni yok saydım Sen bende uzak kaldın. Asla yanıma yakınlaşamayan, yakınımdaki seni tanımadığımsın. Sen benim uzaklarımda kalan sevgilisin. Uzaklardan gelip, yüreğime akan sevgili. Hep var olan ama asla var olamayan. Seni yok sayarak yaşamıma kattım. Sana düşler yakmadım geceler boyu. Şarkılar tutmadım fal olsun diye. Eksiktin ve eksik girdin yaşamıma. Sen aşkın acemisisin sevgili....
  2. İçimde Sana Taşan Bir Ben var

İçimde Sana Taşan Bir Ben var

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ben sana yandım bir...

Ben sana yandım bir...

ben sana yandım bir... Ben sana yandım bir. Gece düşünce göğsüme tüm ihtişamıyla, uçurumlardan fırlattım o hüzün dolu bakışları… Rüyalarımın adıydın! Sonraları ırmak dolusu ayrılık aldı götürdü senli yarınlarımı… (şimdilerde bir toprak kokusu ile yaşıyorum seni…) Neden sen yoksun sevgilim! Takvimler yollarında eskiyor… Bir sen düşmüyorsun hayallerime/ dağılıyorum sensizlikte… Düşünsene...
  4. Ben seni SANA rağmen sevdim...

Ben seni SANA rağmen sevdim...

BEN SENİ BÖYLE SEVEBİLMEYİ SEVDİM Sen benim sevgimi değil, ben sana sevgimi harcadım sevgilim! Ben seni öyle sevdim üstüne alınma sebebi sen değildin. Seni ben sevmek istedim diye sevdim! Sevmek için seni seçtim, pişman da değilim! Ben sende, sen dâhil kimsenin göremediklerini sevdim, sakladıklarını, gizlediklerini sevdim. Ben senin sevilmeye değer bulmadığın taraflarını sevdim....

Sayfayı Paylaş