gebe
  1. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ben seni sevemem sosyete güzeli

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında göknur tarafından paylaşıldı.

Ben Seni Sevemem Sosyete Güzeli...Yaşayamam Dilediğin Sevginin Çevresinde...Önce Sever Gibi Görünüp Sonra Arkamdan Kahkahalarla Güldürtmem Seni...
    Hem! Söylermisin Sen Ne Zamandan Beri Aşka İnanır Oldun..Hangi Diskoteklerde Unuttun Sevgililerini? Okul Yoluna Alışabildinmi? Annen Son Verebildimi Konken Partilerine? Baban; Sakın Aşık Olma Haa! Diyormu Hala.... Hadi Yine Dik Başlı Ol İlk Günkü Gibi, Yine Söyle Saf Bir Köylü Çocuğu Olduğumu...Hem Haksızda Deilsinki Bu Sözlerinde....Sen Kuşların Cıvıltıları Arasında Bembeyaz Bir Villada Çiçeklerin Ortasında Şeref Verdin Dünayaya...Ben İse Bahtım Gibi Kapkara Bir Kış Gecesi Sokaklara Çamurların Aktığı Kerpicli Bir Damda Yetmişlik Bir Emin'in Kollarında Geldim Dünaya ya Sosyete Güzeli...

Benim Anam Bana cüss Demedi...Demedi Kızım...Evden Çıkarken Babam Bay Bay Demezdi Bana Allaha Emanet Ol Oğul Derdi...Dedem; Hızır (a.s) Yoldaşın Ola Derdi...
    Benim Vaktimi Geçireceğim Bir Süs Köpeğim Olmadı Yoktu! Ama Dağlarda Arkadaşım Karabaşımız Vardı.. Mertti Üstelik...

Biz Sevincimizden Kahkaha Yerine Dişimizin Görünmeyeceği Bir Şekilde Yanağımızı Yukarı Çekerek Gözümüzü Kısıp Tebessüm Ederdik AKızım...Yani Sosyete Güzeli Bizim Evden Kesik Çakal Uluması Gibi Kahkaha Hiç Yükselmedi...Yani Yürek Yaralıydı Bizde..Yani Can Son Nefesine Kadar Asi Bir Savaşçıydı...
    Biz Yüreğimizin Güzelliğinden Biz Merhametimizin Güzelliğinden Hiç Birşey Kaybetmedik...Biz Kokteyllerde Kanepe Yemedik...Anamın Kara Fırın Dediği Sobamızda Yaptığı Ekmekleri Yerdik AKızım...Bazen, Bazen Namerdin Düşüncesine Bile Malzeme Olmamak İçin Simit Yerdik..Sonrada Kürdanla Uğraşırken Keçi Etide Pek Sertmiş Derdik...Simit Yerdik Ama Gururlu Ve Namusluydu Gözlerimiz....

Sen Hiç Sekiz Kilometreyi Sevda Türküleri Okuyarak Yürüdünmü Sosyete Güzeli...Sen Hiç Olmayan Çoraplarının Yırtığı Görünmesin Diye Yırtık Ayayakkabında Ayak Parmaklarını Yumup Gururunu Korudunmu....
    Söylesene Sosyete Güzeli Ben Mum Işığında Ders Çalışırken Sen Mum Işığında Istakoz Yiyip Kırmızı Şarapla Geceyi Kucaklıyordun Belki..Boşver Be Sosyete Güzeli Ben Zaten Seni Sevememkii...!!
    Senin Dünyaya Gelişini Şampanya Patlatarak Benim Dünyaya Gelişimi İse Silah Patlatarak Kutlarlardı Töremizce...Dedimya Neyime Gerek Senin Gibi Sevgili...!!

Senin Modeli Geçmiş Diye Binmediğin Arabalarının Ben Arkasından Bakarak Giderirdim Hasretimi...Senin Giymeyip Sokağa Attıgın Elbiseler Benim En Yeni En Güzel Elbiselerimdi...Dedim Ya!!! Neyime Gerek Senin Gibi Sevgili...Senin Çevrende Bukadar Entellektüel Ve Dazlaklar Dururken..Ben Seni Sevemem Sosyete Güzeli...
    Ben Anadolu Çocuğuyam Oğlum....

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: ben seni sevemem sosyete güzeli
    hoş bir paylaşımdı emeğine sağlık:)

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

süperdi tek kelimeyle canim,emegine saglik tskler paylasimin icin

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

hosdu paylasim icin tsk

5. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    harikaydı teşekkürler.

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

tek kelimeyle süperr..teşekkürlerrr..

7. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    çok güzel emeğine sağlık..

ben seni sevemem sosyete güzeli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben Senin

Ben Senin

Ben Senin Ben senin değeri sonradan anlaşılanınım. Sen benim uzaklaştıkça yakınlaşanımsın. Ben senin vicdanının kara deliğiyim, kalbinin kabuk bağlamayan yarası, içini rahat bırakmayanınım. Sen benim en gizli törenlerle içime gömdüğümsün. Sen benim boğazıma takılanım, yutkunamadığımsın. Sen pişmanlığımsın. Sen benim geri dönüşü olmayan yollarım, çıkmaz sokaklarımsın. Ben senin herkesin...
  2. Ben Seni Sevdim Mi??

Ben Seni Sevdim Mi??

BEN SENİ SEVDİM Mİ? Ben seni sevdim mi? Sevdim, kime ne Tuttum, ta içime oturttum seni Aldım, okşadım saçlarını, öptüm İçtim yudum yudum güzelliğini Ben seni sevdim mi? Sevdim elbette Bendeydi özlemlerin en korkuncu Çıldırırdım sen ne kadar uzaksan, Aşk değil, hiç doymayan bir şeydi bu Ben seni sevdim mi? Sevdim doğrusu Sevdikçe tamamlandım, bütünlendim Biri vardı ağlayan; gecelerce Biri vardı...
  3. Ben seni sende sevdim

Ben seni sende sevdim

Ben en çok sende sevdim çocuk olmayı.. Gül yanaklı çocuklarla kovalamaca oynamayı yada elimdeki simidi bir sokak çocuğuyla paylaşmayı... Bazen oyuncaklara sarılıp ağlamayı sevdim sende...Karanlıktan korkar gibi sensizlikten korkmayı.. aklıma gelen ne varsa hepsini sana anlatmayı,Oyuncaklarıma ikimizin adını verip onları birbirine kavuşturmayı sevdim..Küçücük çocukların kocaman...
  4. Seni bekledim ben.

Seni bekledim ben.

Yüreğim ne dediyse onu dinledim ben. Kimi işaret ettiyse ona yöneldim. Şimdi sen diyor da başka bir şey demiyor. Ansızın bastıran bir yağmura hazırlıksız yakalanır ya insan, işte öyle ıslattı beni aşkın. Seni bekledim ben. Yüreğimdeki heyecanı, gözlerimdeki yeşili, dudaklarımdaki ateşi, ellerimdeki titremeyi, küçük dokunuşları sana sakladım. Ne sen beni bilirdin ne ben seni ama bir...

Sayfayı Paylaş