gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben seni yok saydım

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ben seni yok saydım
    Sen bende uzak kaldın. Asla yanıma yakınlaşamayan, yakınımdaki seni tanımadığımsın. Sen benim uzaklarımda kalan sevgilisin.

Uzaklardan gelip, yüreğime akan sevgili. Hep var olan ama asla var olamayan.

Seni yok sayarak yaşamıma kattım. Sana düşler yakmadım geceler boyu. Şarkılar tutmadım fal olsun diye. Eksiktin ve eksik girdin yaşamıma.

Sen aşkın acemisisin sevgili. O yüzdendir kıymet bilemeyişin.

Öfkelerim var sana, içime sığdıramadığım. Sana söylemekten çekindiğim. Çekinmelerim korku değil, anlamsız geliyor içimde biriktirdiğim sitemlerim.

Sen istemedikten sonra… Sen özlemedikten sonra.. Niye ki sitemim…

Halbuki resimlerin!.. Ne kadar da yakınımda gibi bakıyor gözlerime. Okyanusa dalar gibi, gökyüzünü kucaklar gibi. Uçurtmasının ucuna, bakışlarını bırakan çocuk gibi.

Benim uçurtmam yok sevgili. Benim aşklarım var. İçime çektiğim. Ta derinlerime gizlediğim, yaşadığım aşklarım var.

Sen aşkın acemisisin sevgili. O yüzdendir kıymet bilmeyişin. Oysa aşk yürek ister. Yürek kırmızıdır. Asi ve fütursuz. Sen aşkın kanatlarını alamadın yüreğine. Çırpıntıları korkuttu çünkü seni. Sen sakin denizleri seversin. Okyanus korkutuyor seni sevgili.

Oysa, "seni çok seviyorum" demiştin. Sevmek bu mu sevgili? Sevmek aramamak mı? Sevmek Özlememek mi?

Hayır. Sevmek özlemektir. Sevmek akıldan çıkaramamaktır. Sevmek , deli rüzgarda koşmaktır. Sevmek. okyanusta yüzmektir. Sevmek, gözden göze akmaktır. Sevmek, bir yürek çarpıntısıdır.

Ben seni yok saydım. Çünkü yoksun zaten. Bir yerlerde soluk alman, bana yetmez sevgili. Bende soluk alamadın ki sen. Soluğunu soluğuma ekleyemedin ki…

Sen aşka koşamadın sevgili. Bırakamadın kendini rüzgara.

Rüzgar seni korkutur. Sen sakin havaları seversin. Sen, filizlenen tohumu besleyemedin ki…

Ben seni yok saydım.

Yüreğin yüreğime gecikti. Kanın kanım gibi akmıyor. Ben çoğalmalıydım sende. Oysa sen, benden uzakları seçtin. Uzakları yakın kılmayı beceremedin ki sevgili.

Ben seni yok saydım.

Sen aşkın acemisisin. O yüzdendir kıymet bilmeyişin.

Benim uçurtmam yok sevgili. Benim aşklarım var. İçime çektiğim. Ta derinlerime gizlediğim, yaşadığım aşklarım var.

Bir de, bir de yaşayamadığım aşklarım var. Sen gibi

Ben seni yok saydım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ben seni yoka sattım ...

ben seni yoka sattım ...

Yaldızlı gecelerin sessizliğinden artık simleri bir bir toplayıp, Ve kanatıp bana dair sevdiğini söylediğin her şeyi, Senden soyunuyorum… Söküp gölgeni gizlediğin sokağa bakan tüm pencereleri, kendi ellerimle seni uzaklara uğurluyorum… Tam tükenmek üzereyken getirdiğin tahammülleri, seri sonu indirimlerden alınmış, bana bir beden büyük tüm düşleri, ve bir de son kullanma tarihi çoktan...
  2. Ben Sana İçimdeki Seni Sunuyorum..Yıpranmamış Bir Sevgi ile...

Ben Sana İçimdeki Seni Sunuyorum..Yıpranmamış Bir Sevgi ile...

Ben sana yetimliğimi sunuyorum...En Sevgili... Yetim Bırakmayacağını Beni...Bile Bile... Alevler Kuşatmış Bak!! Hasret Kokan Gurbetimi.. Sana Ömrümü Sunuyorum..Efendim..Seve Seve... Ben Sana Selamımı Sunuyorum...Can Nebi... Sana Çarpan Yüreğimden..Senin Yüreğine.. Kırık Gönlümde Büyüyen Sevdanla Ayaktayım Şimdi... Sana Aşkı Sunuyorum..Can Efendim..Tüm Hücrelerimle... Ben Sana Selamımı...
  3. Ben seni sevdim mi yoksa bu bir alışkanlıkmıydı..?

Ben seni sevdim mi yoksa bu bir alışkanlıkmıydı..?

Kendimize soruduğumuz sorunların cevaplarını bir bulabilsek keşke...Ama cevaplar sorularda gizli:):) Yedi harften oluşan bir kelimeydi oysa ki..Benim için kelimedende öteymiş, yeni anladım...! Hiç bitmeyecek diye başladığım şeylerin, daha başlamadan bitmiş olmasını gördüğümde ve sonrasında anladığım şeydi unutmak..! Bir gün bir insandan vazgeçmek zorunda kalırsın, unutmak istersin ya...
  4. Ben seni SANA rağmen sevdim...

Ben seni SANA rağmen sevdim...

BEN SENİ BÖYLE SEVEBİLMEYİ SEVDİM Sen benim sevgimi değil, ben sana sevgimi harcadım sevgilim! Ben seni öyle sevdim üstüne alınma sebebi sen değildin. Seni ben sevmek istedim diye sevdim! Sevmek için seni seçtim, pişman da değilim! Ben sende, sen dâhil kimsenin göremediklerini sevdim, sakladıklarını, gizlediklerini sevdim. Ben senin sevilmeye değer bulmadığın taraflarını sevdim....

Sayfayı Paylaş