gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Ben Seni Bugün Terkettim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

ben sen nasıl terkettin * *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    Ben Seni Bugün Terkettim
    Gözlerimde dünden kalma çocuksu yaşlar..
    ellerimde çok öncelerden kalma sevda kırıkları...
    yüreğimde zamanın en acımasız hüzün artıkları...
    şimdi her şeyi boş vermek vardı... inadına gülmek.. ve ellerimi sağa sola açıp bir sahil boyunca, haykırmak vardı ' HAYAT SENİ YAŞAMAYI SEVİYORUM' demek..
    unutmak zor olsa da, her şey unutulmalı.. artık bu kanayan kalp bir zaman sonra durmalı...
    yoksa koca hayat nasıl geçer gülmeden,
    yoksa koca dünya nasıl döner hiç beklemeden....
    evet ey sevgili! artık unutulmaya yüz tutmuş hatıralar arasında boğulmaktasın... seni anca böyle yok edebilirim içimde...
    içim kan ağlayarak vazgeçiyorum sana dair sensizliği yaşamaktan....
    ve senden son bir şey istiyorum.... ne olur beni affet..SANA YALAN SÖYLEDİĞİM İÇİN BENİ AFFET... söz vermiştim bu aşkı sensizde yaşatmaya.. ama olmuyor... ya ölümü seçmek lazım yada unutmayı... kanayan kalbimle unutmayı seçtim..
    VE BEN ASIL BUGÜN SENİ TERKETTİM...!!!

Alıntı...

Ben Seni Bugün Terkettim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Senin

Ben Senin

Ben Senin Ben senin değeri sonradan anlaşılanınım. Sen benim uzaklaştıkça yakınlaşanımsın. Ben senin vicdanının kara deliğiyim, kalbinin kabuk bağlamayan yarası, içini rahat bırakmayanınım. Sen benim en gizli törenlerle içime gömdüğümsün. Sen benim boğazıma takılanım, yutkunamadığımsın. Sen pişmanlığımsın. Sen benim geri dönüşü olmayan yollarım, çıkmaz sokaklarımsın. Ben senin herkesin...
  2. Ben seni sende sevdim

Ben seni sende sevdim

Ben en çok sende sevdim çocuk olmayı.. Gül yanaklı çocuklarla kovalamaca oynamayı yada elimdeki simidi bir sokak çocuğuyla paylaşmayı... Bazen oyuncaklara sarılıp ağlamayı sevdim sende...Karanlıktan korkar gibi sensizlikten korkmayı.. aklıma gelen ne varsa hepsini sana anlatmayı,Oyuncaklarıma ikimizin adını verip onları birbirine kavuşturmayı sevdim..Küçücük çocukların kocaman...
  3. Bugün pazar ve ben seni çok özledim

Bugün pazar ve ben seni çok özledim

Yağmur var çok sevdiğim rüzgar da Bugün pazar daha uyanmadı komşular Damların üzerinde kuşlar daha rahatlar Radyolarda eski şarkılar çalıyorlar bu saatlerde Gönül penceresinden ansızın bakıp geçenlere doğru Yağmur da var çok sevdiğim rüzgarda Daha uyanmadı komşular bugün pazar Ve ben seni çok özledim Dışarı çıkmak istiyor canım Tek başına haytalık etmek Islanmak pazar sabahında yağmurda Boş...

Sayfayı Paylaş