gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

ben sana ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Aşkın aldı benden beni Bana seni gerek seni. Ben yanarım dünü günü
    Bana seni gerek seni.
    Ne varlığa sevinirim
    Ne yokluğa yerinirim
    Aşkın ile avunurum.
    Bana seni gerek seni.
    Aşkın aşıklar öldürür
    Aşk denizine daldırır
    Tecelli ile doldurur
    Bana seni gerek seni.
    Aşkın şarabından içem
    Mecnun olup dağa düşem
    Sendin dünü gün endişem
    Bana seni gerek seni.
    Eğer beni öldüreler
    Külüm göğe savuralar
    Toprağım anda çağıra
    Bana seni gerek seni

ben sana ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana Hayrandır Efendim İlahisi

Sana Hayrandır Efendim İlahisi

efendim ilahisi Rûhum sana âşık sana hayrandır Efendim Bir ben değil âlem sana kurbandır Efendim. Ecrâm ü felek Levh u Kalem mest-i nigâhın Dîdârına âşık Ulu Yezdândır Efendim. Mahşerde nebîler bile senden medet ister Rahmet diyen âlemlere Rahmandır Efendim. Kıtmîrinim ey Şâh-ı Rusül koğma kapından Asilere lütfun yüce fermândır Efendim.. Ta Arşa çıkar her gece âşıkların âhı Medheyleyen...
  2. ölüm yok mu sandın ilahisi

ölüm yok mu sandın ilahisi

ölüm yokmu sandın ilahisi Ölüm baki olur hayat son bulur Buz gibi toprakla beden buluşur Sorgu sual başlar akşam son bulur Emelin iyimi kötümü bilmem Sana soracaklar rabbin kim diye Orda torpil olmaz bunu bil sende Melekler ağlıyor yanlış bildikçe Ne yaptın yaşarken haydi sen söyle Malın mülkün vardı ölmem mi sandın Dünya çok güzeldi buna mı kandın Ahreti unuttun şefkemi daldın Şimdi ver...
  3. Ben Yürürem İlahisi

Ben Yürürem İlahisi

Ben Yürürem Yane Yane Aşk Boyadı Beni Kane Ne Akilem Ne Divane Gel Gör Beni Aşk'n Eyledi Kah Eserim Yeller Gibi Kah Tozarım Yollar Gibi Kah Akarım Seller Gibi Gel Gör Beni Aşk'n Eyledi Akar Sulayın Çağlarım Derdli Ciğerim Ağlarım Şeyhim Anıben Ağlarım Gel Gör Beni Aşk'n Eyledi Ya Elim Al Kaldır Beni Ya Vaslına Erdir Beni Çok Ağladım Güldür Beni Gel Gör Beni Aşk'n Eyledi Ben Yürürüm İlden...
  4. sana hayrandır efendim ilahisi

sana hayrandır efendim ilahisi

Rûhum sana âşık sana hayrandır Efendim Bir ben değil âlem sana kurbandır Efendim. Ecrâm ü felek Levh u Kalem mest-i nigâhın Dîdârına âşık Ulu Yezdândır Efendim. Mahşerde nebîler bile senden medet ister Rahmet diyen âlemlere Rahmandır Efendim. Kıtmîrinim ey Şâh-ı Rusül koğma kapından Asilere lütfun yüce fermândır Efendim. Ta Arşa çıkar her gece âşıkların âhı Medheyleyen ahlâkın...
  5. yalvarırım mevlam sana ilahisi

yalvarırım mevlam sana ilahisi

yalvarırım mevlam sana ilahisi yalvarırım mevlam sana Bizi bu nefse ezdirme Onun peşinde gezdirme Hizmet yolundan bezdirme Yalvarırım mevlam sana Nefsin şerrinden kaçarak Huzurunda alçalarak Elim semaya açarak Yalvarırım mevlam sana Geceler dua ederek Göz yaş ile hu diyerek Her nimete şÜkrederek Yalvarırım mevlam sana Ağlayarak inleyerek Aşk ile göz yaş dökerek Hakk ismini zikrederek...

Sayfayı Paylaş