gebe
  1. ÇűЯűк V¡Şηε

ÇűЯűк V¡Şηε Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ben Seni Sevdikce Varım!

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında ÇűЯűк V¡Şηε tarafından paylaşıldı.

Ben Seni Sevdikce Varım! Hep ertelenen bir an hiç yaşanmamaya mahkumdur.

Düşlerin bekleyişini yalnızca bir hüsran karşılayacaktır.

Mevsimleri sayarsak ömür baharsız tükenir gider.

Sevdiğinizi bulmak ya da bulduğumuzu sevmek tercihi en zor olan iki seçenektir bu sınavda...
    Boşuna akan ırmaklar mı var yüreğimizde sebepsiz mi coşkun bir denizde maviye hasretliğimiz?

Ufukta görünen o ki mutluluk tek kişiliktir aslında.

Karşımızdakinin çabasına ihtiyacı yoktur mutluluğun.

Aşkın da sevdiğin kadar büyüktür sevdiğin sürece meydan okur dünyaya.

Hasretle beklenen gelmez hiçbir zaman o hasreti yalnız tüketirsin.

Karşılık bulmuyorsa sevda umut değil kendini hükümdar sanan köleler üretir dönemezsin.

Ama boşa geçmemiştir dolan vakit. Heba olan şiirlerin de değildir.

Türkülerin diliyle yas tuttuğun geceler sırdaşlığını hiç terk etmez.

Kıymetini bilmediğin kır çiçekleri yeniden açar o gül solarken.

Ayrılanlar yıllar geçse de üstünden hep aynı acıyı çeker.

Ama yollar hiç bitmez. Sonuna geldiğin zannettiğin yerler birer duraktır aslında.

Ve sen yolculuğunu gönüllü olarak bitirmişsindir o durakta.

Güneş hep geç kalırmış gibi gelir sen bir havada mevsimlecaktır belki.

Hep bir umutla beklenirken sevda habercisi yüreğini teselli etmek de sana düşer.

Her şeye rağmen ürkütmesin seni bu sevdanın ateşi.

Her yangın önce başladığı yeri yakar.

Sana küçük kendime büyük gelen yüreğimde yıllar geçse de senin adın yazar.

Ve bil ki sevdiğim uslanmaz ruhum yaşadıkça seni sever seni sevdikçe yaşar...

2. jnevin

jnevin Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzelmiş emeğine sağlık şiir çok severim

Ben Seni Sevdikce Varım! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seni çok özledim sevdiğim

seni çok özledim sevdiğim

çok özledim sevdiğim özledim sevdiğimi sevdiğim sevdiğimi çok Kıyımların yaşandığı hayatımın uzun ve soğuk duvarlarında bir pencere açmak niyetimdin... Kimsesizliğimdeki insanım, sevdiğimdin... Şimdi aynı iklimlerde yaşayan iki çiçeğin farklı coğrafyalarda toprağı delişleriyiz. Acılarımızdan, sevdalarımızdan söz açarak tuttuk yüreklerimizi. Yüreklerimiz tutuldu görmezden geldik. Karanlık...
  2. volkan konak-ben seni sevdiğimi

volkan konak-ben seni sevdiğimi

volkan konak ben senu sevduğumi ben seni sevdiğimi türküsünün hikayesi seni sevdiğimi hikayesi dünyalara bildirdim türküsünün dünyalara bildirdim Benseni sevdiğimi de dünyalara bildirdim Ben seni sevdiğimi de dünyalara bildirdim İndirdin kaşlarını Babanı babanımı öldürdüm İndirdin kaşlarını indirdin kaşlarını Babanı babanımı öldürdüm İn dereye dereye de al dereden taşları İn dereye dereyede...
  3. Kazım Koyuncu - Ben Seni Sevdiğumi

Kazım Koyuncu - Ben Seni Sevdiğumi

Ben seni sevdugumida dünyalara bildirdum, Ben seni sevdugumida dünyalara bildirdum, endirdun kaslaruni,babani,babani mi öldürdun, endirdun kaslarini,endirdun kaslaruni,babani,babani mi öldürdun In dereye dereye de al dereden taslari, In dereye dereye oy al dereden taslari, Geçti bizden sevdaluk,al cebum,al cebumden saclari, Geçti bizden sevdaluk,gecti bizden sevdaluk,al cebum,al cebumden...
  4. Ben seni senin beni sevdiğinden daha çok seviyorum...

Ben seni senin beni sevdiğinden daha çok seviyorum...

Ne zamanı bir dakika önce geriye alabirim Ne de geleceğimi bir dakika sonra yasayabilirim En bildiğim şeyi yapmalıyım; Seni sende bir ömür boyu sevmeliyim.. Ve seni bir ömür boyu yüreğimde nefesim gibi bilmeliyim.. İnce bir çizgi kalbimde sana olan Duygularım; Ne adını koyabiliyorum bu sevdanın Ne de kendime uykusuz gecelerimi sorguluyorum Sadece tek bildiğim şeyi seni canımdan öte...

Sayfayı Paylaş