gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

ben sana tutsağım!

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ben sana tutsağım!
    Yüregine saglik...

3. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

ben sana tutsağım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emrah - Asigim Ben Sana

Emrah - Asigim Ben Sana

Aşığın ben sana anlasana Tutkunum ben sana duysana Sana aşık bu gönlüme birazcık insaf eyle Hayatımın kendisisin sen aşkımın eserisin Yureğim hep yanar durur ateşinle Geceler sabah olur hiçbir şey avutmaz beni Gözlerim hep yaşla dolu hasretin uyutmaz beni Sanki dünyam kapkaranlık zavallı kalmış günlerim El açıp yalvarırım allahtan seni dilerim
  2. Ben Sana Aittim

Ben Sana Aittim

Suskun kalışımın, cevap veremeyişimin nedeni çaresizliğimdendir .. Beni birğün anlarsın umarım! İçimdeki sevdanın ne kadar da büyük olduğunu, duygularımın gerçekliğini uğruna ne aşklar beslediğimi nihayet birğün anlarsın .. Şuan söyleyemediklerim var dilimde bu da benim acizliğim işte, napabilirim ki.. .Bende ki aşkı anlatabilirdim sana işte gel ki İçimdeki sevdanın büyüklüğünü bir yüce...
  3. Ben sana....Sen bana....

Ben sana....Sen bana....

Ben sana sevmenin ne demek olduğunu öğrettim, sende bana seni sevmenin ne kadar yanLış oLduğunu . . Şimdi sıRada gitmek vaR . . yüReğimde kaLan emanet sevgini vererek çıkacağım hayatından . . ve nasıL girdiysem yaLan gözLerine öyLece akıp gideceğim. . bir kaç damLa gözyaşıyLa birLikte yanakLarından süzüLüp dudakLarında son buLacağım hani her şeyin başladığı yerde? şimdi sırada...

Sayfayı Paylaş