gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

ben seni çok özledim...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

seni özledim çünkü [​IMG]

Seni Çok Özledim... Gece Gözlüm Benim..

Ben gurbetdeyim senden uzakda yüregime cökmüs hasret.
    yanlizlik özlemim her gün daha da artiyor senden uzakda özlüyorum
    iste,gözlerini,sesini,herseyini dayanmiyor yüregim bu hasrete gözyasi döküyor

ben istemeden kalbim susmuyor,yüregim dinmiyor asigim sana nede olsa,seni
    özlüyorum iste gözlerim,ellerim seni ariyor maalesef bulamıyor yüregim,kalbim
    seni ariyor maalesef bulamiyor ama hissediyor seni cok özledim öyle cok
    özledim ki seni her özleyesimde,kalbime bir yildiz cizdim kalbim yildizlarla doldu
    birsürü yildizsin sahibi oldum ama benim özledigim yildizi bulamadim

cünkü sen digerlerinden farklisin ve yoksun yanimda..
    üzüm karası gözlerine bakmayi özledim ama birgün kavuscağız ve
    ayrilmıyacağız bu özlem dolu günlerin acisini cikaracağız birbirimize sarilacağız
    ve birdaha birbirimizi birakmıyacağız
    Seni özlüyorum cünkü seni seviyorum

Rabbim tüm sevenleri sevdiğine kavuştursun hiç kimsenin gözünü yolda bırakmasın...

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
  2. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

seni çok özledimm en çok kulllandığım cümlelerden biri

ben seni çok özledim... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seni Çok Özledim

Seni Çok Özledim

Ne çok özledim seni bilsen; Ne çok arıyorum seni solgun palmiyelerin gölgelerinde Ne çok arıyorum seni ifade yoksunu lal sokaklarından, sağır sultanlardan, acıya hüküm giymiş sevdaların ayak izlerinden, kaldırım taşlarına sinen dolunay sessizliğinden çiçeklerden, her tüyünde alacalı umutlar şavkıyan kuşlardan... Ne çok özledim seni bilsen; gecenin titrek kanatlarında hüzne çalarken...
  2. Seni Özledim Ben...

Seni Özledim Ben...

Seni Özledim Ben Hep birini sevmek istemiştim, yitikte olsa yalanda olsa , yanımda olmasa da sevmeyi delicesine ve sen çıktın karşıma.. Ben Leyla isem benim sevdiğim Mecnun olsun isterim , yan yana olmasak da , beden toprağa kavuşsa da ruhlarımız hiç ayrılmasın isterim. Sen böyle sevebilir misin? Ben severim diyorum kendi kendime en az ölüm kadar gerçek. Keşke şimdi yanımda...
  3. seni çok özledim anne

seni çok özledim anne

anne seni cok özledim seni çok özledim annem cok anne SENİ ÖZLEDİM ANNE Bugün yanımda olmalıydın. Aynı yatakta aynı yastıkta birlikte uyumalıydık. Ben üşüyorum anne içimde sımsıkı bir özlemdir esiyor öyle soğuk öyle siyahlardan kabus gibi üstüme çöküyor Sen yalnız değilsin biliyorum. Elini uzatsan dokunacağım. Konuşsan duyacağım hele baksan bil ki güleceğim anne... Bugün yanımda...
  4. Bugün pazar ve ben seni çok özledim

Bugün pazar ve ben seni çok özledim

Yağmur var çok sevdiğim rüzgar da Bugün pazar daha uyanmadı komşular Damların üzerinde kuşlar daha rahatlar Radyolarda eski şarkılar çalıyorlar bu saatlerde Gönül penceresinden ansızın bakıp geçenlere doğru Yağmur da var çok sevdiğim rüzgarda Daha uyanmadı komşular bugün pazar Ve ben seni çok özledim Dışarı çıkmak istiyor canım Tek başına haytalık etmek Islanmak pazar sabahında yağmurda Boş...

Sayfayı Paylaş