gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ben Seni Sevdikçe Yaşarım..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Hep ertelenen bir an, hiç yaşanmamaya mahkumdur. Düşlerin bekleyişini yalnızca bir hüsran karşılayacaktır. Mevsimleri sayarsak, ömür baharsız tükenir gider.
    Sevdiğinizi bulmak ya da bulduğumuzu sevmek tercihi en zor olan iki seçenektir bu sınavda...
    Boşuna akan ırmaklar mı var yüreğimizde, sebepsiz mi coşkun bir denizde maviye hasretliğimiz?
    Ufukta görünen o ki, mutluluk tek kişiliktir aslında.
    Karşımızdakinin çabasına ihtiyacı yoktur mutluluğun.
    Aşkın da sevdiğin kadar büyüktür, sevdiğin sürece meydan okur dünyaya.
    Hasretle beklenen gelmez hiçbir zaman, o hasreti yalnız tüketirsin.
    Karşılık bulmuyorsa sevda, umut değil, kendini hükümdar sanan köleler üretir, dönemezsin.
    Ama boşa geçmemiştir dolan vakit. Heba olan şiirlerin de değildir.
    Türkülerin diliyle yas tuttuğun geceler, sırdaşlığını hiç terk etmez.
    Kıymetini bilmediğin kır çiçekleri yeniden açar, o gül solarken.
    Ayrılanlar yıllar geçse de üstünden, hep aynı acıyı çeker.
    Ama yollar hiç bitmez. Sonuna geldiğini zannettiğin yerler birer duraktır aslında.
    Ve sen yolculuğunu gönüllü olarak bitirmişsindir o durakta.
    Güneş hep geç kalırmış gibi gelir.
    Hep bir umutla beklenirken sevda habercisi, yüreğini teselli etmek de sana düşer.
    Her şeye rağmen ürkütmesin seni bu sevdanın ateşi.
    Her yangın önce başladığı yeri yakar.
    Sana küçük kendime büyük gelen yüreğimde, yıllar geçse de senin adın yazar.

Ve bil ki sevdiğim, uslanmaz ruhum yaşadıkça seni sever, seni
    sevdikçe yaşar...

2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Ve bil ki sevdiğim, uslanmaz ruhum yaşadıkça seni sever, seni sevdikçe yaşar...

harika yazı canım ellerine sağlık...

Ben Seni Sevdikçe Yaşarım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BeN HeR ZeRReCiĞiNe HaSReTLeDe YaŞaRıM SeNi.. (Aşkıma)

BeN HeR ZeRReCiĞiNe HaSReTLeDe YaŞaRıM SeNi.. (Aşkıma)

Yüzümdeki gülücükleri zorluyorum her adımda daha çok ve başı bozulmuş bir yalnızlığı sürüklüyorum ardımdan, nereye gitsem... Şimdi tozunu dumanına katmış bir şehrin gölgesinde ne kadar yürüyebilirim bilmiyorum.. Bir yanım o en güzel anılar için yanarken, öbür yanıma soğuk vurmaz mı bu yorgun bedenime. Biz ki, yıllara takılmış mevsimlerden, sevgiye atılmış tövbelerden kaçardık hep. Biz...
  2. Yaşar - Gel Benimle

Yaşar - Gel Benimle

Gel benimle çok çok uzaklara Hüzünlerini bir parça aşkla değiştir Gel benimle bilinmez duraklara Mevsimlerini bir dalga yaza dönüştür x 2 Bırak Dudaklarından benler okunsun Bırak ellerim saçlarına dokunsun Bırak kulaklarımdan sesin uğulsun Bırak Ellerim saçlarına dokunsun Söz veriyorum herşey çok güzel olacak sadece sen ve ben.. x 2
  3. sen Vodafone gibi anını yaşarken, ben turkcell gibi heryerde seni çekemem.

sen Vodafone gibi anını yaşarken, ben turkcell gibi heryerde seni çekemem.

sen vodafone gibi sen vodafone gibi anı yaşarken anı yaşarken ben turkcell seni her yerde çekemem ile ilgili sözler çekememekle ilgili sözler Yeni sloganım bu. Varsa sizde ekleyin sloganınızı:n028:
  4. Ben sevdikçe yaşayacaksın...

Ben sevdikçe yaşayacaksın...

Ne kadar şarkı söyledim ömrümde bilmiyorum, kaç gece boğazımı yırtarcasına çıktı notalar sesimden ve kaç defa aşkı anlattım, saymadım! Ama hiçbir şarkıda sana olan aşkımı anlatacak cümle bulamadım. Kalp dediğin akıldan emir almıyor ya, ondan olsa gerek bu savruk, sarhoş ve kifayetsiz hali gönlümün. Sen aslında ne kuzey yıldızısın, ne doğu güneşi ama bana sorsan her yön sana dönük, sensin...

Sayfayı Paylaş