gebe
  1. neizmir

neizmir Forum Okuru

Ben Seni Çok Sevdim

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında neizmir tarafından paylaşıldı.

kısacası ben seni çok sevdim

Ben seni çok sevdim.
    Martıların denize olan
    Tutkusu kadar...
    Aşk ateşi ile yanan aşıkların
    Türküsü kadar.
    Ben seni çok sevdim
    Soframdaki ekmek kadar,
    Su kadar...

Ben seni öylesine sevdim ki...
    Güneşin
    Sabahları doğup,
    Ufuklarla
    Öpüşmesi kadar...
    Karanlıkların
    Aydınlıklara
    Dönüşmesi kadar...

Ben seni çok sevdim
    Kalemle kağıdın
    Yazıp, çizmesi kadar..

Ben seni öylesine çok sevdim ki..
    Bir bebeğin
    Annesinden
    Meme emmesi kadar,
    Annesini sevmesi kadar...

Necdet GÖKNİL

Ben Seni Çok Sevdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Ben seni çok sevdim"...

"Ben seni çok sevdim"...

♥Sana Mucize Vaadetmiyorum♥ "Sana mucizeler vaadedemem ama, mucize aratmayacak kadar çok sevebilirim seni" Bir sevda masalı bu... Yazmaya henüz başlamadım... İnsan yaşarken yazamıyor bazı şeyleri, aynı kelimelerin arasında gidip geliyor.... Ne zaman yazmaya kalksam hep aynı cümleler... Onun için, yazmaya başlamadım daha...Ama bu bir masal... Bu bir sevda... Ben seni...
  2. ben en çok sende sevdim

ben en çok sende sevdim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Ben seni sende sevdim

Ben seni sende sevdim

Ben en çok sende sevdim çocuk olmayı.. Gül yanaklı çocuklarla kovalamaca oynamayı yada elimdeki simidi bir sokak çocuğuyla paylaşmayı... Bazen oyuncaklara sarılıp ağlamayı sevdim sende...Karanlıktan korkar gibi sensizlikten korkmayı.. aklıma gelen ne varsa hepsini sana anlatmayı,Oyuncaklarıma ikimizin adını verip onları birbirine kavuşturmayı sevdim..Küçücük çocukların kocaman...

Sayfayı Paylaş